Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może w portowej :mysli:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 255,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Może w portowej :mysli:

gdzie to? narazie to nas tylko 3 chętnych :decayed:
Opublikowano

Nie mam pojęcia, chyba w okolicach starego mostu. A Michel?

Opublikowano
  • Autor

Nie mam pojęcia, chyba w okolicach starego mostu. A Michel?

michael niech sie sam wypowie :gwizdanie:
Opublikowano

1. Fiskuzz

2. Norbert

3. paput

4. michał

ja przecież zawsze jestem na tak :)

Opublikowano

No to jest nas czterech, a wszystkich będzie ho ho ho, albo i jeszcze więcej :decayed:

Opublikowano

Wiec robimy cos i gdzie?:P

Opublikowano
  • Autor

Wiec robimy cos i gdzie?:P

1. Fiskuzz

2. Norbert

3. paput

4. michał

5. kowi

kowi naładuj dobrze baterię bo chciałbym żebyś mi sondy zwagował :notworthy::disgust:

[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 13:05_________________________________________________myślę że jak nas tylko tylu to pod Urzędem Miasta

Opublikowano

Ok, paput jakby byly jakies zmiany pisz sms-a nr chyba masz.

Opublikowano

o kurka przegapiłem spota ;(

Opublikowano

Spoko :> Po niedzieli robimy następnego :decayed:

Opublikowano

też za późno zobaczyłem :] nastepnym razem dajcie znac wczesniej :) :tongue4:mo :tongue4:ze wpadne

Opublikowano

Też przegapiłem. 2 dni bez internetu i po spociku :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Spoko :> Po niedzieli robimy następnego :decayed:

gdziez w taki maroz:-) nie biore was wiecej do auta bo chlew robicie...
Opublikowano

Jeszcze nie byłem na takim spociku. :wallbash: Jestem ciekawy jak to wygląda :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie byłem na takim spociku. :wallbash: Jestem ciekawy jak to wygląda :mysli:

ogolnie to gadka o autach, modziach:-) robienie logow, zamiana felg:-) ogolnie nuuudy;-)
Opublikowano

Spoko :> Po niedzieli robimy następnego :decayed:

gdziez w taki maroz:-) nie biore was wiecej do auta bo chlew robicie...

papuć u ciebie w padle to już chlewu robić nie trzeba :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Spoko :> Po niedzieli robimy następnego :decayed:

gdziez w taki maroz:-) nie biore was wiecej do auta bo chlew robicie...

papuć u ciebie w padle to już chlewu robić nie trzeba :polew: :polew:

no juz teraz nie po waszej wizycie:-P

P.s norbi mowi ze lubi robic gnoj w innych autach ale w duecie lepiej obornik siejecie po siedzeniach:-P

Opublikowano

Spoko :> Po niedzieli robimy następnego :decayed:

gdziez w taki maroz:-) nie biore was wiecej do auta bo chlew robicie...

papuć u ciebie w padle to już chlewu robić nie trzeba :polew: :polew:

no juz teraz nie po waszej wizycie:-P

P.s norbi mowi ze lubi robic gnoj w innych autach ale w duecie lepiej obornik siejecie po siedzeniach:-P

o jakim oborniku mówisz, przecież ty tam sam lpg produkujesz stąd ten odór :tongue4:

Opublikowano

Jak bys mial domowa instalacje tak jak w przypadku paputa z butla od kuchenki to tez by jechalo... :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.