Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 8E] wymiana zarówki postojowej - do ASO?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hello

rzecz tyczy modelu B6 8E

padła mi żaróweczka postojowa prawa.. w instrukcji jest napisane, że nawet z wymianą zarówek trzeba jechać do serwisu.. gdy otworzyłem maske, to już wiedziałem dlaczego :mrgreen: Ktos wie ile taka operacja kosztuje?? bo wygiągania gratów i rozkręcania jest trochę :cry: żarówka kosztuje pewnie 50gr.. a za wymianę zapłacę 200?? Auto jest na gwarancji, ale żarówki chyba pod nią nie podchodzą..

Opublikowano

Jak potrafisz to najlepiej zrób to sam

Opublikowano
  • Autor

ale mi się nie chce :mrgreen: poza tym, tak jak pisałem, trzeba wyciągnąć dużo innych elementów silnika żeby się dostać do reflektora :(

Opublikowano
ale mi się nie chce :mrgreen: poza tym, tak jak pisałem, trzeba wyciągnąć dużo innych elementów silnika żeby się dostać do reflektora :(

jak Ci sie nie chce to zaplac w ASO 200 zł...

Opublikowano
  • Autor

A Ty wymieniałeś i wiesz, ze to kosztuje 200zł czy bezmyślnie powtarzasz za mną?

Opublikowano

Ja propnuje zadzwonić do ASO i będzie wiadomo ile kosztuje wymiana.Ja u siebie nie wymieniałem to Ci nie pomogę :wink:

Opublikowano

Nie bylbym taki pewny,ze kosztuje 50gr. U mnie sa nietypowe i kosztuja 20 zl sztuka ! H6w cos takiego.. Inne nie podejda !!

Opublikowano
Nie bylbym taki pewny,ze kosztuje 50gr. U mnie sa nietypowe i kosztuja 20 zl sztuka ! H6w cos takiego.. Inne nie podejda !!

No nie wiem, u mnie są takie, że wjeżdżasz na stację i za złotókę bierzesz :)

Opublikowano
A Ty wymieniałeś i wiesz, ze to kosztuje 200zł czy bezmyślnie powtarzasz za mną?

bezmyslnie powtarzam za Toba....

Opublikowano
ale mi się nie chce :mrgreen: poza tym, tak jak pisałem, trzeba wyciągnąć dużo innych elementów silnika żeby się dostać do reflektora :(

zadzwon do ASO ... powiedza cene ... i moze wtedy Ci sie zachce ..... :twisted:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam!

Dzis padła mi lewe światło mijania? Na jakie nalezy je wymienic? Czy tak jak w przypadku postojowek, konieczna jest wizyta w ASO? Jak to sie robi samemu? Czy ktos moglby przedstawic przedstawic maly step-by-step?

Bede bardzo wdzieczny!:)

Opublikowano

Ale chłopaki kombinujecie.2 tygodnie temu spaliła mi się żarówka w soczewce.Ale , że padał deszcz to nie chciało mi się moknąć , to podjechałem do elektryka.10 minut zabawy i po robocie.Pytam ile , a on , że na piwko wystarczy.To mu dałem piątaka jak dla cwaniaka :lol:

Opublikowano

No mi tez padla zarowka w soczewce. Na jaka trzeba ja wymienic?

Opublikowano
No mi tez padla zarowka w soczewce. Na jaka trzeba ja wymienic?

H7 :wink:

Opublikowano
No mi tez padla zarowka w soczewce

kurna, mi tyż :D

to jakaś przypadłość? Też lewa lampa !

EDIT: ale prawda, jak zobaczyłem jak tam ciasno, to na razie nie wymieniałem.... :twisted:

Opublikowano

mam wrażenie że nie chce wam sie rączek pobrudzić

Opublikowano
mam wrażenie że nie chce wam sie rączek pobrudzić

Nie chodzi o brudzenie rączek , tylko nie każdy ma gdzie i czym.Bo jak mi koleś wymieniał to używał takich śmiesznych kluczy , bo dostęp do żarówek jest na prawdę ograniczony i jest troche zabawy , żeby ją wymienić.

Opublikowano
Bo jak mi koleś wymieniał to używał takich śmiesznych kluczy

A tu mnie zaciekawiłes.... Az zajrze tam dzisiaj głebiej.

nie chce wam sie rączek pobrudzić

adadur, nieee. to lenistwo oraz strach "że się coś popsuje" ;)

tak przynajmniej u mnie

Ale trza wymienić, bo mnie już drażni ta informacja na FISie o tym

Opublikowano

Panowie! Moze ktos z Was przygotowuje mala instrukcje jak to zrobic?:)

Opublikowano

Panowie nie załamujcie mnie. Bez żadnych problemów wymienisz samemu. Bez wyjmowania reflektora czy cuś. Z której strony ci padła ta żarówka to pojde cyknąć ci kilka fotek jak to zrobić.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.