Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Jaki pasek rozrządu do B5 TDi ??


piotrekmuzyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupiłem niedawno A4 no i trzeba wymienić co nieco ... i tutaj mam pytanie jaki pasek rozrządu proponujecie ?? Cena nie gra roli - chodzi o jakość.

PS co ile KM wymienia się pasek w TDI Audi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki pasek kupisz to za tyle musisz wymienic.Ja kupilem napinacz+rolka INA RUVILLE,pasek gates.Taki dobry zestaw wytrzymaly i w granicach kieszeni polaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej napisał nic dodać nic ująć ja też pasek kupuje gates

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupiłem niedawno A4 no i trzeba wymienić co nieco ... i tutaj mam pytanie jaki pasek rozrządu proponujecie ?? Cena nie gra roli - chodzi o jakość.

PS co ile KM wymienia się pasek w TDI Audi ??

Pasek kup sobie w ASO będziesz miał przynajmniej pewność co do jego jakości, źródła pochodzenia i terminu przydatności do założenia ewentualnie możesz kupić cały komplet gdzie będziesz miał wszystko łącznie ze śrubami ale to już twoja wola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupowalem na stronie www.rozrzad.pl tam jest caly zestaw za jakies 400 pare zlotych. jestem zadowolony, pozatym jest to najtanszy zestaw w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do AFN można kupić o wiele taniej taki zestaw u klubowicza TOM77 (pasech Contitecha i rolki INA). Kupowałem 2 tygodnie temu, więc jestem na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupiłem pasek Gatesa plus rolka ina i nowa pompa wody. Potem okazało się że pasek od alternatora piszczy i trzeba go było wymieniać na założonych gratach masakra więc lepiej od razu go wymienić jeśli nie jest pierwszej młodości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, u mnie tez piszczal, pozniej mechanikoddal mi paski to byly one niezle zjechane i spekane. az strach ze nie pekl zaden w trasie. tam masz pelen zestaw, 4 paski i pompa wody chyba, ktora tez jest bardzo wazna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tez powoli schodzi na psy, paski klinowe produkują w Rumunii, a rozrządu w Hiszpanii

Gdzie Gates produkuje swoje paski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupiłem zestaw Contitecha - podobno taki zakładają w ASO - Pasek + reszta miała być wymieniona w sobote ale niestety mechanica ... zawiało :/

Dziekuje za informacje !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gates, Conti czy Dayco wszystkie sa dobre. Ja załozyłem Dayco i jest wszystko OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...