Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:decayed: Kanibale :decayed::hi:
  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z kim się dziś widziałem na obwodnicy Radzymina :?: Granatowe B5 w sedanie z naklepką na klapie :decayed:

Opublikowano

a ja pozdrawiam kierownika a4 widzianą prawie codziennie na osiedlu Villa Nova w Płońsku z naklejką klubową :good:

ja również kerownika pozdrawiam :tongue4:

Opublikowano

Mario_ Ty mieszkasz w Plonsku? :shocked:

Sorry za OT, ale nie moglem sie powstrzymac.

Opublikowano

Mario_ Ty mieszkasz w Plonsku? :shocked:

Sorry za OT, ale nie moglem sie powstrzymac.

a tak jakoś od niedawna :gwizdanie:

Opublikowano

Z kim się dziś widziałem na obwodnicy Radzymina :?: Granatowe B5 w sedanie z naklepką na klapie :decayed:

Yauuu Yauu :) Z Mazur lecieliśmy z moją lubą na odwiedziny Wawy. W rejestracja została. Ale zamieszkanie okolice Pisza.

Pozdrawiam!!

Opublikowano

Czarne B7 avant LU 58xxx ramka klubowa tył, zaparkowane w okolicach ZUSu w Radzyniu Podlaskim przy ulicy Armii Krajowej dziś godzina 14 :rolleyes: Na spotach w Lublinie nie widać tego kogoś, na forum też się chyba za bardzo nie udziela, a przynajmniej w temacie lubelskim nie :P

Opublikowano

Dzisiaj ok 8:30 Czarne RS B5 wyjezdzalo ze mna od strony basenow na Inflanckiej po zrownaniu Kolega mnie pozdrowil :)

Ja takze pozdrawiam

fura :kox::naughty: naprawde widac ze RS jest sporo szerszy od zwyklej A

Opublikowano

Przed świętami na grochowskiej czarny sedan b7 z 4 rurami :shocked: tablice N coś tam , ramki klubowe , trąbiłem ale zero odzewu. Pozdro :good:

Opublikowano

Przed świętami na grochowskiej czarny sedan b7 z 4 rurami :shocked: tablice N coś tam , ramki klubowe , trąbiłem ale zero odzewu. Pozdro :good:

Pewnie Ba$ior.

Dzis tuz po 9:00 przemik widziany na ulicy Alternatywy :decayed:

Opublikowano

Dzisiaj ok 8:30 Czarne RS B5 wyjezdzalo ze mna od strony basenow na Inflanckiej po zrownaniu Kolega mnie pozdrowil :)

Ja takze pozdrawiam

fura :kox::naughty: naprawde widac ze RS jest sporo szerszy od zwyklej A

nie poznałeś mnie ??? :baseball:

Opublikowano

Dzisiaj widziane przy shellu od strony Grodziska Maz. w Pruszkowie RS4 B5 na WI czarne z naklejkami forumowymi.Kierowca rozmawiał przez telefon.Pozdrawiam :)

Opublikowano

Dzisiaj widziane przy shellu od strony Grodziska Maz. w Pruszkowie RS4 B5 na WI czarne z naklejkami forumowymi.Kierowca rozmawiał przez telefon.Pozdrawiam :)

na bocznej tylnej szybce "powered by VTG" ???

znam kolesia ale nicka nie pamiętam

Opublikowano

Dzisiaj widziane przy shellu od strony Grodziska Maz. w Pruszkowie RS4 B5 na WI czarne z naklejkami forumowymi.Kierowca rozmawiał przez telefon.Pozdrawiam :)

na bocznej tylnej szybce "powered by VTG" ???

znam kolesia ale nicka nie pamiętam

Tak miał VTG.W sumie to widywałem go wcześniej w Pruszkowie jak pędził po Wojska Polskiego.Czarne alu miał.Fura wymiata poprosu

A kto ma ciemne A4 B5 1.8T sedan na WPR stało na osiedlu w Pruszkowie za pizzerią corrado??.Kolega spotował się z kimś z forda escorta.Przejeżdżałem dzisiaj ciemnym golfem 3 kombi.pozdrawiam

Opublikowano

Dzisiaj widziane przy shellu od strony Grodziska Maz. w Pruszkowie RS4 B5 na WI czarne z naklejkami forumowymi.Kierowca rozmawiał przez telefon.Pozdrawiam :)

na bocznej tylnej szybce "powered by VTG" ???

znam kolesia ale nicka nie pamiętam

Tak miał VTG.W sumie to widywałem go wcześniej w Pruszkowie jak pędził po Wojska Polskiego.Czarne alu miał.Fura wymiata poprosu

zostało mu już samo "powered by" :gwizdanie:

przybywa na spoty do Arkadii, ale nicka tez nie znaju :no:

Opublikowano

Wczoraj pod IKEA w Centrum M1 szary avant B6 WPN z ramkami klubowymi

Pozdrawiam :good:

Opublikowano

Dzis o 13:45, czarny sedan B6, z klubowymi ramkami pod rejestracja NRM X... widziany w Gdańsku na Grunwaldzkiej w stronę centrum :) Fura ładnie się prezentuje na drodze :) Pozdrawiam:)

Opublikowano

Wittam i pozdrawiam kolege który staną dzisiaj koło mnie w poznaniu koło mcdonalds przy Auchanie z rej. GSL ... z najklejeczka klubową :cool1:

Opublikowano

Wittam i pozdrawiam kolege który staną dzisiaj koło mnie w poznaniu koło mcdonalds przy Auchanie z rej. GSL ... z najklejeczka klubową :cool1:

Jakie auto?
Opublikowano

Wittam i pozdrawiam kolege który staną dzisiaj koło mnie w poznaniu koło mcdonalds przy Auchanie z rej. GSL ... z najklejeczka klubową :cool1:

Jakie auto?

To nie ja :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.