Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pozdro dla kierownika z czarnego Avant B6 na blachach WOS spotkanego dziś w Trzciance na trasie Wyszków-Ostrów.

Dzięki kolego.Zobaczyłem w ostatniej chwili jak mi machnąłeś ręką,niestety ja już przejechałem. Pozdrawiam

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kurde, widzialem dzisiaj ze 3 fury z ramkami klubowymi, ale niestety wszystko .eu

Plaga jakaś :sick3:

Opublikowano

Sorry za OT, ale dlaczego .eu z .pl tak strasznie się nie lubią?! :przebiegly:

Opublikowano

Sorry za OT, ale dlaczego .eu z .pl tak strasznie się nie lubią?! :przebiegly:

Bo to konkurencja.

Jest też parę innych czynników ale z tym to nie do mnie.

Opublikowano

Bo to konkurencja.

Jest też parę innych czynników ale z tym to nie do mnie.

jaka konkurencja ?? to tylko nędzna podróba :sick3:

Opublikowano

Zielona B5 na blachac WZ? w LEgionowie niedlaleko cmentarza - ramki klubowe, jechalem Dodgem Caravanem wiec nawet nie trąbiłem.

Opublikowano

pozdro dla kierownika z czarnego Avant B6 na blachach WOS spotkanego dziś w Trzciance na trasie Wyszków-Ostrów.

Pewnie kaj82 ;)

Opublikowano

pozdro dla kierownika z czarnego Avant B6 na blachach WOS spotkanego dziś w Trzciance na trasie Wyszków-Ostrów.

Pewnie kaj82 ;)

To był slodki79, kolegę kaj82 kojarzę z facjaty :wink4:

Opublikowano

kurde' date=' widzialem dzisiaj ze 3 fury z ramkami klubowymi, ale niestety wszystko .eu

[/quote']

btw ch*jowe te ramnki maja :sick3:

- Moja kobitka mowi "O, audi z klubu.. hmmm.. A co on ma takie ramki dziwne.. jakies rysunkowe, brzydkie" :P

Opublikowano

Bo to konkurencja.

Jest też parę innych czynników ale z tym to nie do mnie.

jaka konkurencja ?? to tylko nędzna podróba :sick3:

Nawet gorzej ale nie chciałem rozkręcać OT w tym wątku.

Opublikowano

ono widziany pod pracą, trudno tylko poznać dziś było co to za kolor auta :wink4: :>

Opublikowano

Łukasz 23 zwany kaskaderem :> dzisiaj okolo poludnia skracajacy w strone tesco z Mickiewicza

Opublikowano

ono widziany pod pracą, trudno tylko poznać dziś było co to za kolor auta :wink4: :>

No fakt , nie myłem ze 2 miesiące hyhyhy , pozdro :)

Opublikowano

mój dziś wygląda zresztą podobnie :) pozdro[br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 17:02_________________________________________________dziś znowu ono minięty na ulicy Ż ok 9:30 (jechałem z przeciwka) pozdrowienia

Opublikowano

Przyznać się który to dziś rano o 10.00 zjerzdzał w w dół na Idzikowskiego? :evil:..

Bordowy avancik z blaszkami TOS XXXXX :decayed:... Klubowe rameczki były :naughty:

Opublikowano

Dziś z rana jeszcze przed 9 granatowy avancik WL600** z ramkami klubowymi na modlińskiej przy elektrocieplowni żerań z lewego pasa polecial na grota. Jechalem dłuższy czas za nim..

Opublikowano
dziś znowu ono minięty na ulicy Ż ok 9:30 (jechałem z przeciwka) pozdrowienia

A kurde o tej godzinie to jeszcze mało widze :D Pozdro :)

Opublikowano

Dziś około 14.20 widziałem czarne RS4 w kombi WL 50500 na trasie Jabłonna Warszawa chyba to była Modlińska ulica . Bardzo ładne Jest z tyłu bo tylko tyle zobaczyłem tak smigał szybko .Przyznac się czy to ktoś od nas

Opublikowano

Dzisiaj na Niepodległości koło GUS śmigneło koło mnie RS4 B7 numery W2 CZART.Brzmienie silnika super.Ktoś od nas???

Opublikowano

Dzisiaj na Niepodległości koło GUS śmigneło koło mnie RS4 B7 numery W2 CZART.Brzmienie silnika super.Ktoś od nas???

Nie... podobno jakis burak :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.