Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

.....

aaa, chcialam pomachać, ale stwierdziłam że jeszcze za głupka mnie weźmie :decayed:

Następnym razem machaj czym się da!

Pozdro.

Wysłane z telefonu...

Heh,spoko tylko wiesz Ty jechales autem a ja przechodzilam przez droge na wysokości szkoly,więc moglbys nie zjarzyc ze ja to koleżanka z klubu :)

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzisiaj w Lublinie na Partyzantów, śmignęło obok mnie złotawe b8 avant na lubelskich blachach i klubowych ramkach. Pozdrawiam

Opublikowano

Kogo pozdrawiałem na CB w sobotę koło 16-17 na trasie W-wa -> Białystok? Czarny avant B6 z rameczki ciągnący przyczepkę a na niej jakiś sprzęt. :hi:

Opublikowano
dzisiaj o 9 rano w Jarosławiu widziana audica a4 b5 czerwona z blachami RJA 0786. ,no i z ramkami klubowymi , pozdrawiam kolegę :hi:

to bylam ja albo moj maz :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
dzisiaj o 9 rano w Jarosławiu widziana audica a4 b5 czerwona z blachami RJA 0786. ,no i z ramkami klubowymi , pozdrawiam kolegę :hi:

to bylam ja albo moj maz :decayed::decayed::decayed:

ojj nie zauważyłem kto jechał :decayed: bo jechałem za waszą audziolą , skręcał z słowackiego na jana pawła II , a ja jechałem za wami ale skręcałem na grunwaldzką , miałem trąbić i pozdrowić :hi:

Opublikowano

Buba w grodzisku widziany dzisiaj o 11 jak na trase żyrardowską wyjeżdzał Pozdro

Opublikowano

wczoraj koło 16 kartuzy-łapalice a4b6 sedan GKA wlepa na tyłku pozdrawiam kierowniczke:hi:

Opublikowano
dzisiaj o 9 rano w Jarosławiu widziana audica a4 b5 czerwona z blachami RJA 0786. ,no i z ramkami klubowymi , pozdrawiam kolegę :hi:

to bylam ja albo moj maz :decayed::decayed::decayed:

ojj nie zauważyłem kto jechał :decayed: bo jechałem za waszą audziolą , skręcał z słowackiego na jana pawła II , a ja jechałem za wami ale skręcałem na grunwaldzką , miałem trąbić i pozdrowić :hi:

to bylam ja :decayed:

Opublikowano

wczoraj widziane srebrne b7 sedan na tablicach KMY z ramkami klubowymi na trasie kraków-sandomierz w okolicach koszyc około 20:30 :wink: pozdrawiam kierownika :whistling:

Opublikowano

Skręt na 17 w Zakręcie namierzone B6 Avant LOP xxxx dziś ok południa :hi:

Opublikowano
dzisiaj o 9 rano w Jarosławiu widziana audica a4 b5 czerwona z blachami RJA 0786. ,no i z ramkami klubowymi , pozdrawiam kolegę :hi:

to bylam ja albo moj maz :decayed::decayed::decayed:

ojj nie zauważyłem kto jechał :decayed: bo jechałem za waszą audziolą , skręcał z słowackiego na jana pawła II , a ja jechałem za wami ale skręcałem na grunwaldzką , miałem trąbić i pozdrowić :hi:

to bylam ja :decayed:

Następnym razem jak kiedyś spotkam autko to będę trąbił tylko nie przestrasz się :decayed::banan::hi:

Opublikowano

Dzis rano na s17 czarna b7 zaparkowala w naczepie ciezarowki mam nadzieje ze to nikt od nas bo nie zauwazylem bo dosc szybko przelecialem...

wysłane z mojego Sony Xperia S za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Teraz w siedlcach A4 B5 sedan na sokolowskiej ramki klubowe rej LB .....

Pozdro dla kierowcy ;)

Opublikowano

Czarny avant ok 11 w Zawadzie na wiadukcie, ramki klubowe

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Pozdrawiam kierownika A4 stojącej po lewej wczoraj na parkingu makro :hi:

IMG_0301.jpg

Opublikowano

dzisiaj w Makowie Maz ok 16.00 b5 sedan ciemna zieleń nr rej BI57..... pozdrowienia

Opublikowano

Pozdro dla kierownika A4 B5 Avant rej chyba WGR ?Dzisiaj okolo 15-15:30 Skrzyżowanie Polnej z Waryńskiego, kierownik obtrąbiony, jeszcze raz pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Pozdro dla kierownika z nr rej KBR 1N5. Audi a4 b5 sedan granatowa z ramkami klubowymi piękne autko:slina: , jechaliśmy razem z Tarnowa w stronę Krakowa pozdrowienia :hi:

jeszcze jedno pozdrowienia dla kolegi nr rej smi .... Audi a4 b7 kombi z ramkami i naklejkami klubowymi , widziana w Bielsku białym i razem źarliśmy pizzę mniam :decayed::whistling: , pozdro dla Siemiana :hi:

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ----------

Pozdro dla kierownika z nr rej KBR 1N5. Audi a4 b5 sedan granatowa z ramkami klubowymi piękne autko:slina: , jechaliśmy razem z Tarnowa w stronę Krakowa pozdrowienia :hi:

jeszcze jedno pozdrowienia dla kolegi nr rej smi .... Audi a4 b7 kombi z ramkami i naklejkami klubowymi , widziana w Bielsku białym i razem źarliśmy pizzę mniam :decayed::whistling: , pozdro dla Siemiana :hi:

Siemiana autko piękne jeszcze karoseria z foli :slina::slina: felga 19 , obniżona 2rury wydechowe i 200 koni:slina::good::good::hi:

Opublikowano

B7 avant taxi na numerach WI zaparkowane na alejach jerozolimskich na przeciwko PKiN

Opublikowano

W sobotę 22.06 około godziny 14-14:30 widziana czarna B8 avant z rejestracją zaczynającą się od SLU przejeżdżała przez centrum Opola :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.