Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a kogo dzisiaj obtrąbiłem w Pruszkowie na światłach ??? czarna/granatowa B5 w sedanie numery WPR 05428 ,ramki klubowe na pokładzie , leciałem granatową hondą accord . pozdrawiam

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzisiaj w Pruszkowie, pokazałem środkowy palec i wyzwałem od najgorszych tatkojebców jakiegoś kierowcę Hondy, bo strąbił Granatowo-czarne Audi na WPR :polew:

Pozdro dla kolegi w Audi i kierowcy Hondy :decayed:

_________________________________________________

Kto mnie mijał prz MAKRO w sobotę ?

Zielone B5

- stałem z Policją i Golfem 4 // po stłuczce :wink4:

Opublikowano

to w koncu ty czy nie ty ????

Opublikowano

:polew: Tak myślałem że to Ty byłeś :wink4: A Kiankę łyknąłem na ekspresówce przed Ciecierzynem :naughty: Weź sobie tego Aerodecka oznakuj jakoś, albo zmień na A4kie :decayed::tongue4: Pozdro :hi:

No moje auto to wyglądało jak po rajdzie safari..full błota :decayed:

Następną furkę oznakuję odpowiednio :wink4: Miałem Ci mrygnąc długimi..ale chwilę wcześniej pociskałem Tira i autobus na jeden raz..i jak wróciłem na swój kawałek asfaltu to dopiero zobaczyłem Cię kątem oka :naughty:

Pozdro zwierzu :)

Opublikowano

to w koncu ty czy nie ty ????

Mnie byś nie poznał ? :kox::naughty:

Opublikowano

Mnie byś nie poznał ? :kox::naughty:

w sumie słabo widziałem kierowce a nie wiem jak teraz po tej siłowni wyglądasz :gwizdanie:

auto znajomo wygladało :wink4:

Opublikowano

Mnie byś nie poznał ? :kox::naughty:

w sumie słabo widziałem kierowce a nie wiem jak teraz po tej siłowni wyglądasz :gwizdanie:

auto znajomo wygladało :wink4:

Ja mam teraz zderzak na drutach :polew:

Opublikowano

Ja mam teraz zderzak na drutach :polew:

ty druciarzu :polew: :polew: :polew:

tamto auto było chyba cale

Opublikowano

dzis kolo 15.30 skrzyzowanie na Slocine ( dzielnica Rzeszowa ) grzes1150 jeszcze w B5 RZE.... :przebiegly:

Opublikowano

Dzisiaj przed Rogalottim - Granatowy Avant Lxx xxxx z ramkami klubowymi :hi:

Opublikowano

No kto jak kto ale zeby zielony robil off topica - nieladnie.

A ja pozdrawiam Granatowe B5 sedan tablice WD czesto stojacena Siennej :)

Opublikowano

Warszawa ulica Narbutta na parkingu Politechniki Warszawskiej godzina 22 zaparkowane B5 avant granatowe na LRY.pozdrawiam

to ja :>

a co ty tam kolego robiłeś, czyżbyś się tam edukował?

Na wydziale SIMR się edukuje.pozdrawiam

przed chwilą na tym samym parkingu, B5 avant polifcie na WGR z ramkami

[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 01:15_________________________________________________janjazda edukuje się na wydziale SIMR.pozdrawiam
Opublikowano

No kto jak kto ale zeby zielony robil off topica - nieladnie.

Stajesz się nudny.

Opublikowano

[/size]_________________________________________________janjazda edukuje się na wydziale SIMR.pozdrawiam

ja na Wip'ie :hi:

Opublikowano

dzis kolo 15.30 skrzyzowanie na Slocine ( dzielnica Rzeszowa ) grzes1150 jeszcze w B5 RZE.... :przebiegly:

Co ma znaczyć jeszcze :naughty: Nie oddam jej dopóki się nie rozleci :decayed::kox::cool1:

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierowcy jasnego (chyba białego) sedana B7 SCZ XXXX spotkanego jakąś godzinkę temu na Niepodległości w W-wie.

Opublikowano

Dzisiaj widziałem Audi TT z czarnym dachem, która pędziła przez Zakopiankę kolo 15:00 w stronę Krk... pewnie to nie Nowak_zg :mysli:.

Opublikowano

Pozdrowienia dla Poźka widzianego dzisiaj w Nieporęcie ok. 14:30. :hi:

Opublikowano

Dzisiaj w piotrkowie na ulicy Armii Krajowej widziana B5 1.8T niebieska z ramkami klubowymi EP 35xxx prowadziła kobieta, z boku chłop..... :D puściłem kilka razy długimi i nic :(

Opublikowano

Dzisiaj w okolicach 8:00 na dzwigowej, granatowy Avant B6 z ramkami. Kto to?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.