Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a może i granatowe zauważyłem auto tylko kątem oka i rzeczywiście już widziałem :D

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dzisiaj 8.30 na Czerniakowskiej srebrny avant B6 WPN... z ramką z tyłu (z przodu nie było dlatego nie miałem szansy pozdrowić a widziałem w lusterku i się zastanawiałem czy nie klubowe :-) - Pozdro dla Kierownika

tez Cie widzialem... po wlepie na klapie :)

...i wcale nie SREBRNY ! :decayed:

No dobra niech będzie - "ładny" był ;-)

tylko, ze brudny... :decayed:

Opublikowano

o 18:30 pod kauflandem w Żyrardowie B6 w sedanie (kolor :eusathink:......ciemny) na WZY z klubową naklejką pod emblematem 1.9tdi

Opublikowano

Pozdro ale czarnego a4 o blachach WWL.... na zacnym felunku widzianego po 20 pod KFC na polularnej :hi:

Opublikowano

Kilka minut po 20 na żwirki i wigury w stronę centrum widziany chyba buba

Opublikowano

14.05.2013 g. 16:33 - chudineze widziany w swojej nysie niedaleko Stylowego...

Opublikowano
Kilka minut po 20 na żwirki i wigury w stronę centrum widziany chyba buba

a gdzieś ty był?

Opublikowano
Kilka minut po 20 na żwirki i wigury w stronę centrum widziany chyba buba

a gdzieś ty był?

jechałem w stronę okęcia i tak kątem oka rzuciło mi się ładne b5 avant. ja jestem oznakowany na 18 calach i gleba także trzeba bardziej rozglądać się:naughty:

Opublikowano
Kilka minut po 20 na żwirki i wigury w stronę centrum widziany chyba buba

a gdzieś ty był?

jechałem w stronę okęcia i tak kątem oka rzuciło mi się ładne b5 avant. ja jestem oznakowany na 18 calach i gleba także trzeba bardziej rozglądać się:naughty:

trzeba było trąbić :decayed:

Opublikowano
14.05.2013 g. 16:33 - chudineze widziany w swojej nysie niedaleko Stylowego...

O gdzieś mnie z partyzanta wyczaiłeś :grin:

Opublikowano

b6 avant GD 900.. ramki przód mijalismy sie na spacerowej kolo zoo ok 15:hi:

Opublikowano

Dzisiaj po 19 pod factory w ursusie zaparkowane b5 sedan na WRA z ramkami klubowymi.pozdro

Opublikowano
Kogo widziałem na parkingu przy szkole WSCIL w warszawie? Czarny sedan B6 rej. WX z ramkami klubowymi

wysłane z HTC za pomocą Tapatalk

NIe byłem to ja ale ostatnio stanąłem obok Ciebie na godzinkę swoim klekotem. Skoczyłem na seminarium i wróciłem :)

Opublikowano

Czyja B5 WL37... ze znaczkiem DOPE stała zaparkowana dziś przed Toyotą w Markach?

Opublikowano
14.05.2013 g. 16:33 - chudineze widziany w swojej nysie niedaleko Stylowego...

O gdzieś mnie z partyzanta wyczaiłeś :grin:

:D

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

Opublikowano

11-05 widzana w jarosławiu czarne audi nr rej LBL 05** z ramkami klubowymi , pozdro

---------- Post dopisany at 17:18 ---------- Poprzedni post napisany at 16:51 ----------

Pozdrowienia dla zakupoholika/czki czy coś w tym stylu spotkanego w maximusie w niedzielę 04.11.2012 kolo godziny 13. A4 B5 sedan granat 1,9 TDI lotka na klapie WPR... naklejki klubowe na klapie i na szybkach bocznych. :hi: Foto poglądowe:

http://s16.postimage.org/5tqdaudap/20121104744x.jpg

często tam przybywam :)) , ale to nie moje autko :P

Opublikowano

Dzisiaj ok godz 10 na A2 w Pruszkowie przy ''bramkach'' widziane czarne B5 na WPR z klubowymi naklejkami

Pozdro

Opublikowano

Pozdrawiam kierownika czarnej A4 B6 WF ....... z którym parę razy dziś rano się mijałem w Alejach Jerozolimskich :)

Opublikowano

Dzis Katowicka (Siestrzeń) w strone Wawy KLI 18VU

Opublikowano

Dzisiaj w Lublinie ul kunickiego ok 17:10 w stronę mostu jadące B5 ciemne , ramki z przodu i na lusterku jakieś serduszka :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.