Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziś na parkingu pod Castoramą przy CH Targówek ok.15:40,widziany ciemny sedan z klubowymi ramkami na WPU****.Pozdrawiam :hi:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzisiaj znowu na wołoskiej to samo RS6 szary mat co w zeszłym tygodniu

Opublikowano

Ten RS stoi na batorego przy ulicy zawsze jak tamtedy przejezdzam

kto dzisiaj skrecal/zawracala w broniszach pk 18.40? B6 avant czarne. WK z naklejka na srodku klapy pod rejestracja

Opublikowano
Ten RS stoi na batorego przy ulicy zawsze jak tamtedy przejezdzam

kto dzisiaj skrecal/zawracala w broniszach pk 18.40? B6 avant czarne. WK z naklejka na srodku klapy pod rejestracja

Czy kierowala kobieta? Mijam to b6 codziennie o 15:30 jak wyjezdzam z pracy w babicach nowych.

Opublikowano

Piątek (7.03.2014) czarny avant B5 na białych felgach blachy WBR, trasa W-wa -> Radom, jakiś szybki zawodnik, chwilę się podczepiłem i odwrotnie :wink:

Niedziela (9.03.2014) Kraków ulica Garncarska, ciemny/grafit B7 Avant blachy KRA, rameczki klubowe. Okolice godziny 15-16. Pozdr :hi:

Opublikowano

Teraz granatowe B 5 avant w strone Pstravy na A1

---------- Post dopisany at 06:27 ---------- Poprzedni post napisany at 06:27 ----------

Ostravy

Opublikowano

Pozdrawiam czarne B6 z logiem klubowym w grilu, dziś ok 11 na Krakowskiej :)

Opublikowano

Wczoraj w środę (12.03.2014) ok. godziny 8.00 na Al. Krakowskiej - Raszyn (wylot na Janki), B6 sedan tabl. rej. WOR, rameczki klubowe, naklejka. Potem skręciłeś w tą samą uliczkę co ja w Raszynie :hi:

Opublikowano
Wczoraj w środę (12.03.2014) ok. godziny 8.00 na Al. Krakowskiej - Raszyn (wylot na Janki), B6 sedan tabl. rej. WOR, rameczki klubowe, naklejka. Potem skręciłeś w tą samą uliczkę co ja w Raszynie :hi:

pewnie Karol jechał do warsztatu:naughty: na wysoką 7:wink:

Opublikowano

dzisiaj 7:40 rano domaniewska róg postępu 21 a6 c5 kombi z klubowymi ramkami , następnie ok 12:20 marynarska postępu niebieski avant b6 z ramkami i małym szalikiem przyklejonym do szyby bocznej tył z napisem a4 klub

Opublikowano
Wczoraj w środę (12.03.2014) ok. godziny 8.00 na Al. Krakowskiej - Raszyn (wylot na Janki), B6 sedan tabl. rej. WOR, rameczki klubowe, naklejka. Potem skręciłeś w tą samą uliczkę co ja w Raszynie :hi:

pewnie Karol jechał do warsztatu:naughty: na wysoką 7:wink:

Zgadza się potem widziałem autko pod warsztatem na Wysokiej :wink:

Opublikowano

Czarne LRA z ramkami pod Aldikiem na Czechowie w Lbn. Pozdrawiam właściciela i zazdroszczę czystości auta:p

Opublikowano

Dziś namierzony na parkingu w maximusie w nadarzynie, Pozdrowionka :wink:

DSC_0042.jpg

Opublikowano

Dziś 8:40 ul.Polna,czerwony avant B6 RKR 2W**.Pozdrawiam.

Opublikowano
Wczoraj w środę (12.03.2014) ok. godziny 8.00 na Al. Krakowskiej - Raszyn (wylot na Janki), B6 sedan tabl. rej. WOR, rameczki klubowe, naklejka. Potem skręciłeś w tą samą uliczkę co ja w Raszynie :hi:

pewnie Karol jechał do warsztatu:naughty: na wysoką 7:wink:

Zgadza się potem widziałem autko pod warsztatem na Wysokiej :wink:

No i dzisiaj pogadane przy ponownym spotkaniu :wink:

Opublikowano

Wczoraj przed 23 widziany avant B7 ELA**** zaparkowany na ul.Jasna/Zgoda przy klubie go-go :-) Pozdr.

Opublikowano

W sobotę wymijałem się w Fajsławicach koło 16 z czarnym avantem B7 na nr LKS **** z ramkami klubowymi, krzyknąłem na radiu ale nie było odzewu :hi:

Opublikowano

Dziś na Grodzisku widziana furka kokosa chyba żonka jechała :wink4: pozdr

Opublikowano

Wczoraj (24.03.2014) Al. Krakowska (Raszyn) w stronę Janek ciemny avant b6 albo b7... około godziny 16.15

Dzisiaj (25.03.2014) ok. 8.00, warszawa zjazd z S2 na Al. Krakowska skrecajace w stronę centrum/Okęcia a4 b5 sedan zielony tabl. rej. ERW chyba.

Pozdr :wink:

Opublikowano

Dzis przed 9:00 widziany zaparkowany avant B5 TOS**** ul.Podhalańska.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.