Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakieś 15-20 minut temu czyli koło 18.30, kolega stefannurek widziany w swoim pięknym srebrnym S4 w Lublinie na ulicy Nadbystrzyckiej okolice Politechniki, pędził w stronę Zana/Jana Pawła :) Pozdro :hi:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pozdrowienia dla kierowcy i pasażerki srebrnej a4 b5 WF 50XXX spotkanej na wale miedzeszyńskim :decayed:

Opublikowano

klubiaste czarne B7 sedan z led stajlem w zderzaku, na blachach NMR, widziane dziś na Dolinie Służewieckiej, przed 12 :decayed: kto to :?: no i Pozdro :decayed:

Opublikowano

Basior ? :decayed:

Opublikowano

Basior ? :decayed:

ano możliwe że to on :decayed:

Opublikowano

On ma juz zwykly zderzak podobno... a nie ta pletwe ;)

Opublikowano

z tyłu był jakiś przyrezany, a z przodu tylko te ledy widziałem :)

Opublikowano

pozdrowienia, dla kumpla z czarnej a4 avant :decayed: na standardowej 16 (numerów rej nie pamiętam wiem ze napewno NSZ :decayed: ) z klubowymi ramkami ze Szczytna. Nie znamy się ale może wkrótce? :mysli: jak coś to moja jest srebrna z ciemnymi szybkami, (na lato 18 z rantem :tongue4: ) a z resztą tylko jedna jeździ taka wymodzona po szczytnie :kox::notworthy:

Opublikowano

fura spankiego stoi pod gusem na niepodleglosci

charakterystyczne jest to, ze z tylu na wieszaku wisi piekny dres :-)

Opublikowano

a kto dziś stał srebrnym sedanem WN...... na parkingu na ursynowie???? klubowa ramka z przodu??? :mysli: :mysli:

Opublikowano

Furka kolegi edmondo zaparkowana na osiedlu w Węgrowie, dzisiaj około godziny 14-15 :) Już planowałem coś palcem napisać na tym brudzie :naughty: Myślałem, że moja jest bardzo brudna, ale Twoja też się ładnie pobrudziła :cool1: Pozdro :hi:

Opublikowano

Furka kolegi edmondo zaparkowana na osiedlu w Węgrowie, dzisiaj około godziny 14-15 :) Już planowałem coś palcem napisać na tym brudzie :naughty: Myślałem, że moja jest bardzo brudna, ale Twoja też się ładnie pobrudziła :cool1: Pozdro :hi:

Pozdrawiam.

A Audi przygotowywało się już do konkursu na "najbardziej ufajdaną furę" :decayed:

Opublikowano

ze z tylu na wieszaku wisi piekny dres :-)

zgodnie z najnowszymi trendami mody .... :naughty:

Opublikowano

a i na Wawelu, czerwone B5 sedan, numery KRA

ramki klubowe... pozdrawiam...

Opublikowano

w czwartek 19.11 godzina 12 na rondzie kolo WSSP widziana biala B5 Lu7617* klubowa naklejka z tylu na klapie.

Opublikowano

Dziś wyjazd z Lidla za szpitalem onkologii ciemny sedan godzina 13:40:)

:hi:

Opublikowano

dzisiaj o 6:15 rano na rondzie Starzynskiego B5 LRY xxxxx - podrowienia :wink4:

Opublikowano

Ubiegły piątek, około 18:00. Zjazd z trasy Siekierkowskiej na Terespol. Srebrna B5, rejestracja WE xxxxx na rameczkach. Wymieniliśmy się spojrzeniami z kierowcą :polew: Pozdro dla kolegi :hi:

Opublikowano

dzisiaj o 6:15 rano na rondzie Starzynskiego B5 LRY xxxxx - podrowienia :wink4:

Troszkę sobie pogadaliśmy z rańca :wink4:

Pozdrawiam i do zo :hi:

Opublikowano

Czarna B5 SEDAN sciema szyb, na 18'' i chyba czerwone zaciski rejestracja EP XXXX widziane czesto jak pomyka ulicami piotrkowa. KOX fura i pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.