Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj po 16:20 w centrum Krakowa widziana granatowa Audi A4 B5 Avant z naklejką na tylnej klapie i ramkami klubowymi o nr rejestracyjnym KR260**. Pozdrowienia dla właściciela :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj o 16.15 widziany chyba boberek jak skręcał z batorego w niepodległości.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Jagiellońskiej ok 13, Avant B6 numer LZA. Kto to? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Jagiellońskiej ok 13, Avant B6 numer LZA. Kto to? :>

Kileeer ??? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal widziany na Sienkiewicza około 16.

to pani moskalowa a nie moskal :gwizdanie: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal widziany na Sienkiewicza około 16.

to pani moskalowa a nie moskal :gwizdanie: :wink4:

o tej samej godzinie go widzialem z kawa szedl po schodach taki niemrawy troche :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tej samej godzinie go widzialem z kawa szedl po schodach taki niemrawy troche :mysli:

gdzie ???? w BT ????

ja tam kawy nie piłem , ale niemrawy mogłem być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tej samej godzinie go widzialem z kawa szedl po schodach taki niemrawy troche :mysli:

gdzie ???? w BT ????

ja tam kawy nie piłem , ale niemrawy mogłem być

fakt, kawa zbedna byla.

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szary avancik na numerach początkowych TST **** widziany na ul.Łukowskiej zaparkowany pod sklepem nocnym ok 23:30.Klubowe naklejki i tablice,Pozdro :hi:

Pozdrowienia również dla kierownika avanta widzianego dziś po 7:00 na wysokości Pl.Trzech Krzyży (jechaliśmy razem w kierunku Ujazdowskich) z klubowymi rameczkami i naklejkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szary avancik na numerach początkowych TST **** widziany na ul.Łukowskiej zaparkowany pod sklepem nocnym ok 23:30.

na bank Suli, wracali z BT i coś na kaca trzeba było przyjąć :kox:

_________________________________________________

wczoraj na Toruńskiej przed mostem Grota, widziane i obtrąbione :wink4: ciemnie B6 z ledowymi lampeczkami z tyłu na blachach KOL ****. Pozdro pozdro :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś koło 15 na moście na Nogacie w Malborku ciemne (może czrne) B5 po 2 lifcie na blachach NMR ramki klubowe z przodu i tyłu... :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o godz. 14 w Brwinowie widziane ciemne (chyba czarne) A4 B6 z LEDami z tyłu o numerach KOL ... . Ramka klubowa tył, na przód nie spojrzałem. Wyjeżdżałem z Twojej lewej strony zaraz przed rondem i chwilkę za Tobą jechałem migając Ci długimi :gwizdanie:

Pozdrowienia z granatowej A4 B5 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrne b5 zajmowało miejsce parkingowe pod drzewami na Wyszyńskiego w Radzyniu. Czyżby Rafalekx??? Pozdrawiam

:kox: A no ja :kox: Kiedy wypatrzyłeś? :kox: Czyżby z daleka było widać? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kolegi który parkuje swoją zieloną b5 na Bartyckiej o numerach WW xxxx na klapie naklejka klubowa . Kiedy nie jadę to ją tam widzę . Czyja furka ! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrne b5 zajmowało miejsce parkingowe pod drzewami na Wyszyńskiego w Radzyniu. Czyżby Rafalekx??? Pozdrawiam

:kox: A no ja :kox: Kiedy wypatrzyłeś? :kox: Czyżby z daleka było widać? :naughty:

Avusy rzuciły mi się w oczy :kox: , a przed Toim stało srebrne a4 jedensześć mojego wujaszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj (czwartek 1 kwietnia) namierzone w E-gu czarne B7 avant na czarnych alusach S-line z rejestracja CTRxxxxx - :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...