Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziś w południe w TBG za sądem, Iverson w stronę kościoła się przeciskał. Pozdrówka.

I Wesołych Świąt dla wszystkich.

hej Dżej :decayed: , no ciężko tam się dostać hehe , jechałem święcić jajka.

chwilę wcześniej telefon od Skalarx , też na święconkę się wybierał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj czarne B5 o nr LLB widziane w LC po 19 na skrzyzowaniu AK/Lwowska :wink4: przyznac sie któz to taki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czaja 77.. samochód widziany kilukrotnie w zeszlym tygodniu .. gdzie .. kolo dworca pkp i pks :)

:) nie daleko pracuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Jagiellońskiej ok 13, Avant B6 numer LZA. Kto to? :>

hej. na 99% to byłem Ja :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote na krajowej siódemce z wawy w strone Płońska obtrąbiłem przy wyprzedzaniu zielona B5 w sedanie z ramkami klubowymi nr. WPN xxxxx , kierownik patrzył w moja strone. potem pare km dalej widziałem ja przez chwile na Statoilu ale mi uciekła bo sie ekspedientka na stacji kręciła i długo stalem w kolejce. Próbowalem gonic ale kierownik musiał gdzies odbić na Płońsk , ja leciałem na brzydgoszcz.

Pozdrawiam serdecznie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote na krajowej siódemce z wawy w strone Płońska obtrąbiłem przy wyprzedzaniu zielona B5 w sedanie z ramkami klubowymi nr. WPN xxxxx , kierownik patrzył w moja strone. potem pare km dalej widziałem ja przez chwile na Statoilu ale mi uciekła bo sie ekspedientka na stacji kręciła i długo stalem w kolejce. Próbowalem gonic ale kierownik musiał gdzies odbić na Płońsk , ja leciałem na brzydgoszcz.

Pozdrawiam serdecznie :hi:

z dużą rurą i ciemnymi szybami? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dużą rurą i ciemnymi szybami? :gwizdanie:

cos wiekszego chyba z tyłu było , ogólnie w aucie było chyba wiecej osób , ale kierownik strasznie zamulał jazde :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam to auto z Plonska, to jakis kumpel Wandeja, ADR po czipie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam to auto z Plonska, to jakis kumpel Wandeja, ADR po czipie :decayed:

mi sie wydaje ze miało normalna rure , taka właśnie adeerowską , trąbiłem ale gość tak jakby nie jarzył o co chodzi a moja parówa oklejona jest , no i bardzo "specyficznie" wyglada gdy ktos na nia patrzy przez wsteczne lusterko :decayed::kox: :kox:

no i z tyłu tez mam oznaczenia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam to auto z Plonska, to jakis kumpel Wandeja, ADR po czipie :decayed:

też właśnie myślę że on :naughty: Po tym ostatnim czipie w rowie średnio ponoć chodzi ta fura :decayed: A ty gdzie leciałeś w tamtym tygodniu tą drogą do Kryska?? Poznałeś?? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika avanta B6 o numerach WOS...., który mnie dziś około 17 wyprzedzał na jedynce w Bielsku w kierunku Skoczowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika avanta B6 o numerach WOS...., który mnie dziś około 17 wyprzedzał na jedynce w Bielsku w kierunku Skoczowa

:hi:

Dzięki kolego jechałem akurat na "naszego bielskiego spocika" Opowiadałem kolegom i zastanawialiśmy się kim byłeś :kox: :kox: :kox: :kox: Pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika avanta B6 o numerach WOS...., który mnie dziś około 17 wyprzedzał na jedynce w Bielsku w kierunku Skoczowa

:hi:

Dzięki kolego jechałem akurat na "naszego bielskiego spocika" Opowiadałem kolegom i zastanawialiśmy się kim byłeś :kox: :kox: :kox: :kox: Pozdro :hi:

No widzisz zawsze się zastanawiam gdzie ci spotowicze bo przynajmniej dwa razy dziennie śmigam tą trasą ale żadnego nie widziałem. Fakt faktem, że do tej pory jakoś się nie złożyło i nie dotarłem na spot (mało czasu, po pracy zaraz śmigam do domciu). No w każdym razie do nastepnego razu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też właśnie myślę że on :naughty: Po tym ostatnim czipie w rowie średnio ponoć chodzi ta fura :decayed: A ty gdzie leciałeś w tamtym tygodniu tą drogą do Kryska?? Poznałeś?? :gwizdanie:

Nie poznalem :) - mowisz o czwartku? Jechalem po kumpla (Słotwin), pozniej zabieralem go na lotnisko. Dosc czesto bywam w tych okolicach :kox:

btw, jesli to byl czwartek, to jakies B6 kojarze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też właśnie myślę że on :naughty: Po tym ostatnim czipie w rowie średnio ponoć chodzi ta fura :decayed: A ty gdzie leciałeś w tamtym tygodniu tą drogą do Kryska?? Poznałeś?? :gwizdanie:

Nie poznalem :) - mowisz o czwartku? Jechalem po kumpla (Słotwin), pozniej zabieralem go na lotnisko. Dosc czesto bywam w tych okolicach :kox:

btw, jesli to byl czwartek, to jakies B6 kojarze...

No być może... A co to za kumpel jeśli można wiedzieć bo ze Słotwina wszystkich znam :gwizdanie:

Mijałem cię zaraz przed skrzyżowaniem ja wyjeżdżałem z prawej z drogi na Olszyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na autostradzie A4 w okolicach Opola ~, srebrna 1,8T Kombi na klubowych ramkach :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś o 13:30 na skrzyżowaniu Przybyszewskiego i Śmigłego-Rydza ciemnoniebieski Avant na blach EOP XXXX na klubowych ramkach :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...