Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dziś ok 13-14 w Garwolinie jasna B6 WZxxxxx z antenką na dachu coś ala beemwe :wink4:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzis okolo 19 srebne B5 na nr Lu0967** widziane pod K1 na Kleberga naklejka na klapie :) pozdrawiam kierownika

Opublikowano

Standardowo pozdrowienia dla Frania stojacego na Inflanckiej :)

Opublikowano

dziękuję bardzo moro99, że tak ładnie masz na oku moja brykę :hi:

Opublikowano

pozdrowienia dla kolegi w granatowym klekocie (avant) B5 przed liftem (z Otwocka), ktory przyszedl dzis na rozmowe o prace do IQ :wink4:

Opublikowano

wczoraj po 11 czarne b6 avant WOT.... z żelaznej skręcał w Chmielną ;>

Opublikowano

wczoraj na ul. 3Maja w Kaliszu , strąbił mnie sympatyczny Pan w A3 , patrzył się uśmiechał , nasi??!! pozdrawiam jak coś :good::hi:

Opublikowano

pozdrowienia dla kolegi w granatowym klekocie (avant) B5 przed liftem (z Otwocka), ktory przyszedl dzis na rozmowe o prace do IQ :wink4:

a nie czarny ??

Opublikowano

wczoraj na ul. 1Maja w Kaliszu , strąbił mnie sympatyczny Pan w A3 , patrzył się uśmiechał , nasi??!! pozdrawiam jak coś :good::hi:

A gdzie w Kaliszu jest ulica 1 Maja? ;)

Słyszałem tylko o 3 Maja, a miszkam tu dość długo ;)

Opublikowano

ojojoj :embarrassed: , hyhy pomylyło mnie się :decayed:

Opublikowano

pozdrowienia dla kolegi w granatowym klekocie (avant) B5 przed liftem (z Otwocka), ktory przyszedl dzis na rozmowe o prace do IQ :wink4:

a nie czarny ??

wydawalo mi sie, ze ciemny granat, a co? :)

Opublikowano

ok 17 ul JP2 pozdrowienia dla szarego B6 Avant WE XX50P - ramki + naklejki

ja lecialem 206 z kumpela wiec nie bylo sensu trabic :)

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierownika granatowego A4 Avant, RT 22*** z klubowymi rameczkami zaparkowanego na ul. Kwiatkowskiego w TBG, wczoraj około 15.

Opublikowano

bogi widziany dziś na Patriotów ok 13:30 i chwilę później też na Patriotów z tym, że zaraz przed Otwockiem czerwona B5 Avant na WH 320** z rameczkami i naklepką :decayed:

POZDROOO :kox:

Opublikowano

hmm...czyzbym sam siebie widzial :mysli: podejżana sprawa :tongue4: w kazdym bądz razie pozdro dla kierownika

w1_solar.jpg

Opublikowano

hmm...czyzbym sam siebie widzial :mysli: podejżana sprawa :tongue4: w kazdym bądz razie pozdro dla kierownika

w1_solar.jpg

dzisiaj sporo solarek jezdzilo :)

Opublikowano

dzisiaj sporo solarek jezdzilo :)

:polew: :polew: jak by co to nie byłem ja :rolleyes::tongue4:
Opublikowano

bogi widziany dziś na Patriotów ok 13:30 i chwilę później też na Patriotów z tym, że zaraz przed Otwockiem czerwona B5 Avant na WH 320** z rameczkami i naklepką :decayed:

POZDROOO :kox:

WH 320** to moje malenstwo :evil:

pozdro :hi:

Opublikowano

Pozdrowienia dla Czerwonego Avanta B5 rej WN z ktorym sie dzisiaj mijalem ok 8:25 na Andersa rog Stawek. Pomachalismy sobie i pojechalismy w przeciwnych kierunkach :)

Kto to ? :hi:

Opublikowano

Dziś zlokalizowany PARAF w Zamościu na krzyżówce Piłsudskiego z Wiejską oraz Cichyzamosc wyjeżdżał ze Śląskiej na Dzieci Zamojszczyzny :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.