Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kędzierzyn-Koźle i okolice


Arturo86r

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc panowie niedziela godzina 18:00 podwórko Krystiana - spot A4 klubu - a w nim wiele atrakcji jak na poltera przystało. Począwszy od przebrania poprzez tłuczenie szkła i innych przynoszących syf przedmiotów, poprzez jedzenie kołacza i kukurydzy na czas, palenie gumy w ursusie, a wszystko to w ponadczasowej i jakże dostojnej atmosferze wieś disco polo z shaza i norbim na czele:kox:. tak więc wariaci szykować się :banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

PS Krystian teraz to Ty pragniesz mojej glebniętej B5 na olbrzymich 16" felgach z drugiej ręki niuni:naughty:

PS 2 Krystian to jak to będzie: Mc czy Casto parking?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak więc panowie niedziela godzina 18:00 podwórko Krystiana - spot A4 klubu - a w nim wiele atrakcji jak na poltera przystało. Począwszy od przebrania poprzez tłuczenie szkła i innych przynoszących syf przedmiotów, poprzez jedzenie kołacza i kukurydzy na czas, palenie gumy w ursusie, a wszystko to w ponadczasowej i jakże dostojnej atmosferze wieś disco polo z shaza i norbim na czele:kox:. tak więc wariaci szykować się :banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

PS Krystian teraz to Ty pragniesz mojej glebniętej B5 na olbrzymich 16" felgach z drugiej ręki niuni:naughty:

PS 2 Krystian to jak to będzie: Mc czy Casto parking?

Nie no Szymon, teraz to mi się pomysł spodobał, bo będzie tyle atrakcji:))) to spot u Mnie:P

A tak na poważnie na pewno podjedziemy do Ciebie o tej 19:30 także nie panikuj:PPPPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak panowie konkretnie z tym spotem ja mam zamiar sie pojawić tylko zderzak musze złapać na opaski hehe :naughty: bo k**wa tylko w polsce krawężniki maja 50 cm pojeby i przez to lekko mówiąc prawie go zgubiłem bo pojechałem sobie a on został hehe muza grała i nie słyszałem jaja jak berety :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati a co juz gwint dolecial?? ze tak nisko masz kobyłę? :whistling: mi się włąśnie wyrabia tył i lewa strona pod mojądupą opadła niżej... a prawa jak była ustawiona tak stoi dalej :doh::doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie o gwincie nawet nie wspominaj bo brak mi słów :kwasny: niestety nadal nie mam gwintu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakieś zdjęcia/opinie o spocie dawać...ja dopiero dotarłem(na miejscu pasażera) do domu i jestem ciekaw jak poszło:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nic z tego nie wyszlo. raz ze nikt konkretnie nie napisal gdzie dokladnie a dwa to dzisiaj do okolo 19 nawet nie szlo wejsc na ta strone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylismy z Szefciem na Mc w KK chwile po 18 ale niestety nikogo nie bylo bo jakos strona Klubu sie zawiesila i nie mozna bylo dzis tego spotu dogadac... Choc Majkela spotkalismy przypadkowo.... Moze za tydzien sie uda wkoncu spotkac w Nd na Mc ale to sie jeszcze dogada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem czekaliśmy ale nikogo nie było szkoda może następnym razem będzie nas więcej i w końcu będę miał autko obniżone;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez bym byl gdybym wiedzial gdzie, a specjalnie furke umylem. teraz przez tydzien nie bede jezdzil :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie czemu nie:) Fajnie jakby było ze 4-5 autek. ZObaczymy co z tego wyjdzie...:whistling:...trzeba wiedzieć czy umyć padake:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do KK z OP niechce ryzykowac bo walic gradem dzisiaj, a juz widze ze jakies ciemne chmury sie zbieraja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, nie ma co ryzykować. U mnie w pracy co chwilę rolety się podnoszą bo czujnik odnotowuje za mocny wiatr...

---------- Post dopisany at 16:00 ---------- Poprzedni post napisany at 14:30 ----------

To jak panowie...ktoś chętny na spoontanik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...