Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kto stal wczoraj cala noc na sadowej w grodzisku? srebrne B5 sedan, WW......, rameczka streetracing.pl, naklejka klubowa, naklejka kreatora mocy

Buba on tam mieszka to Cordi :good:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kto stal wczoraj cala noc na sadowej w grodzisku? srebrne B5 sedan, WW......, rameczka streetracing.pl, naklejka klubowa, naklejka kreatora mocy

Buba on tam mieszka to Cordi :good:

rzadko tam jezdze ale teraz tam jest objazd do szpitala dlatego mi sie w oczy rzucila

Opublikowano

Wczoraj na alejach w stronę Warszawy przed Łopuszańską prawym pasem śmignęło B7 avant na WX z wlepą forumową między 15 a 16.pozdro

To byłem ja :)

Opublikowano

Pozdrawiam wlasciciela srebnego Avanta b5 widzianego dziś z koło 14-15, który chyba chciał sie ścigać na ul. Broniewskiego w WWA :)

Opublikowano

wiśniowe a4 GWE 3S51 Gdynia obłuże :) na ramkach klubowych się woził :P[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 21:55_________________________________________________o godzinie 16 :)

Opublikowano

Dzisiaj około 19.30 na tyłach pawilonów przy Reymonta 12 srebrny B6 avant LZA. Ramki klubowe. Pozdro.

Opublikowano

Dzisiaj około 19.30 na tyłach pawilonów przy Reymonta 12 srebrny B6 avant LZA. Ramki klubowe. Pozdro.

to tylko Ja :>

Pozdrawiam :notworthy:

Opublikowano

Dziś Gamling widziany swoim FWD -> Quattro u mnie na wiosce :decayed:

Opublikowano

dzisiaj w gdansku pod TOP MEBLE przy grunwaldziej. ladniutkie B8 chyba na tablicach GPU ... czarne... ramki klubowe... :hi: pozdro...

Opublikowano

Musti widziany dziś po 16 w Grodzisku Maz. :hi: Czyżbyś wracał od Rzeczka bo chyba z panną jechałeś :mysli: Mijaliśmy się na wysokości Orlenu, ja właśnie jechałem na jakiś deserek :D

Opublikowano

Musti widziany dziś po 16 w Grodzisku Maz. :hi: Czyżbyś wracał od Rzeczka bo chyba z panną jechałeś :mysli: Mijaliśmy się na wysokości Orlenu, ja właśnie jechałem na jakiś deserek :D

Tak wracałem z panną od Rzeczko ;) nie zauważyłem Cię bo szamałem ciastka :naughty:

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierownika czarnego rs4 b7 sedan wyprzedzającego mnie dzisiaj chwilę po 18-tej kawałek za KFC na drodze Bielsko - Pszczyna. :hi: furka grubasek... :kox:

Oraz dla Mirona widzianego około 17:45 na skrzyżowaniu Pawłowice - Pszczyna (stacja Uniwar) jadącego w stronę Żor. :decayed::wink4:

Opublikowano

Dziś ok. 20 na wylocie z Łodzi na Częstochowę widziane czarne B6 Avant na blachach SO 1422C :hi:

Opublikowano

w piątek widziany w Wyszkowie ciemny avant B6 na blachach WM**** pozdro dla kierowniczki :wink4:

i dziś w Ostródzie ok 16 na BP bordowe B5 w sedanie na blachach NOS**** pozdro dla rodzinki :decayed:

Opublikowano

Dzięki za miejsce przed rondkiem na Tarchominie dla Aydaho !! :decayed:

Opublikowano

Dzisiaj widziane czarne B6(ramki klubowe z tyłu) na Wita Stwosza w kierunku Lazarskiego. Wczoraj pikne, czarne S4B7 :kox: na Obywatelskiej a zaraz za nim A5 :slina:

Opublikowano

poZDRawiam kolegę z avanta na JPII :good:

Opublikowano

pozdro dla kolegi przecinającego dziś ok 8:00 Trakt Brzeski, srebrnym B5 na alu ze sporym rantem, blachy WM**** :decayed:

Opublikowano

Kolkov widziany dzisiaj koło 14:00 na skrzyzowaniu Poleczki i Wirażowej w szwagrowym afałefie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Kolkov widziany dzisiaj koło 14:00 na skrzyzowaniu Poleczki i Wirażowej w szwagrowym afałefie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:przebiegly:

chwilę później Łatek widziany jak jeździ na dwóch kołach Bobcatem :kox::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.