Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kto ma ciepły grzany garaż, ma prąd, chęci i troche czasu :mysli: głosniki musze z przodu zamontować, bo własnie drugi(ostatni seryjny sie kończy) :naughty: a trzeba rozebrać drzwi wygłuszyc i 16ki wrzucić, samo mocowanie głosników według rogala to jakieś 4-5h gorzej z wygłuszeniem :confused4:

ja mam prąd :>

hmm tak to i ja mam :confused4: ale potrzeba suchego miejsca :naughty: i żeby nie piz*ziło po czerepie :decayed:

zróbmy to u norberta, będzie zadowolony :polew:

a ma garaż ogrzewany :naughty:

uj wie, ja mam garaż połączony z domem ale cięzko w nim wysiąść nawet z auta :disgust:

U mnie jest podobnie, wszystko co jest chwilowo niepotrzebne to do garażu :decayed: A w garażu magazyn :polew:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kto ma ciepły grzany garaż, ma prąd, chęci i troche czasu :mysli: głosniki musze z przodu zamontować, bo własnie drugi(ostatni seryjny sie kończy) :naughty: a trzeba rozebrać drzwi wygłuszyc i 16ki wrzucić, samo mocowanie głosników według rogala to jakieś 4-5h gorzej z wygłuszeniem :confused4:

ja mam taki garaż :)

Opublikowano

kto ma ciepły grzany garaż, ma prąd, chęci i troche czasu :mysli: głosniki musze z przodu zamontować, bo własnie drugi(ostatni seryjny sie kończy) :naughty: a trzeba rozebrać drzwi wygłuszyc i 16ki wrzucić, samo mocowanie głosników według rogala to jakieś 4-5h gorzej z wygłuszeniem :confused4:

ja mam taki garaż :)

hmm :mysli: robimy domówke :decayed:

świetny puławski numerek :good:

Opublikowano

kto ma ciepły grzany garaż, ma prąd, chęci i troche czasu :mysli: głosniki musze z przodu zamontować, bo własnie drugi(ostatni seryjny sie kończy) :naughty: a trzeba rozebrać drzwi wygłuszyc i 16ki wrzucić, samo mocowanie głosników według rogala to jakieś 4-5h gorzej z wygłuszeniem :confused4:

ja mam taki garaż :)

hmm :mysli: robimy domówke :decayed:

możemy, ja nie widzę żadnego problemu :)

Opublikowano
  • Autor

kto ma ciepły grzany garaż, ma prąd, chęci i troche czasu :mysli: głosniki musze z przodu zamontować, bo własnie drugi(ostatni seryjny sie kończy) :naughty: a trzeba rozebrać drzwi wygłuszyc i 16ki wrzucić, samo mocowanie głosników według rogala to jakieś 4-5h gorzej z wygłuszeniem :confused4:

ja mam taki garaż :)

hmm :mysli: robimy domówke :decayed:

możemy, ja nie widzę żadnego problemu :)

:drunk:
Opublikowano

Gdzie w Puławach kupie naklejki na auto? fajne a nie za duze?

Opublikowano

Gdzie w Puławach kupie naklejki na auto? fajne a nie za duze?

a co za naklejki chcesz przyklejać :blink:

Opublikowano

na zderzak przedni, bo wczoraj za bardzo polecialem po luku i musze opalarka podgrzac i go wyciagnac, a jak nakleje naklejke potem to nie bedzie znaku

Opublikowano

na zderzak przedni, bo wczoraj za bardzo polecialem po luku i musze opalarka podgrzac i go wyciagnac, a jak nakleje naklejke potem to nie bedzie znaku

to kup moze stikerbomb i obklej częśc zderzaka :naughty:

Opublikowano
2dff5f174643b27cmed.jpg
Opublikowano

a cuz to takiego?[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 23:31_________________________________________________http://allegro.pl/super-stickerbomb-idealna-jakosc-hit-naklejki-i2040306029.html

to jest kur.... jak folia na prezenty :decayed:

:polew: :polew: :polew:

:good: :good:

Opublikowano
:polew: Kowi nie do przesady, nie worze sie reno 19 :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 23:36_________________________________________________a w zderzak nie bede inwestował bo nie jest z nim tak tragicznie:D
Opublikowano

bo przeraziłem sie jak napisałes o naklejce :blink: nie wiem co ty tam chciałeś nakleić

Opublikowano

bo sa 2 pekniecia i troche porysowany w jednym miejscu wiec pasowaloby to jakos zamaskowac :naughty: bynajmniej na jakis czas

Opublikowano
:hi: jakby ktoś miał takie naklejki klubowe do sprzedania w okolicach Puław to też się piszę (i może jakieś ramki do rejestracji) :gwizdanie:
Opublikowano

kto ma ciepły grzany garaż, ma prąd, chęci i troche czasu :mysli: głosniki musze z przodu zamontować, bo własnie drugi(ostatni seryjny sie kończy) :naughty: a trzeba rozebrać drzwi wygłuszyc i 16ki wrzucić, samo mocowanie głosników według rogala to jakieś 4-5h gorzej z wygłuszeniem :confused4:

ja mam taki garaż :)

hmm :mysli: robimy domówke :decayed:

świetny puławski numerek :good:

ee widze kowi kawałek moich kolegów sie spodobał :) a Nowy był na zlocie swoja biała a4 :)
Opublikowano

kto ma ciepły grzany garaż, ma prąd, chęci i troche czasu :mysli: głosniki musze z przodu zamontować, bo własnie drugi(ostatni seryjny sie kończy) :naughty: a trzeba rozebrać drzwi wygłuszyc i 16ki wrzucić, samo mocowanie głosników według rogala to jakieś 4-5h gorzej z wygłuszeniem :confused4:

ja mam taki garaż :)

hmm :mysli: robimy domówke :decayed:

świetny puławski numerek :good:

ee widze kowi kawałek moich kolegów sie spodobał :) a Nowy był na zlocie swoja biała a4 :)

byli u mnie w mieścinie na koncercie :wink4: ten kawałek jest warty uwagi :naughty:

widze wszyscy wszystkich znają bo z nimi wpadła ekipa hardkorów od rowerów :decayed: a z tymi sie dobrze znam :hi:

Opublikowano

wiem wiem :) teraz koncert w LBN w Kaziku i Peja tez bedzie

Opublikowano

wiem wiem :) teraz koncert w LBN w Kaziku i Peja tez bedzie

27 peja w dęblinie, wjazd 30zł :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.