Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wczoraj, koło południa Iverson namierzony w TBG, na przeciwko Rossmana. Nie wiem czy na klapie naklejka była, bo kolor auta, zaczynając od przodu, ku tyłowi coraz bardziej w "grafitowy" wpadał :polew:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wczoraj, koło południa Iverson namierzony w TBG, na przeciwko Rossmana. Nie wiem czy na klapie naklejka była, bo kolor auta, zaczynając od przodu, ku tyłowi coraz bardziej w "grafitowy" wpadał :polew:

własnie na myjkę jechałem :tongue4::wink4: , pozdro Dżej
Opublikowano

Wczoraj namierzone ciemne B6 avant WF 475XX Praha Północ ul. Jana Młota z rameczkami klubowymi i naklejeczką Fast tjuning :wink4:

:hi:

Zaparkowane pod siedzibą Straży Miejskiej i nie pytajcie po co tam chodziłem :gwizdanie:

Opublikowano

Czarne/granatowe B5 avant blachy WI ramki klubowe na Jerozolimskich ok 20.15 w strone Pruszkowa, zjechałeś pod Leroy Merlin a ja poleciałem prosto.

Pozdrawiam

Pozdro Kali to mojego parcha widziałeś :tongue4: zdaje się taka czarna albo granatowa esa

wszystko na to wskazuje. Ale tak prawym pasem to nieładnie wyprzedzać :P

O widzę że kolega z Ursusa .. ja przy Dzieci Warszawy stacjonuję :naughty: trza jakiś chmielowy spocik urządzić.

Opublikowano

O widzę że kolega z Ursusa .. ja przy Dzieci Warszawy stacjonuję :naughty:trza jakiś chmielowy spocik urządzić.

przekonałeś mnie :good:

Opublikowano

Oskaro dzis po 21 w bialym Scirocco na Sikorskiego :kox:

Opublikowano

srebrna b5 sedan WOT w stronę CZD chyba widziałem rameczki klubowe, ale ręki nie dam sobie obciąć :wink4:

Opublikowano

srebrna b5 sedan WOT w stronę CZD chyba widziałem rameczki klubowe, ale ręki nie dam sobie obciąć :wink4:

CZD?

Jesli czestochowa to Adrian lecial sciagac dlug :decayed:

Opublikowano

A ja go widziałem jak wracał :) Nie z CZD tylko z kolejowego :)

Opublikowano

Oskaro dzis po 21 w bialym Scirocco na Sikorskiego :kox:

powoli nam klub do VW emigruje :naughty:

Opublikowano

powoli nam klub do VW emigruje :naughty:

byl pasazerem :tongue4:

Opublikowano

srebrna b5 sedan WOT w stronę CZD chyba widziałem rameczki klubowe, ale ręki nie dam sobie obciąć :wink4:

CZD?

Jesli czestochowa to Adrian lecial sciagac dlug :decayed:

CZD - Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu :wink4:

Opublikowano

Pozdrowionka dla kierownika ciemnego Avanta DWR 163** z klubowymi ramkami. Stał na lewym pasie, na światłach, przy Toruńskiej, we Wrocku, wczoraj około 19:00.

Opublikowano

co za kamikaze wczoraj czarnym klekotem, B5, avant, szalal na lewym pasie od shella w konstancinie az do zwezki w kierunku rzeczonego miasteczka? [WE 335XX] (chyba) :decayed:

Opublikowano

Wczoraj namierzone ciemne B6 avant WF 475XX Praha Północ ul. Jana Młota z rameczkami klubowymi i naklejeczką Fast tjuning :wink4:

:hi:

Zaparkowane pod siedzibą Straży Miejskiej i nie pytajcie po co tam chodziłem :gwizdanie:

to mój pażdzioch,a Fasttjuning :decayed: to http://www.fasttuning.eu/

nie to żebym sie tłumaczył :>

Opublikowano

Dziś trasa około 15 WZ w zstronę Placu bankowego ciemne b6 sedan blachy KOL ramki i naklejka i diody na tyle [;

Opublikowano

Dziś Wawka około 10,30 rondo przy arkadii prawy pas .... zielony avant B5 rejestracja WL dalej nie pamiętam (ramki Klubowe :) ) ale pozdrowienia były ...Kto To ???// furka :kox: i ten mniodzio kolorek :gwizdanie:

Opublikowano

jak arkadia i opis to mi pasuje na spetznas :)

Opublikowano

nie ja.. nie wożę się zielonymi.. :wink4: ale jeżeli WL to jakiś sąsiad :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.