Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja dziś widziałam dwa auta z klubowymi ramkami. Czarnego Avanta na numerach TOS przy zjeździe z Trasy Siekierkowskiej w stronę Ursynowa w okolicach godziny 20.00 Pozdrowienia :hi:

Jakie konkretnie to były modele to Wam nie powiem, za słaba jeszcze jestem w tym temacie - musicie wybaczyć :wstydliwy:

to nie MARCIN607 tylko ja :tongue4: pozdrowienia dla kierowniczki :hi::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj na łowiczu, koło 19

b6 avant ramki, naklejki klubowe, 18" takie jak moje rej wpr xx 44

przepuścił mnie później parkowane praktycznie koło siebie, miałem ochotę podejść, ale yebaniutko mi się spieszyło

ale i tak pozdro :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B5 avant z naklejka na tylnej klapie a4 klub polska widziany w miejscowości Stróża rej. Ebe Jechałem za kolega później trochę pocisnal i puścił nie złego dyma :-D

Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciemne b5 sedan przedlift z wlepka na klapie z lewej strony, spotkany w sobote ok godz. 11 w wawie na bitwy warszawskiej, skrecales w prawo w grójecką :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny avant B7 WOT z ramkami dzisiaj przed 9 na Wirażowej. Kierownik chyba nie widział sygnałów ;-). Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj na łowiczu, koło 19

b6 avant ramki, naklejki klubowe, 18" takie jak moje rej wpr xx 44

przepuścił mnie później parkowane praktycznie koło siebie, miałem ochotę podejść, ale yebaniutko mi się spieszyło

ale i tak pozdro :decayed:

To ja. Tak widziałem.Wpadłem na ten festiwal na chwilę popatrzeć z daleka bo byłem niedaleko u rodziny:)

Ps. Kolega niezła koza z tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj na łowiczu, koło 19

b6 avant ramki, naklejki klubowe, 18" takie jak moje rej wpr xx 44

przepuścił mnie później parkowane praktycznie koło siebie, miałem ochotę podejść, ale yebaniutko mi się spieszyło

ale i tak pozdro :decayed:

To ja. Tak widziałem.Wpadłem na ten festiwal na chwilę popatrzeć z daleka bo byłem niedaleko u rodziny:)

Ps. Kolega niezła koza z tyłu

wynikły delikatne problemy z tyłem:decayed: przód na gwincie 59 cm tył na 1ba musi na chwile polatać :decayed:

fajnie ciągle z górki jest

dziś koło 19 czerwone b5, ramka klubowa nr EKU na poznańskiej między kutnem a łowiczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w Lublinie na ul od kunickiego w zemborzycką skrecało ciemne A4 B5 chyba LBL xxxx prowadzonę przez młodą panią z tylu naklejka klubowa na zwykłej srebrnej ramce o godzinie ok 11 30 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze 2 dni temu w Łodzi, obie z klubowymi ramkami, jedna po 16 na Przędzalnianej (kierownik z p[asażerką), oraz druga czarna kombi zdaje się EKU (3 człeka w środku) na pseudoxenonie po 17 na Dąbrowskiego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donuska90

Wczoraj ok.19 - 20 na Morskiej przy wjeździe na Obwodnicę Trójmiasta czarne b5 avant,ramki klubowe, koleżanka za kierownicą :)

Stałam na światłach, a koleżanka "zawijała rogala" wracając na Morską w stronę Rumi.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na Waltera Janke i Wyszyńskiego o 7,30 a4 stała na poboczu-chyba była kolizja.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 19.30 boczna Racławickiej, Mołdawska-Korotyńskiego (W-wa)? B6 sedan WE chyba, rameczki. Pozdrowienia dla kierownika :wink: Ja jechałem cytrynowym więc nawet nie machałem :decayed: chwilę wcześniej buba mnie atakował na przejściu dla pieszych i przez niego musiałem ruch wstrzymywać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieski sedan B6 rej.GA .... z tyłu zderzak s-line z przodu jakiś MS czy ABT, klubowe ramki,

widziany dzisiaj pod Castoramą na Osowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...