Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Siwy dym:D jak najbardziej jestem za!!

no, to teraz termin :decayed:
  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Może piątek?

Opublikowano

Panowie kto mi ogarnie podłączenie CB po kluczyku :mysli: bo mój elektryk dopiero w następnym tygodniu by dał rade, a ja mam urlop 2 dniowy :naughty: wiec szukam cos na szybkosci

Opublikowano

tzn jak po kluczyku? twoje radio ma pamięć? po podłączeniu traci ustawienia kanału czy nie?

Opublikowano

tzn jak po kluczyku? twoje radio ma pamięć? po podłączeniu traci ustawienia kanału czy nie?

CB po kluczyku :wink4:

Już hui z urlopu, własnie miałem tel i trza sie zbierac na robote :wallbash:

Wiec jak ktos ogarnia takie podłaczenie to dajcie znać na wątku

Opublikowano

no a co za problem? Podłączasz zasilanie przy listwie pod kierownicą tylko sprawdź na której tej śrubie masz +12 po przekręceniu kluczyka i gotowe :decayed:

Opublikowano

no a co za problem? Podłączasz zasilanie przy listwie pod kierownicą tylko sprawdź na której tej śrubie masz +12 po przekręceniu kluczyka i gotowe :decayed:

trzeba mieć mierniki :decayed: u mnie ciezko o dobry śrubokręt :wallbash: dobra spadam

Opublikowano

no a co za problem? Podłączasz zasilanie przy listwie pod kierownicą tylko sprawdź na której tej śrubie masz +12 po przekręceniu kluczyka i gotowe :decayed:

trzeba mieć mierniki :decayed: u mnie ciezko o dobry śrubokręt :wallbash: dobra spadam

nie masz miernika to weź żaróweczke 12V z oprawką albo bez tylko przymocuj jeden drucik do jednego styku daj go do masy a żarówką dotykaj. Jak zaświeci tzn jest i sie podłącza :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Może piątek?

jutro? :shocked:
Opublikowano

Jeśli nie jutro, to ja niestety w całym przyszłym tygodniu odpadam :)

Opublikowano

Ja to ogarniam, mam miernik i śrubokręt :polew:

Opublikowano

Juz sobie poradziłem, plus wziety z radia z żółtego przewodu, masa ze śrubki pod konsolą :naughty: radio zamontowane na stałe, ale nie podoba mi sie :disgust: ja słysze w maire dobrze, ale z nadawanie wiele gorzej, chyba na trasy zakupie sobie jednak normalna antene i bede miał dwie :decayed:

Opublikowano

zapraszam i jutro, ja akurat pracuje o od 19 mamy dancing :)

Opublikowano

Chyba się urwał watek o spocisku, wiec jak z tymi terminami:D?

Opublikowano

kto ma ciepły grzany garaż, ma prąd, chęci i troche czasu :mysli: głosniki musze z przodu zamontować, bo własnie drugi(ostatni seryjny sie kończy) :naughty: a trzeba rozebrać drzwi wygłuszyc i 16ki wrzucić, samo mocowanie głosników według rogala to jakieś 4-5h gorzej z wygłuszeniem :confused4:

Opublikowano
  • Autor

kto ma ciepły grzany garaż, ma prąd, chęci i troche czasu :mysli: głosniki musze z przodu zamontować, bo własnie drugi(ostatni seryjny sie kończy) :naughty: a trzeba rozebrać drzwi wygłuszyc i 16ki wrzucić, samo mocowanie głosników według rogala to jakieś 4-5h gorzej z wygłuszeniem :confused4:

ja mam prąd :>
Opublikowano

kto ma ciepły grzany garaż, ma prąd, chęci i troche czasu :mysli: głosniki musze z przodu zamontować, bo własnie drugi(ostatni seryjny sie kończy) :naughty: a trzeba rozebrać drzwi wygłuszyc i 16ki wrzucić, samo mocowanie głosników według rogala to jakieś 4-5h gorzej z wygłuszeniem :confused4:

ja mam prąd :>

hmm tak to i ja mam :confused4: ale potrzeba suchego miejsca :naughty: i żeby nie piz*ziło po czerepie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

kto ma ciepły grzany garaż, ma prąd, chęci i troche czasu :mysli: głosniki musze z przodu zamontować, bo własnie drugi(ostatni seryjny sie kończy) :naughty: a trzeba rozebrać drzwi wygłuszyc i 16ki wrzucić, samo mocowanie głosników według rogala to jakieś 4-5h gorzej z wygłuszeniem :confused4:

ja mam prąd :>

hmm tak to i ja mam :confused4: ale potrzeba suchego miejsca :naughty: i żeby nie piz*ziło po czerepie :decayed:

zróbmy to u norberta, będzie zadowolony :polew:
Opublikowano

kto ma ciepły grzany garaż, ma prąd, chęci i troche czasu :mysli: głosniki musze z przodu zamontować, bo własnie drugi(ostatni seryjny sie kończy) :naughty: a trzeba rozebrać drzwi wygłuszyc i 16ki wrzucić, samo mocowanie głosników według rogala to jakieś 4-5h gorzej z wygłuszeniem :confused4:

ja mam prąd :>

hmm tak to i ja mam :confused4: ale potrzeba suchego miejsca :naughty: i żeby nie piz*ziło po czerepie :decayed:

zróbmy to u norberta, będzie zadowolony :polew:

a ma garaż ogrzewany :naughty:
Opublikowano
  • Autor

kto ma ciepły grzany garaż, ma prąd, chęci i troche czasu :mysli: głosniki musze z przodu zamontować, bo własnie drugi(ostatni seryjny sie kończy) :naughty: a trzeba rozebrać drzwi wygłuszyc i 16ki wrzucić, samo mocowanie głosników według rogala to jakieś 4-5h gorzej z wygłuszeniem :confused4:

ja mam prąd :>

hmm tak to i ja mam :confused4: ale potrzeba suchego miejsca :naughty: i żeby nie piz*ziło po czerepie :decayed:

zróbmy to u norberta, będzie zadowolony :polew:

a ma garaż ogrzewany :naughty:

uj wie, ja mam garaż połączony z domem ale cięzko w nim wysiąść nawet z auta :disgust:

Chyba się urwał watek o spocisku, wiec jak z tymi terminami:D?

:mysli: sam nie wiem, proponujcie :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.