Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pozdro dla ciemnego Avanta B5 SZO**** z naklejką klubową spotkanego dziś na wiślance :hi: zapraszam na dzisiejszy spocik :good:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pozdro dla ciemnego Avanta B5 SZO**** z naklejką klubową spotkanego dziś na wiślance :hi: zapraszam na dzisiejszy spocik :good:

Pozdrawiam również srebrną sedan wyścigówkę :>

Na spocik na pewno kiedyś wpadnę tylko z tym czasem ...

(sprawdź kolego żarówkę w prawym stopie :))

Opublikowano

W czwartek we Francji koło Bourg en Bresse widziany czarny sedan B6, tablice DZL.

Mam nadzieję, że był z eu, bo straszna wiocha :sick3:

Opublikowano

Dziś o 10 rano widziałem jak wrclaguna pomykał rondem na Lwowskiej :cool1:

Masz szczęście że auta torowały dwa pasy bo bym Cię objechał jak nic :decayed::tongue4:

Opublikowano

Dziś o 10 rano widziałem jak wrclaguna pomykał rondem na Lwowskiej :cool1:

Masz szczęście że auta torowały dwa pasy bo bym Cię objechał jak nic :decayed::tongue4:

jechalem z wiencami na pogrzeb :(

Opublikowano

wczoraj popołudniu w Wąbrzeźnie mijałem sie z granatowym avantem B5 , naklejka na klapie chyba była, tak mi sie wydawało. pozdrawiam

Opublikowano

pozdro dla ciemnego Avanta B5 SZO**** z naklejką klubową spotkanego dziś na wiślance :hi: zapraszam na dzisiejszy spocik :good:

Pozdrawiam również srebrną sedan wyścigówkę :>

Na spocik na pewno kiedyś wpadnę tylko z tym czasem ...

(sprawdź kolego żarówkę w prawym stopie :))

dzieki ;) już zmieniłem lampy na ori , bo mnie wkurzało , że co chwila sie coś tam zwierało :gwizdanie:
Opublikowano

Flyer widziany wczoraj przy polomarkecie w Płońsku. Alle brudną furę masz :tongue4:

Opublikowano

W piątek 19.02. w Koninie na skrzyżowaniu Paderewskiego z Przemysłową widziałem zielone kombi z naklejką klubową, kto to?

Opublikowano

Dzis 10.00 Bubers pod EUROPA II I godz. 11.35 daemon z niewiasta okolice ul. Targowej w Rzeszowie :)

Opublikowano

Białystok - trasa Kopernikańska w stronę os. Bema

Dziś - ok. 8.30

Namierzone - czarne B7 Avant 2.0TDI z naklejką klubową na tylnej klapie po lewej stronie; blachy białostockie BI XXXXF

Stanąłeś na światłach za tunelem, ja za Tobą. Jechalismy az do 11 listopada i skręcalismy obaj w lewo na światłach.

Pozdrowienia ze srebrnego B6 Avant bez oznaczen klubowych. :hi:

Ujawnij sie, będzie pouczenie :>

Opublikowano

Wczoraj ok. godz. 16:45 w Tucholi granatowa Be-pjuntka z wlepa klubowa po prawej stronie :) Ja jechałem służbowym także mnie nie widziałeś :) Pozdro dla kierownika :hi:

Opublikowano

wczoraj w Wyszkowie widziany zielony avancik B5 WWY**** z naklejką na klapie :decayed: Pozdro dla kierownika :good:

Opublikowano

dziś chyba 2 razy na patriotów o różnych godzinach minąłem się z ono za szybko było by dostrzec numery... jeśli tak to pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Aaaa no faktycznie widziałem cie dzisiaj , trochę zamulałem bo filmik oglądałem :D Pozdro !!!

Opublikowano

Warszawa ulica Narbutta na parkingu Politechniki Warszawskiej godzina 22 zaparkowane B5 avant granatowe na LRY.pozdrawiam

Opublikowano

Rafalex przydygany mijany z pół godziny temu w Niemcach :decayed:

Wzorowo ślumaczył się za oznakowaną Kiją Cid :kox:

Opublikowano

Warszawa ulica Narbutta na parkingu Politechniki Warszawskiej godzina 22 zaparkowane B5 avant granatowe na LRY.pozdrawiam

Jak czarne to pewnie Janjazda :good:

Opublikowano

Warszawa ulica Narbutta na parkingu Politechniki Warszawskiej godzina 22 zaparkowane B5 avant granatowe na LRY.pozdrawiam

to ja :>

a co ty tam kolego robiłeś, czyżbyś się tam edukował?

przed chwilą na tym samym parkingu, B5 avant polifcie na WGR z ramkami

Opublikowano

Rafalex przydygany mijany z pół godziny temu w Niemcach :decayed:

Wzorowo ślumaczył się za oznakowaną Kiją Cid :kox:

:polew: Tak myślałem że to Ty byłeś :wink4: A Kiankę łyknąłem na ekspresówce przed Ciecierzynem :naughty: Weź sobie tego Aerodecka oznakuj jakoś, albo zmień na A4kie :decayed::tongue4: Pozdro :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.