Spoty Puławskie

paput

kocham być atakowany przez wszystkich :decayed:

to Ty widze taki mały Sado Maso zwyrodnialec :naughty::bicz: :bicz3: :bicz2: i te sprawy Cie kręca?

a co to sado maso? jakieś nowe nadzienie images?q=tbn:ANd9GcQh0W-lEUvNrMQRNFuFqbsNSzGGzRK0u0N-jkkqjoQRaIzNV0_dHw:mysli:

• Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

:doh1: http://pl.wikipedia.org/wiki/Sadomasochizm

:doh1: http://pl.wikipedia.org/wiki/Sadomasochizm

:polew: [br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 14:07_________________________________________________piterex twoje auto nie stoi czasem u Pikula?

Stoi - kupujesz???

wczoraj widziałem, z zewnątrz zniszczenia małe[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 14:43_________________________________________________nie robisz go? wystaw na forum opisz co zwalone może pójdzie

:thumbdown: to wystawiaj na forum

przecierz Ci kolega pisze że nie nadaje sie to czemu chcesz ulepa pchac na forum :angry:

Sam nie wiem co jest dokładnie zwalone , sprzedam - a potem będzie ktoś na mnie smarował na forum...[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 14:48_________________________________________________Tak w skrócie tylko silnik do wymiany... :gwizdanie:

:thumbdown: to wystawiaj na forum

no żeby opisał co zwalone i ktoś rozbitka może kupi i zrobi [br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 14:50_________________________________________________no to panowie spontan w tym tygodniu, przed wojewózkim :gwizdanie: :decayed:

2.

3.[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 15:04_________________________________________________kolega matrix? :naughty::decayed:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 15:11_________________________________________________swojak ode mnie :decayed:

2.

paput to kiedy ten spot :naughty:

2.