Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kto parkuje srebrnego avanta b6 przy Urbanistów?

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kto parkuje srebrnego avanta b6 przy Urbanistów?

PIXEJ, to jego rewiry także uważaj na kołpaki :cool1:

Opublikowano

Kto parkuje srebrnego avanta b6 przy Urbanistów?

Jak mnie namierzyłeś :blink: Gregor mnie już zdradził :polew: moje rewiry .... miło że mnie widać na mieście :gwizdanie: pzdr Bajk :good:

Opublikowano

Kto parkuje srebrnego avanta b6 przy Urbanistów?

Jak mnie namierzyłeś :blink: Gregor mnie już zdradził :polew: moje rewiry .... miło że mnie widać na mieście :gwizdanie: pzdr Bajk :good:

Wychodzi na to, że jesteśmy sąsiadami :decayed:

Opublikowano

Kto parkuje srebrnego avanta b6 przy Urbanistów?

Jak mnie namierzyłeś :blink: Gregor mnie już zdradził :polew: moje rewiry .... miło że mnie widać na mieście :gwizdanie: pzdr Bajk :good:

Wychodzi na to, że jesteśmy sąsiadami :decayed:

Na Szczęśliwicach mieszkasz???

Opublikowano

dzisiaj koło godziny 9.30 zaparkowany po wydziałem inżynierii materiałowej PW, bordowy sedan b5 z ramkami, tablic nie pamiętam :hi:

Opublikowano

Pozdro dla zielonego sedana B5 widzianego dzisiaj rano w otwocku , ramki klubowe. :hi:

Opublikowano

Dzis 17:30 szary avant na dzwigowej w strone bemowa :hi:

Opublikowano

Dzisiaj koło 10 obwodnica elbląga i mały przystanek na Statoil ,pozdro dla kierownika siwego b6 rej. WPR .... , naklejka na klapie z prawej strony :cool1::hi: .

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierownika srebrnej B5 na blaszkach WOT 3W8* poznanego po ramkach klubowych Grodzisk Mazowiecki pod stacją PKP a potem na światłach obok parku godzina 17 :hi:

Opublikowano

Pozdro dla srebrnego sedana B7 na WWL z naklejką na klapie widzianego w okolicach CH MAXIMUS.. :hi:

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierowcy granatowego avanta B5 WL 600XX, spotkanego dziś na Jana Pawła.

Opublikowano

srebrne s4 b5 avant w zielonek gorze na parkingu focus parku - kto to ?? :naughty: rejestracja DPL xxxx

Opublikowano

srebrne s4 b5 avant w zielonek gorze na parkingu focus parku - kto to ?? :naughty: rejestracja DPL xxxx

tez go spotkalem i z nim gadalem

mowilem zeby wszedl na a4-klub i zeby przyjechal na spoty

ale nie posluchal....

b5 s4 fl seria . na 17" skrecanych ?

jak z nim gadalem to powiedzial ze to s4 to auto na codzien a do zabawy ma sportowe auto.... :kox:

Opublikowano

fajne autko na codzien :P

dokladnie to to autko, do tego wszystkiego mial jeszcze ciemne szybki :)

Opublikowano

Czarne B7 Avant GD48...widziane dziś o 16.20 na Klasztornej w Kościerzynie...naklejka klubowa z lewej strony na klapie bagażnika :przebiegly:

Opublikowano

Dzisiaj przed 17 Siedlce skrzyżowanie przy więxieniu B5 kombi na numerach LRY albo LRA zielone, z ramkami klubowymi.. któż to ?

Opublikowano

Dzisiaj przed 17 Siedlce skrzyżowanie przy więxieniu B5 kombi na numerach LRY albo LRA zielone, z ramkami klubowymi.. któż to ?

Na LRY nie ma klubowego zielonego kibla :wink4::tongue4::decayed: wiec pewnie LRA

Opublikowano

na pewno LRA. dwa dresy w środku :> :> :>

Opublikowano

Dzisiaj przed 17 Siedlce skrzyżowanie przy więxieniu B5 kombi na numerach LRY albo LRA zielone, z ramkami klubowymi.. któż to ?

na pewno LRA. dwa dresy w środku :> :> :>

:polew: :polew: :polew: StoRK :polew: :polew: :polew:

mocno zglebiona? :naughty: I dresy... :polew: Taki młody dres tym jeździ to fakt :polew: To na bank StoRK był :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.