Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zróbcie coś na weekendzie, jakaś niedziela to i ja bym wpadł, ja na tyg. pracuje do 17.00 i jak czytam i czytam to żaden termin mi nie pasiiiii

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 255,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Zróbcie coś na weekendzie, jakaś niedziela to i ja bym wpadł, ja na tyg. pracuje do 17.00 i jak czytam i czytam to żaden termin mi nie pasiiiii

to moze sobota za tydzień?
Opublikowano

u mnie tez tylko weekend ale nie ten bo prawdopodobnie bede siedzial w warsztacie bo moja niunia otrzyma w pełni elektryczne i kubełkowe skórzane fotele i calą skórzaną tapicerke :slina:

Opublikowano

a w niedziele :)?

Opublikowano
  • Autor

a w niedziele :)?

może byc i sobota i niedziela[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 15:10_________________________________________________

u mnie tez tylko weekend ale nie ten bo prawdopodobnie bede siedzial w warsztacie bo moja niunia otrzyma w pełni elektryczne i kubełkowe skórzane fotele i calą skórzaną tapicerke :slina:

:good:
Opublikowano

Ja w przyszłą sobotę będę zakładał internet w Radzyniu więc sobota jako tako.

Opublikowano
  • Autor

Ja w przyszłą sobotę będę zakładał internet w Radzyniu więc sobota jako tako.

to albo sobota albo niedziela bądź też dopiero na letnim setupie :mysli:
Opublikowano

8-10 czerwca to jest najbardziej odpowiedni termin do spota na byłym lotnisku Ułęż- majóvwka2012 i lepiej nie cykac dat i ustawiac sie z tyg na tydzień tylko przyjechac gwardią całą... Impreza przednia jest i oko można zawiesic i pocieszyc wiec lepiej czekac do wiosny-lata i spotkac się grubo niż po 3 a co tydzień. Chyba że pogadac to we własnym gronie. Pewnie będę potępiony za to co napisałem ale jak patrze i czytam te spoty... i nic i nic to dochodzę do wniosku że czasu jest sporo i każdy może sobie zorganizowac sobie 2 dni wolnego bo naprawdę warto.... Tyle z mojej str. Tera pewnie będzie krytyka... :naughty:

Opublikowano

By7 na majówce to na 101% bedzie spot A4, troche nas tam już zgłosiło swoja obecność :good: w tamtym roku juz było w miare, ale ten rok zapowiada sie genialnie, oby tylko pogoda dopisała :kox:

Opublikowano

By7 wątek spotów puławskich powstał właśnie po to żeby cykać sobie daty kiedy komu pasuje i chyba o to w tym chodzi żeby się spotykać nie tylko raz lub dwa w roku ale częsciej

Opublikowano
  • Autor

By7 wątek spotów puławskich powstał właśnie po to żeby cykać sobie daty kiedy komu pasuje i chyba o to w tym chodzi żeby się spotykać nie tylko raz lub dwa w roku ale częsciej

własnie :good: co ta za wątek o spotach które są dwa razy do roku :thumbdown:
Opublikowano

Też racja :embarrassed:

Opublikowano

watek o majówce będzie jak sie plakat wyprodukuje, a puławy zostawmy puławiakom :decayed:

Opublikowano
  • Autor

watek o majówce będzie jak sie plakat wyprodukuje, a puławy zostawmy puławiakom :decayed:

tzn komu :mysli: bo my też nie puławiacy
Opublikowano

watek o majówce będzie jak sie plakat wyprodukuje, a puławy zostawmy puławiakom :decayed:

tzn komu :mysli: bo my też nie puławiacy

LPU jest? jest :decayed:

Opublikowano
  • Autor

watek o majówce będzie jak sie plakat wyprodukuje, a puławy zostawmy puławiakom :decayed:

tzn komu :mysli: bo my też nie puławiacy

LPU jest? jest :decayed:

tzn twierdzisz że my nie możemy na majóvwkę pojechać?
Opublikowano

watek o majówce będzie jak sie plakat wyprodukuje, a puławy zostawmy puławiakom :decayed:

tzn komu :mysli: bo my też nie puławiacy

LPU jest? jest :decayed:

tzn twierdzisz że my nie możemy na majóvwkę pojechać?

a gdzie tak zrozumiałes zacytuj
Opublikowano
  • Autor

watek o majówce będzie jak sie plakat wyprodukuje, a puławy zostawmy puławiakom :decayed:

tzn komu :mysli: bo my też nie puławiacy

LPU jest? jest :decayed:

tzn twierdzisz że my nie możemy na majóvwkę pojechać?

a gdzie tak zrozumiałes zacytuj

"a puławy zostawmy puławiakom"
Opublikowano

odniesienie do wątku ogólnie i do tematu który by7 poruszył

Opublikowano
  • Autor

odniesienie do wątku ogólnie i do tematu który by7 poruszył

jaśniej prosze :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.