Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pasowalo by uzadzic jakies spocisko, to by mi kowi logi dokonczyl hehe teraz po ustawieniu zaplonu moze bedzie git.

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
  • Autor

Pasowalo by uzadzic jakies spocisko, to by mi kowi logi dokonczyl hehe teraz po ustawieniu zaplonu moze bedzie git.

jestem za :good:
Opublikowano

Pasowalo by uzadzic jakies spocisko, to by mi kowi logi dokonczyl hehe teraz po ustawieniu zaplonu moze bedzie git.

jestem za :good:

byle szybko bo mrozy idą

Opublikowano
  • Autor

Pasowalo by uzadzic jakies spocisko, to by mi kowi logi dokonczyl hehe teraz po ustawieniu zaplonu moze bedzie git.

jestem za :good:

byle szybko bo mrozy idą

no to kiedy spotowicze?
Opublikowano

mrozy juz od czwartku

jak cos to robimy spociwo pod tesco idziemy do markietu jest tam caffe bar kupi sie dzban herbaty i włalaa :kox:

Opublikowano

Piątek o 16.00

Opublikowano

Piątek o 16.00

znakomita pora:)
Opublikowano
  • Autor

to kto chętny na piątek o 16?:

1.

2.

3.

4....

Opublikowano

1. Fiskuzz

2. ...

Opublikowano

1. Fiskuzz

2. Norbert

3. ...

Opublikowano
  • Autor

1. Fiskuzz

2. Norbert

3. ...

gdzieś pod jakąs pizzeria może :mysli:
Opublikowano

Na liste się wpisz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Na liste się wpisz :decayed:

we 2 bedzieta psocić :polew:
Opublikowano

brak chętnych :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

brak chętnych :gwizdanie:

1. Fiskuzz

2. Norbert

3. paput

4.

kto jeszcze?[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 16:19_________________________________________________

brak chętnych :gwizdanie:

a tys nie chętny :mysli:
Opublikowano

to moze pod desperado na wlostowicach?

Opublikowano
  • Autor

kowi dawaj do mnie samolotem :decayed:

W Klikawie pod Puławami powstanie lądowisko

Hanna Bednarzewska

2012-01-26 14:09:06, aktualizacja: 2012-01-26 14:24:19

W Klikawie pod Puławami powstanie lądowisko do szkolenia pilotów Akademickiego Ośrodka Szkolenia Lotniczego Dęblińskiej Szkoły Orląt. Ale będą tam mogły lądować także samoloty sanitarne, czy osób prywatnych. Inwestycja zostanie oddana do użytku prawdopodobnie w połowie tego roku.

4f2151b9d8c7e_p.jpg

Z lądowiska w Klikawie będą mogli korzystać piloci z Dęblińskiej Szkoły Orląt, ale i samoloty sanitarne czy prywatne

Teren należy do gminy Puławy. Obecnie obszar jest dzierżawiony na uprawy rolnicze. W Klikawie obok terenu przeznaczonego pod lądowisko działa stacja radarowa. - Ustaliliśmy już podpisanie umowy z gminą. Od wiosny zajmiemy się organizowaniem lądowiska. Zrobienie z pola uprawnego terenu wzlotów dla statków powietrznych wymaga trochę czasu, Musimy w tym miejscu posiać trawę, która musi stworzyć darń. Mam nadzieję, że w drugiej połowie roku uda się nam tam lądować i startować - mówi pułkownik Maciej Wilczyński szef AOSL z Dęblina.

Na lotnisku wojskowym w Dęblinie panuje duży ruch statków powietrznych wojskowych. - Dzielenie się przestrzenią powietrzną powoduje ograniczenia lotów. Dużą ich część możemy wykonywać z lądowiska w Klikawie - dodaje Wilczyński. Wyceną kosztów przedsięwzięcia zajmie się specjalistyczna firma.

Na inwestycji skorzystają też cywile i miasto Puławy. W Klikawie będą mogły lądować samoloty sanitarne oraz jednostki patrolujące bezpieczeństwo pożarowe w lasach i uczestniczące w akcjach gaśniczych. Lądowisko będą mogli wykorzystywać również właściciele prywatnych samolotów.

