Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Może być czwartek :decayed:

:good: lista
  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 255,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja odpadam ;( ale na mnie nie patrzcie. Niestety taka praca :thumbdown: ale dajcie znać o której to może na chwile się wyrwę :mysli:

Opublikowano

ja odpadam ;( ale na mnie nie patrzcie. Niestety taka praca :thumbdown: ale dajcie znać o której to może na chwile się wyrwę :mysli:

Policjant? :mysli:

Radiowozem wpadniesz na spot? :decayed:

Oczywiście żartuje i się nie obrażac :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

ja odpadam ;( ale na mnie nie patrzcie. Niestety taka praca :thumbdown: ale dajcie znać o której to może na chwile się wyrwę :mysli:

chyba że dzisiaj się poślizgać :naughty: jak norbi mi proponował :decayed:
Opublikowano

Praca w hurtowni (różne zmiany) :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Praca w hurtowni (różne zmiany) :wallbash:

jak w hurtowni wódki to jestem zainteresowany bliższym kontaktem :kox: :>
Opublikowano

Praca w hurtowni (różne zmiany) :wallbash:

jak w hurtowni wódki to jestem zainteresowany bliższym kontaktem :kox: :>

Nie wódki - mięcha, ale ten sam właściciel ma hurt. alkoholi :polew:

Opublikowano
  • Autor

Praca w hurtowni (różne zmiany) :wallbash:

jak w hurtowni wódki to jestem zainteresowany bliższym kontaktem :kox: :>

Nie wódki - mięcha, ale ten sam właściciel ma hurt. alkoholi :polew:

Kabanos? kolega tam kiedyś pracował
Opublikowano

Praca w hurtowni (różne zmiany) :wallbash:

jak w hurtowni wódki to jestem zainteresowany bliższym kontaktem :kox: :>

Nie wódki - mięcha, ale ten sam właściciel ma hurt. alkoholi :polew:

Kabanos? kolega tam kiedyś pracował

tam pracowałem 2 lata temu :thumbdown: a obecnie po sąsiedzku w Publimarze (tak blisko spocików w tesco, a jeszcze nie byłem :wallbash: na żadnym)

Opublikowano
  • Autor

Praca w hurtowni (różne zmiany) :wallbash:

jak w hurtowni wódki to jestem zainteresowany bliższym kontaktem :kox: :>

Nie wódki - mięcha, ale ten sam właściciel ma hurt. alkoholi :polew:

Kabanos? kolega tam kiedyś pracował

tam pracowałem 2 lata temu :thumbdown: a obecnie po sąsiedzku w Publimarze (tak blisko spocików w tesco, a jeszcze nie byłem :wallbash: na żadnym)

a dzisiaj o 18 masz czas?
Opublikowano

Praca w hurtowni (różne zmiany) :wallbash:

jak w hurtowni wódki to jestem zainteresowany bliższym kontaktem :kox: :>

Nie wódki - mięcha, ale ten sam właściciel ma hurt. alkoholi :polew:

Kabanos? kolega tam kiedyś pracował

tam pracowałem 2 lata temu :thumbdown: a obecnie po sąsiedzku w Publimarze (tak blisko spocików w tesco, a jeszcze nie byłem :wallbash: na żadnym)

a dzisiaj o 18 masz czas?

sorry kolego, że tak długo, ale jeszcze córeczkę musiałem uśpić przed pracą i się udało :notworthy: , a mam na 16 wyjątkowo w tym tygodniu do 24-tej (normalnie co drugi tydzień na 12-20 i 20-04), ale będę wyglądał przez okienko, jak będziecie pod tesco lub najlepiej pod leroy to by było na przeciwko to może się wyrwę

Opublikowano
  • Autor

Praca w hurtowni (różne zmiany) :wallbash:

jak w hurtowni wódki to jestem zainteresowany bliższym kontaktem :kox: :>

Nie wódki - mięcha, ale ten sam właściciel ma hurt. alkoholi :polew:

Kabanos? kolega tam kiedyś pracował

tam pracowałem 2 lata temu :thumbdown: a obecnie po sąsiedzku w Publimarze (tak blisko spocików w tesco, a jeszcze nie byłem :wallbash: na żadnym)

a dzisiaj o 18 masz czas?

sorry kolego, że tak długo, ale jeszcze córeczkę musiałem uśpić przed pracą i się udało :notworthy: , a mam na 16 wyjątkowo w tym tygodniu do 24-tej (normalnie co drugi tydzień na 12-20 i 20-04), ale będę wyglądał przez okienko, jak będziecie pod tesco lub najlepiej pod leroy to by było na przeciwko to może się wyrwę

spoko :good: moze będziemy może nie, nie wiadomo

panowie dzisiaj na parkingu po dawnym manhattanie stałem obok granatowego avanta na glebie 2.8 quattro wersja full USA, blachy LPU, wie ktoś kto to?[br]Dopisany: 15 Luty 2012, 15:10_________________________________________________

a i jeszcze norbi widziany jak skręcał w Piaskową, ale cieciunio nie zauważył jak mu mignąłem światłami, zrobiłem to trochę za późno bo myślałem że to jakiś Włoch tudzież Arab jedzie :decayed:

Opublikowano

to jak w końcu o 18 Tesco albo LM ?

Opublikowano
  • Autor

to jak w końcu o 18 Tesco albo LM ?

ja moge byc[br]Dopisany: 15 Luty 2012, 16:37_________________________________________________dzwoniłem do norberta, o 20 chce podjechać? artur bedzie?
Opublikowano

ten us avant to ten na porsche kołach co stał nieraz na statoil- z kurowa człowiek 2.8 q w jasnej skórce i na gazie. Na statoil pewnie ojciec robi bo zawsze jak widziałem to starszy człowiek nią jeżdzł

Opublikowano

a to kiedy tego spota robicie :mysli: ja to cały tydzień teraz na robocie siedze

Opublikowano
  • Autor

a to kiedy tego spota robicie :mysli: ja to cały tydzień teraz na robocie siedze

:mysli: cały czas sie organizujemy, wczoraj siew 3 poślizgaliśy :decayed:

cza by jakiś termin strzelić za tydzień może

Opublikowano

a to kiedy tego spota robicie :mysli: ja to cały tydzień teraz na robocie siedze

:mysli: cały czas sie organizujemy, wczoraj siew 3 poślizgaliśy :decayed:

cza by jakiś termin strzelić za tydzień może

gdzie wczoraj byliście tesco, czy LM? niestety nie mogłem przyjechać. Dużo było A4? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

a to kiedy tego spota robicie :mysli: ja to cały tydzień teraz na robocie siedze

:mysli: cały czas sie organizujemy, wczoraj siew 3 poślizgaliśy :decayed:

cza by jakiś termin strzelić za tydzień może

gdzie wczoraj byliście tesco, czy LM? niestety nie mogłem przyjechać. Dużo było A4? :mysli:

na 3 auta tylko się kręciliśmy pod cmentarzem komunalnym :) tak to jest nasz szybkości coś organizować

trzeba walnąć jakąś datę i tego się trzymać

Opublikowano

Środa o 16.00 pod Tesco, albo Rąblów :gwizdanie:

1.Norbert

2.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.