Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i widać jak promocje działają na ludzi a temat od 3 dni aktywny... :good:

Opublikowano

Maxito1981 BKE 1.9 116 wpisuj

siema ziomki ja też chetnie skorzystam z okazji i tak miałem jechać do niego na chipa ale skoro jest grupówka czemu mam nie skorzystać pomimo że ze ślaska jestem

termin dla mnie najlepiej jak się już cieplej zrobi czyli kwiecień maj bardziej z majem

pytanko w cenie jest też hamownia ???

jak to ma wyglądać technicznie, potem każdy się indywidualnie z P Witkiem umawia czy jak ???

kilka samochodów dziennie ??

mi się wydaje że lepiej może będzie zrobić liste dać Witkowi, jakaś prowizoryczna zaliczka (50 100 pln) i potem każdy indywidualnie sobie termin dogra co wy na to ziomale???

a sam mistrzuniu może by się wypowiedział, zagląda on jeszcze na to forum

Opublikowano

Może jakby się 20-ska uzbierała to może jeszcze ze stówkę by zjechał na dojazd :przebiegly:

badzcie ludzmi , masz diesla wiec dojazd cie grosze kosztuje :rolleyes:

Opublikowano

Chętnie przyjżę sie temu wątkowi i wstępnie sie piszę. Tak jak innym odpowiada w miesiącu kwietniu... :good: Za około 2 tygodnie dam znać na 100%!

Opublikowano

czekamy na odpowiedz odnosnie 1.8T. Jezeli tez wchodzi w to to i ja moze pojade :wink4:

Podobnie jak kolega walekk,mam ten sam silniczek.Jak da radę to chętnie się piszę.Termin jakiś się wybierze :) Może jeszcze wkręcę kumpla z innej parafi bo on lata alfą :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ZAPYTANIE WYSŁANE DO ROGALA, CZEKAMY NA ODPOWIEDZ, MOŻE OSOBIŚCIE ODPISZE NA FORUM, LINK PODESŁANY.

Opublikowano

Może jakby się 20-ska uzbierała to może jeszcze ze stówkę by zjechał na dojazd :przebiegly:

badzcie ludzmi , masz diesla wiec dojazd cie grosze kosztuje :rolleyes:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kileeer nie widzę się na liście ??? :mysli: :mysli: :mysli:

mam nadzieję że P W sie odezwie i przedstawi jak on to widzi

Opublikowano

ladnie :shocked: trzy dni i taki ruch , jeszcze chwila i Witek uzbiera na ladna S4 :naughty::wink4:

Opublikowano
  • Autor

ladnie :shocked: trzy dni i taki ruch , jeszcze chwila i Witek uzbiera na ladna S4 :naughty::wink4:

cena ok, wiec i zainteresowanie rośnie. zapewne i Witek sie ucieszy.

Opublikowano

Siemanko, ja też się piszę na wirusa na 100%. Termin jest mi kompletnie bez różnicy. tommi1977 AVF 1.9 TDi

Opublikowano

Ja sie pisze na grupe , jestem juz umowiony wstepnie na koncowke marca ( 29,30 - do potwierdzenia ) ale mogesie z checia dopisac do grupy :)

tak z ciekawosci widze ze jestes z krakowa to tam niema tunerow v-tech na bierzanowskiej cos mozesz onim powiedziec i pytanko do wszystkich jakiegos linka mozecie puscic do tego rogala i tylko jego polecacie jesli chodzi o wawe lub cala polske :)

Opublikowano

tak z ciekawosci widze ze jestes z krakowa to tam niema tunerow v-tech na bierzanowskiej cos mozesz onim powiedziec i pytanko do wszystkich jakiegos linka mozecie puscic do tego rogala i tylko jego polecacie jesli chodzi o wawe lub cala polske

coz moge powiedzic jestem ekscentrykiem , subaru stroilem w Poznaniu to parcha wystroje sobie w Warszawie :wink4:

odnosnie twojego pytnia to masz CompSpost w bielsku i maja oddzial w Krakowie.

Opublikowano

No Panowie dopiszcie i mnie, termin początek maja.

Opublikowano

A mIstrzu milczy :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

ZAPYTANIE WYSŁANE DO ROGALA, CZEKAMY NA ODPOWIEDZ, MOŻE OSOBIŚCIE ODPISZE NA FORUM, LINK PODESŁANY.

No to czekamy z niecierpliwością! :good:

A mIstrzu milczy :mysli: :mysli: :mysli:

Milczy bo ma dużo pracy... :wink4: :wink4: Max! Coś taki niecierpliwy!? :tongue4:
Opublikowano

to zapytajcie mistrza jeszcze ile przy grupowym by kosztowal soft do mojego parcha (3.0tdi )

Opublikowano
  • Autor

to zapytajcie mistrza jeszcze ile przy grupowym by kosztowal soft do mojego parcha (3.0tdi )

:hi:

Wydaje mi się że nie ma różnicy czy to 1,9 , 2,5 czy Twoje 3,0 program to program,

Opublikowano

hmm, widzialem ze przy innych grupowych byly roznice nawet przy 2.5 dlatego wole dopytac...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.