Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kto dzisiaj stal na parkingu szpitala MSWIA, avancik B5 z rameczkami klubowymi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A kto stał dzisiaj na Glinkach w Pruszkowie, sedanem B6 WPR....? :>

Opublikowano

A kto stał dzisiaj na Glinkach w Pruszkowie, sedanem B6 WPR....? :>

Kokos :mysli:

Opublikowano

w Sobote kolo godizny 14 na trasie Lbn kurow jechalem z B7 avant o nr Lc27**7 ja odbilem na Pulawy a B7 pojechala prosto na Wwa ktos z klubu;>? pozdrawiam

Opublikowano

Elmo814 w zwierzyńcu 02.05 stałem za tobą na skrzyżowaniu i mrugałem

Opublikowano

W Mińsku Mazowieckim na Kardynała Wyszyńskiego widziane B5 sedan granat TDI na numerach WGM.pozdro

A pozdrawiam :hi: Akurat byłem na Komunii w tym kościele na Wyszyńskiego :)

Opublikowano

Który mi tam po Słupsku jeździ szarym avantem b5 z naklejką klubową na pupie i blachami GS 4.... ???

Opublikowano

W Mińsku Mazowieckim na Kardynała Wyszyńskiego widziane B5 sedan granat TDI na numerach WGM.pozdro

A pozdrawiam :hi: Akurat byłem na Komunii w tym kościele na Wyszyńskiego :)

Ja tez na komunii:).pozdrawiam

Opublikowano

dziś ok 13 na Dolinie Służewieckiej, widziane srebrne S4 z ramkami klubowymi na blachach WN****. Kto to taki? :mysli: i czemu na spoty nie przyjeżdża ? :bicz3:

Pozdro

Opublikowano

dziś w Al. Jerozolimskich pomiędzy Ochotą a Dw. Zachodnim namierzone granatowe B5 :quattro: LKS...30

Opublikowano

dziś w Al. Jerozolimskich pomiędzy Ochotą a Dw. Zachodnim namierzone granatowe B5 :quattro: LKS...30

ja cię nie namierzyłem , pozdro.ps a quatro to tylko na grilu a pod maską 1,6 :wallbash:
Opublikowano

Pixi dzisiaj koło 19 na Racławickiej :kox:

Opublikowano

dziś w Al. Jerozolimskich pomiędzy Ochotą a Dw. Zachodnim namierzone granatowe B5 :quattro: LKS...30

ja cię nie namierzyłem , pozdro.ps a quatro to tylko na grilu a pod maską 1,6 :wallbash:

Nie namierzyłeś bo byłem pieszo :naughty:,ps. niezły felunek :kox:

Opublikowano

Pixi dzisiaj koło 19 na Racławickiej :kox:

Nie widziałem Ciebie :no: no po wczorajszym pucowaniu .... trudno mnie nie zauważyć . Pzdr sąsiad :hi:

Opublikowano

dziś w Al. Jerozolimskich pomiędzy Ochotą a Dw. Zachodnim namierzone granatowe B5 :quattro: LKS...30

ja cię nie namierzyłem , pozdro.ps a quatro to tylko na grilu a pod maską 1,6 :wallbash:

Nie namierzyłeś bo byłem pieszo :naughty:,ps. niezły felunek :kox:

tylko gleby brak :hi:
Opublikowano

Pixi dzisiaj koło 19 na Racławickiej :kox:

Nie widziałem Ciebie :no: no po wczorajszym pucowaniu .... trudno mnie nie zauważyć . Pzdr sąsiad :hi:

stałem w korasku w stronę Niepodległości więc wybaczone :kox:

Opublikowano

Dzisiaj w Pruszkowie na Rzeckiego zaparkowane B5 1.8T sedan granat na WPR 02***.pozdrawiam

Opublikowano

A własnie DŻO - DŻO widziany w okolicach Wesołej jakies 2 tygodnie temu :decayed:

Opublikowano

Wustyle dzisaj na zjeździe z Poleczki w Wirażową około południa ????

jabłuszko na tylnej klapie , to Ty ????

Opublikowano

W zeszły weekend jechałem z kolegą z konstancina do wilanowa WPI .. mrygałem ale kolega ramki zamontował ale kolegów nie widzi :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.