Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kędzierzyn-Koźle i okolice


Arturo86r

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jakie letnie polecacie letnie kapcie na 18calowe koło...ma być 225/40/18...max 235:) Cena tak max 450/szt. Mam kilka typów, ale może coś poradzicie:)...wybór przepotężny...

Jezdze juz chocho na NEXENACH i goraco polecam jakosc i cena!! rozmiar jesli juz to szukaj 225/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak z hałasem itp??

Moje typy to:

Kumho KU39 225/40 R18 92 Y XL. Opony Kumho . Oponeo.pl

Falken FK 453 225/40 R18 92 Y XL. Opony Falken . Oponeo.pl

Federal SS595 225/40 R18 88 W. Opony Federal . Oponeo.pl

Roadstone N3000 225/40 R18 92 Y XL. Opony Roadstone . Oponeo.pl

Firestone FHSZ90 225/40 R18 92 Y XL, FR. Opony Firestone . Oponeo.pl

Toyo Proxes T1-R 225/40 R18 92 Y. Opony Toyo . Oponeo.pl

Kumho zbiera super opinie, TOYO nie muszę przedstawiać, a jeżeli chodzi o lekko tańsze to np. federala używają drifterza, ale jak się mają cywilne oponki to nie wiem. Z najtańszych roadstone. Oponki będą oczywiście 50zł/szt tańsze bo przez forum:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 ? felgi kupiłeś ??? ja kupiłem w tamtym sezonie ojcu nexen N 3000 i bardzo fajne oponki mogę polecić śmiało :naughty:

ja bym brał 235 bo słyszałem że najlepiej się spisują na drodze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 ? felgi kupiłeś ??? ja kupiłem w tamtym sezonie ojcu nexen N 3000 i bardzo fajne oponki mogę polecić śmiało :naughty:

ja bym brał 235 bo słyszałem że najlepiej się spisują na drodze :wink:

Niestey nie zgodze sie ze 235 sa naj,najlepszy kompromis to 225 kilka sezonow juz mam za soba i jak pisalem wyzej tylko i wylacznie NEXEN lub ROADSTONE(toz to samo :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felg jeszcze nie kupiłem, ale oponki będą motywacją:D A wybór padnie chyba na TOYO Proxes:)...zamawiając je przez forum cena zejdzie poniżej 400:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 ? felgi kupiłeś ??? ja kupiłem w tamtym sezonie ojcu nexen N 3000 i bardzo fajne oponki mogę polecić śmiało :naughty:

ja bym brał 235 bo słyszałem że najlepiej się spisują na drodze :wink:

Niestey nie zgodze sie ze 235 sa naj,najlepszy kompromis to 225 kilka sezonow juz mam za soba i jak pisalem wyzej tylko i wylacznie NEXEN lub ROADSTONE(toz to samo :wink: )

zgadzam się że to jest ot samo hehe :naughty: ja jeździłem też na 225 i było ok ale jak u kumpla na 235 to jakoś lepiej w koleinach to autko jechało nie wiem czemu ale tak to odebrałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 ? felgi kupiłeś ??? ja kupiłem w tamtym sezonie ojcu nexen N 3000 i bardzo fajne oponki mogę polecić śmiało :naughty:

ja bym brał 235 bo słyszałem że najlepiej się spisują na drodze :wink:

Niestey nie zgodze sie ze 235 sa naj,najlepszy kompromis to 225 kilka sezonow juz mam za soba i jak pisalem wyzej tylko i wylacznie NEXEN lub ROADSTONE(toz to samo :wink: )

zgadzam się że to jest ot samo hehe :naughty: ja jeździłem też na 225 i było ok ale jak u kumpla na 235 to jakoś lepiej w koleinach to autko jechało nie wiem czemu ale tak to odebrałem :)

Rozumiem tylko na logige im szersza opona muldy i koleiny to buja po jezdni ??!! Ale jesli jest lepiej na 235 to bier i sie nie zastanawiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...no ale pakować 235 do afna...teraz to prawie nie jedzie, a na takim laciu to już w ogole:P Wziąłem pod uwagę 225 bo felgi pewnie będą szersze niż 8J...a np na 9J będzie dobrze wyglądać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...no ale pakować 235 do afna...teraz to prawie nie jedzie, a na takim laciu to już w ogole:P Wziąłem pod uwagę 225 bo felgi pewnie będą szersze niż 8J...a np na 9J będzie dobrze wyglądać:D

I tu tez bede ripostowal :grin:

Na 17' 235/40 jezdzilem. Teraz na 18' 8,5 225/ kurcze jade nie jest zle ale momentalnie odczulem spalanie opor sily toczenia a gdzie tam do 9j :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ja natomiast na swoje 18 8j wsadzam raczej oponki 215 i 35 p bo jakoś tak mi sie wydaje że bedzie w pytke :naughty:

Owszem w pyte to wyglada jak oponka jest z naciagiem ale nie mam mowy o komforcie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz 215 założoną na 8J i jest delikatny naciąg, ale naprawdę delikatnie...jak chcecie to wrzucę fotki później:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robocizna 40zł...a materiał kto co woli:D Ja poszedłem na łatwiznę i kupiłem od gruchota z allegro zamiennik...160zł+KW.

---------- Post dopisany at 16:37 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ----------

Tak wygląda 215 na 8 calach:

2012_10_10_15_10_25.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w opolu może będzie najlepiej co wy na to ???gdzieś na A4 może :naughty:

ja myślałem żeby się spotkać na A4 na stacji Shell ( za zjazdem Opole/Nysa)

---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:29 ----------

Panowie jakie letnie polecacie letnie kapcie na 18calowe koło...ma być 225/40/18...max 235:) Cena tak max 450/szt. Mam kilka typów, ale może coś poradzicie:)...wybór przepotężny...

ja jeźdzę na Pirelli P7, tylko że 16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...