Uruchomienie lądowiska byłoby korzyścią dla rozwoju turystyki. Puławy znajdują się w trójkącie turystycznym Puławy, Kazimierz, Nałęczów. Lądowisko jest także potrzebne do rozwoju przedsiębiorczości. Skorzystałyby na tym Zakłady Azotowe i ich spółki oraz firmy prowadzące działalność w Polsce i za granicą takie jak Mostostal czy Termochem. W Puławach na terenie po dawnym Techpanie obok Zakładów Azotowych powstał Park Naukowo-Technologiczny. W mieście funkcjonują instytuty naukowe, które kontaktują się z placówkami za granicą i często goszczą zagranicznych naukowców. Coraz więcej ludzi biznesu posiada małe samoloty pasażerskie ale z braku lądowiska nie mogą korzystać z tego środka transportu.

- Szlaki drogowe Lubelszczyźnie pozostawiają wiele do życzenia. Musimy ożywić ten region gospodarczo, a lądowisko z pewnością się do tego przyczyni - podsumowuje wójt gminy Puławy Krzysztof Brzeziński.

http://www.kurierlubelski.pl/artykul/498235,w-klikawie-pod-pulawami-powstanie-ladowisko,id,t.html?cookie=1

Opublikowano

kowi dawaj do mnie samolotem :decayed:

W Klikawie pod Puławami powstanie lądowisko

Hanna Bednarzewska

2012-01-26 14:09:06, aktualizacja: 2012-01-26 14:24:19

W Klikawie pod Puławami powstanie lądowisko do szkolenia pilotów Akademickiego Ośrodka Szkolenia Lotniczego Dęblińskiej Szkoły Orląt. Ale będą tam mogły lądować także samoloty sanitarne, czy osób prywatnych. Inwestycja zostanie oddana do użytku prawdopodobnie w połowie tego roku.

4f2151b9d8c7e_p.jpg

Z lądowiska w Klikawie będą mogli korzystać piloci z Dęblińskiej Szkoły Orląt, ale i samoloty sanitarne czy prywatne

Teren należy do gminy Puławy. Obecnie obszar jest dzierżawiony na uprawy rolnicze. W Klikawie obok terenu przeznaczonego pod lądowisko działa stacja radarowa. - Ustaliliśmy już podpisanie umowy z gminą. Od wiosny zajmiemy się organizowaniem lądowiska. Zrobienie z pola uprawnego terenu wzlotów dla statków powietrznych wymaga trochę czasu, Musimy w tym miejscu posiać trawę, która musi stworzyć darń. Mam nadzieję, że w drugiej połowie roku uda się nam tam lądować i startować - mówi pułkownik Maciej Wilczyński szef AOSL z Dęblina.

Na lotnisku wojskowym w Dęblinie panuje duży ruch statków powietrznych wojskowych. - Dzielenie się przestrzenią powietrzną powoduje ograniczenia lotów. Dużą ich część możemy wykonywać z lądowiska w Klikawie - dodaje Wilczyński. Wyceną kosztów przedsięwzięcia zajmie się specjalistyczna firma.

Na inwestycji skorzystają też cywile i miasto Puławy. W Klikawie będą mogły lądować samoloty sanitarne oraz jednostki patrolujące bezpieczeństwo pożarowe w lasach i uczestniczące w akcjach gaśniczych. Lądowisko będą mogli wykorzystywać również właściciele prywatnych samolotów.

Uruchomienie lądowiska byłoby korzyścią dla rozwoju turystyki. Puławy znajdują się w trójkącie turystycznym Puławy, Kazimierz, Nałęczów. Lądowisko jest także potrzebne do rozwoju przedsiębiorczości. Skorzystałyby na tym Zakłady Azotowe i ich spółki oraz firmy prowadzące działalność w Polsce i za granicą takie jak Mostostal czy Termochem. W Puławach na terenie po dawnym Techpanie obok Zakładów Azotowych powstał Park Naukowo-Technologiczny. W mieście funkcjonują instytuty naukowe, które kontaktują się z placówkami za granicą i często goszczą zagranicznych naukowców. Coraz więcej ludzi biznesu posiada małe samoloty pasażerskie ale z braku lądowiska nie mogą korzystać z tego środka transportu.

- Szlaki drogowe Lubelszczyźnie pozostawiają wiele do życzenia. Musimy ożywić ten region gospodarczo, a lądowisko z pewnością się do tego przyczyni - podsumowuje wójt gminy Puławy Krzysztof Brzeziński.

http://www.kurierlubelski.pl/artykul/498235,w-klikawie-pod-pulawami-powstanie-ladowisko,id,t.html?cookie=1

a w ułezu marnieje lotnisko asfaltowe, ale w sumie dobrze bo by skończyły sie imprezy motoryzacyjne jeszcze :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

to moze pod desperado na wlostowicach?

:sick3: tam nam dali miesiąc temu spaloną pizzę :embarrassed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.