Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Warszawa-Praga na Chodakowskiej

w sobote dwie A4 na parkingu przed przejazdem kol. :mysli:

B6 Avant WD 69**8

B7q sedan WJ 78**8

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ciemna (granat albo czarna) B5 w Piastowie ok 13.40. Blach nie widziałem niestety bo jechał za mną. Ale z przodu zmienione lampy chyba na sonary jakieś. Wlepki klubowe napewno widział więc może tu zawita jeżeli jeszcze o nas nie słyszał.

Opublikowano

WI 1506* widziane dziś u Rogala na podwórku około południa (be piuntka 1,9 kle kle avant z wlepą klubową na klapie ) A kto to ??? Pzdr dla Kolegi :good:

A to Ja :) Pozdro również dla Kolegi

Opublikowano

WI 1506* widziane dziś u Rogala na podwórku około południa (be piuntka 1,9 kle kle avant z wlepą klubową na klapie ) A kto to ??? Pzdr dla Kolegi :good:

A to Ja :) Pozdro również dla Kolegi

To i ja chyba widziałem Twoje autko :wink4: 21.09.2009 byłem wtedy na programie u Witka. Twoja furka ma na drzwiach bocznych duże logo MR motors? :)

Opublikowano

Tak, ma. No to pozdro i dla Ciebie kolego ! :hi:

Teraz, zabijając wszelkie, bezpodstawne, ewentualne insynuacje, że samochód często u mechanika stoi i jest pewnie trup wyjaśniam:

Ostatnio (ale w różnych terminach) robione:

wymiana oleju

wymiana poduszek pod silnikiem (10 lat miały, miały prawo się spsuć)

zmiana na zimówki

no i choćby dziś - dolewka G12

Opublikowano

Dzis Kowal spotkany w swojej czarnej strzale na Wislostradzie :evil:

Fajnie wyglada full black B6 we wstecznym lusterku :cool1:

Opublikowano

siema :D chcialem podjechac z boku ale blokował mnie gość.

za***iste 19 Michał :good:

Opublikowano

Dziś ok 10 na moście Łazienkowskim ciemno sivy avancik WGR1W** prowadzony przez kobietę. Naklejka klubowa na klapie bagażnika.

Opublikowano

Tak, ma. No to pozdro i dla Ciebie kolego ! :hi:

Teraz, zabijając wszelkie, bezpodstawne, ewentualne insynuacje, że samochód często u mechanika stoi i jest pewnie trup wyjaśniam:

Ostatnio (ale w różnych terminach) robione:

wymiana oleju

wymiana poduszek pod silnikiem (10 lat miały, miały prawo się spsuć)

zmiana na zimówki

no i choćby dziś - dolewka G12

Nie ściemniaj ...

_________________________________________________

Wczoraj ok. 19.00 Janki/Ikea grafitowy sedan B6.

oZiX ? :mysli::wink4:

Opublikowano

dzisiaj w Będzinie jakoś przed 12 na Piłsudskiego (dokładniej koło bankomatu przy halach ) stała A4 B6 kombi szara (albo taka brudna :P ) z naklejką a4-klub.pl na rejestracji SBE czyja?? :D :D bo ładnie się prezentowała :)

Opublikowano

Tak, ma. No to pozdro i dla Ciebie kolego ! :hi:

Teraz, zabijając wszelkie, bezpodstawne, ewentualne insynuacje, że samochód często u mechanika stoi i jest pewnie trup wyjaśniam:

Ostatnio (ale w różnych terminach) robione:

wymiana oleju

wymiana poduszek pod silnikiem (10 lat miały, miały prawo się spsuć)

zmiana na zimówki

no i choćby dziś - dolewka G12

Nie ściemniaj ...

_________________________________________________

Wczoraj ok. 19.00 Janki/Ikea grafitowy sedan B6.

oZiX ? :mysli::wink4:

no niestety wczoraj o tej godzinie byłem na KArowej:P
Opublikowano

czarna B6 sedan na tablicach NMR z klubowymi ramkami widziana w czwartek na trasie numer 16 między Olsztynem a Mrągowem.

Jechałem dużym i kolega ostro szalał wyprzedzając ciągle na podwójnych :)

Opublikowano

Dziś zlokalizowany PARAF w Zamościu na krzyżówce Piłsudskiego z Wiejską oraz Cichyzamosc wyjeżdżał ze Śląskiej na Dzieci Zamojszczyzny :hi:

:hi: :gwizdanie:

Opublikowano

ok 17 ul JP2 pozdrowienia dla szarego B6 Avant WE XX50P - ramki + naklejki

ja lecialem 206 z kumpela wiec nie bylo sensu trabic :)

Samochód mam granatowy, no ale... czasami jest bardzo szary... :polew:

Pozdrawiam kolegę :good:

Opublikowano

Granatowe B5 w Lublinie pod WSEI na blaszkach LRA z naklejką po lewej stronie

Pozdro :)

Opublikowano

b5 szary sedan LB koło 12 wjazd na parking w Wola Parku z Górczewskiej ;)

Opublikowano

godz 19, wylot z Rzeszowa, na Łańcut. Łysawy kolo ok +35 lat, w czarnym avancie B6, z eleganckimi djodami z tyłu, stylizowanym na S4, ospojlerowany dół, 2x wydech, za Auchanem poszedł w prawo. Klubowe ramki, a w nich RZ 53***. Pozdro

Opublikowano

godz 19, wylot z Rzeszowa, na Łańcut. Łysawy kolo ok +35 lat, w czarnym avancie B6, z eleganckimi djodami z tyłu, stylizowanym na S4, ospojlerowany dół, 2x wydech, za Auchanem poszedł w prawo. Klubowe ramki, a w nich RZ 53***. Pozdro

to ja :tongue4:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

Granatowe B5 w Lublinie pod WSEI na blaszkach LRA z naklejką po lewej stronie

Pozdro :)

demoralizator :wink4: Przekażę mu pozdrowienia :wink4:

Opublikowano

godz 19, wylot z Rzeszowa, na Łańcut. Łysawy kolo ok +35 lat, w czarnym avancie B6, z eleganckimi djodami z tyłu, stylizowanym na S4, ospojlerowany dół, 2x wydech, za Auchanem poszedł w prawo. Klubowe ramki, a w nich RZ 53***. Pozdro

to ja :tongue4:

te twoje diody szybko uciekają z pola widzenia :>

Do następnego.

Pozdr

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.