Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kędzierzyn-Koźle i okolice


Arturo86r

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zawsze mozemy ugadac sie na dole a potem wspolnymi silami jakos wjedziemy choc tez slyszalem ze sa problemy zeby na gore wjechac :decayed: ja narazie na ori zawiasie wiec mysle ze nie bedzie problemu :grin: To gdzie i o ktorej w KK? :D Moja propozycja odrzanskie na dole w godzinach wieczornych np. 19 co Wy na to? :banan::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozemy ugadac sie na dole a potem wspolnymi silami jakos wjedziemy choc tez slyszalem ze sa problemy zeby na gore wjechac :decayed: ja narazie na ori zawiasie wiec mysle ze nie bedzie problemu :grin: To gdzie i o ktorej w KK? :D Moja propozycja odrzanskie na dole w godzinach wieczornych np. 19 co Wy na to? :banan::naughty:

Kolego pisalem juz wczesniej ze bedziemy na 17 w KK o godz.19 to juz slonce spi :wink:

Miejsce jakiekolwiek-zawsze mozna sie przemiescic.

---------- Post dopisany at 14:52 ---------- Poprzedni post napisany at 14:52 ----------

Na dolnym parkingu jest godny plener do zdjęć:kox:

Malina :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki mam problem zacisk mi lata bo k**wa nie mam tej j**anej sprężynki co klocek trzyma macie może ktoś ma coś takiego albo zacisk kupię pilnie bo zj**ie sobie nowa tarcze i klocki jak tak bede jeździł :kwasny: ten mózg od którego auto kupiłem ciuli zgubił i nie założył wogóle partacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galeria odrzańskie ogrody, parking podziemny przy wejściu C...30m od wjazdu na P po prawej stronie.

Kur..Mac..ale zes napisal nic nie czaje :kox:

Pamietaj ze nie moze byc wzniesien bo mateusz cos wspominal ze mialby problem,no ja rownierz nie zabradzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecimy jak coś od Krapkowic ,potem obwodnicą i na ogrody.

Łukasz ja mam jutro kontrolę na trasie w pracy, jeszcze nie znam szczegółów czy będą ze mna jeździli czy pojadą na moją dzisiejszą trase. Jutro rano będe wiedział:/ powiem tak jak pojadą ze mną to będzie ciężko żebym się wyrobił na 17, najwyżej się spóźnie, a jak nie pojadą ze mną to luzik:)

jutro rano napisze do Ciebie sms-a lub zadzwonie ( możesz odebrać telefon w pracy?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hujnia hujnia hujnia j**any zacisk nie wiem czy przyjadę audiczką :kwasny: wezmę najwyżej czerwoną szczałkę od żony ( punto ) hehe:naughty: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziecie krajową 45 a potem kierujecie się na krajową 40stkę. Dojedziecie do ronda z dupnym krzyżem...na nim prosto i za 500m po prawej ujrzycie cel podrózy. Na rondzie w prawo i za galerią w prawo i tam będą znaki na Parking. Będziecie widzieli po ok 50m wjazd na podziemny...jest za***iście łagodny zjazd także nie ma problemu. Generalnie żeby było prościej to wjedziecie w ten parking i tak jakby do jego końca i w prawo. Spotkajmy się w rogu parkingu. Tam powinno być mniej aut(trochę dalej do wejścia:D) Dla nas będzie idealnie. Pucować auta bo będzie statyw i lustrzanka!!:naughty: Jakiś radlerek też powinien być, tak żeby i kierowcy mogli coś bachnąć:) Zrobiłem dla Was nawet mapkę:grin:

Bez_tytu_u.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecimy jak coś od Krapkowic ,potem obwodnicą i na ogrody.

Łukasz ja mam jutro kontrolę na trasie w pracy, jeszcze nie znam szczegółów czy będą ze mna jeździli czy pojadą na moją dzisiejszą trase. Jutro rano będe wiedział:/ powiem tak jak pojadą ze mną to będzie ciężko żebym się wyrobił na 17, najwyżej się spóźnie, a jak nie pojadą ze mną to luzik:)

jutro rano napisze do Ciebie sms-a lub zadzwonie ( możesz odebrać telefon w pracy?)

Spoko.jak bys dzownil a nie odbiore to napewno oddzwonie.

---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ----------

hujnia hujnia hujnia j**any zacisk nie wiem czy przyjadę audiczką :kwasny: wezmę najwyżej czerwoną szczałkę od żony ( punto ) hehe:naughty: :polew:

Co z zaciskiem??

Przyjedz nawet konno.:decayed:

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

Zobzaczy sie jaka jutro pogoda. Moze na trasie jakas myjka bezdotykowa bedzie.

A wogole to: mojej fury brud nie tyka :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim układzie do jutra...tymczasem:hi:

No no...chyba, że nawoskowana i mały deszcz cały syf uformuje w kropki...:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...