Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kędzierzyn-Koźle i okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Właśnie ja też tak nigdy nie miałem. Chce coś zamówić ale do końca nie wiem czy to będzie ok..

rożnie to bywa: a mianowicie niektórzy kurierzy biorą towar z powrotem bez problemu, a inni robią protokół niezgodności i karzą na podstawie tego dopiero się dogadywać z firmą od której zakupiłeś towar... ale i tak przy zakupie przez aledrogo możesz towar zwrócić bodajże do 10 dni bez podania przyczyny. także luz;P

---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 18:00 ----------

Ps Krystian będę dziś w K-K na 19:30 jadę na adwokata- także jak chcesz obejrzeć ksenon od Qwertego live to przyjedź ok 22 na MC jak Ci pasuje:wink:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 169,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

:hi: Jak coś już będe wiedział to dam znać ;)

---------- Post dopisany 28-11-2013 at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany 20-11-2013 at 07:07 ----------

:siema:

Panowie co tam słychać? Reza coś ktoś? Spotykacie się?

Opublikowano

Okleilem dekory w ala carbon szary :P

Opublikowano

Są jakieś spoty w Opolskim?

Opublikowano

własnie są jakieś spoty??

Opublikowano

Sa jak sie ludzie zgraja :)

Mozna by zrobic jakis przed swietami

Opublikowano

Ja chętnie. Jestem z Gogolina, ale bez problemu mogę podjechać.

Opublikowano
:hi: A no widzisz jaki mod :wink: ja zakupiłem zderzak sline pod spryski i kilka innych pierdółek :decayed: Spoty są ale bardzo rzadko ostatnio..
Opublikowano

Kto chetny na jaki mini spot wieczorem?

Opublikowano

Byłbym chętny gdybym dzisiaj nie szedł na noc do pracy :kwasny:

Opublikowano

Nie macie ktos zbiornika powietrza tak do 25L? Od jakies małej ciezarowki lub przyczepy?

---------- Post dopisany 04-12-2013 at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany 02-12-2013 at 16:18 ----------

Kto ogarnia hydrografike w okolicy?

Opublikowano
Nie macie ktos zbiornika powietrza tak do 25L? Od jakies małej ciezarowki lub przyczepy?

---------- Post dopisany 04-12-2013 at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany 02-12-2013 at 16:18 ----------

Kto ogarnia hydrografike w okolicy?

kiedyś ogarniał koleś z Racka ale nie wiem czy dalej to robi :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam mam pytanie gdzie znajdę kogoś co wyczyści mi laser w rns-e ,

Opublikowano

danek*, nawigacja zle czyta plyty czy w ogole? ja u siebie sam wyciagnalem i wyczyscilem bo to zadna filozofia, tylko trzeba miec haczyki do wyciagania. plyt jak nie czytalo u mnie tak dalej nie czyta.

Opublikowano

Chciałem wgrać navi i nie czytało płyt , ale cd czyta to chyba laser będzie trzeba wymienić:facepalm:

Opublikowano

Jest na sell zestaw Airride do B6 / B7. Jak cos to pw..

Opublikowano
Jest na sell zestaw Airride do B6 / B7. Jak cos to pw..

hmmm a co się stało że sell ? :kwasny:

Opublikowano

Chyba że auto idzie do Czesława ?:wink:

Opublikowano
Chyba że auto idzie do Czesława ?:wink:

A pan Rafał jest niewidomy dzisiaj mrugałem panu koło pływalni a tu twardo w okularkach i bez reakcji :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.