Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Yes :angry: Najgorsze, że nikt nie wie co jest. Pompa zmieniona, filtr nowy, błędów na VAG brak, wtryskiwacze podmieniane (mam 3 komplety -280,320 i 380-tki).Samochód 2 razy w ASO Audi Wolica, wiele dni u Witka i to samo. Co robić???

Opublikowano

Ciezki temat. Moj kumpel mial podobna sytuacje w Mazdzie 3. Dopiero dystrybutor ukladow wtryskowych [DENSO] mu pomogl... Auto gaslo podczas jazdy w najmniej spodziwanym momencie.

Opublikowano

Znam tego dystrybutora dobrze.Opinie dużo gorsze niż średnie :cool1:.

Jeśli nawet mistrz nie pomoże to wstawiam auto do ASO Audi lub VW i niech zrobią. Będzie bolało, ale muszę mieć dwie fury za 2 tygodnie.

Najgorszy dla wszystkich serwisów jest brak błędów na VAG-u.

Opublikowano

Witam. :hi:

Reszta rezygnuje czy co???? Zaczęliśmy w lutym a mamy lipiec a od c**ja osób jeszcze zostało!!! :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

pozdro

Ja mam na 02.07 :> jak tyle wytrzymalem to te kilka dni jeszcze wytrzymam :yeee:

Opublikowano

U mnie jest program na około 225 KM/ 225 NM. Niestety, nie dostałem wykresu. Poza tym samochód ciągle gaśnie i szukam kogoś , kto mi to zreperuje... :wallbash:. Jak mi się uda to naprawić , to będzie korekta, a jak nie to zezłomować ??? :confused4: Jak Witek nie dał rady, to kto da ???

Można mnie chyba wykreślić.

Opublikowano

jak to mawiał mój wujek mechanik jak nie wiedział jak rozwiązać problem w jakimś samochodzie: "tera to ju tylko do wróżki z nim jechać " :confused4: przechlapane stary, co było już sprawdzane ??

Opublikowano

Vag zero błędów, 2 filtry paliwa - oryginalne, 2 pompy paliwa (właściwie wklady) - 1 ori druga China, wtryskiwacze paliwa 3 komplety (mam 280,320 i 380) , cewki nowe, - jak widzicie koszty rosną a Audi gaśnie. Najgorsze jest to, że samochód ma tylko 100 000 km przebiegu.

Szukam Magika, a raczej Wielkiego Czarodzieja.

Dzięki Flyer za PW. To rzut beretem odemnie (Wolica). Jutro zadzwonię.

Opublikowano

Vag zero błędów, 2 filtry paliwa - oryginalne, 2 pompy paliwa (właściwie wklady) - 1 ori druga China, wtryskiwacze paliwa 3 komplety (mam 280,320 i 380) , cewki nowe, - jak widzicie koszty rosną a Audi gaśnie. Najgorsze jest to, że samochód ma tylko 100 000 km przebiegu.

Szukam Magika, a raczej Wielkiego Czarodzieja.

Dzięki Flyer za PW. To rzut beretem odemnie (Wolica). Jutro zadzwonię.

a takie proste rzeczy jak świece i przewody?

Opublikowano

Zbyt proste. Świece wymienione około 2000 km temu. Oryginał NGK. Przewodów nie ruszałem.

Mam nowy pomysł i chyba dzisiaj zaryzykuję i podmienię czujnik położenia wału. Właściwie to pomysł Maćka z P&M Motorsport. :hi:

Opublikowano

stary gasnie Ci na biegu jalowym czy podczas jazdy?

Opublikowano

Podczas jazdy nie zdarzyło mi się jeszcze żeby zgasł. Samochód raz odpala , innym razem nie. Jak odpali , to czasem jest OK, a czasem falują obroty, nie reaguje na pedał gazu lub reaguje z opóźnieniem. Dzisiaj wymieniam czujnik położenia wału. Jak nie pomoże, to kaplica.

Opublikowano

moja mama miala podobny przypadek ale w mazdzie 3, tylko jej sie zdarzało podczas jazdy ze gasł, wymieniono pompe filtry i nic, dopiero po wymyciu baku problem znikl, podobno złe było wlane paliwo i cały czas jakis syf sie dostawał

Opublikowano

Czujnik położenia wału wymieniony, a samochód nadal swoje - gaśnie. :rant: :rant:

Opublikowano

Czujnik położenia wału wymieniony, a samochód nadal swoje - gaśnie. :rant: :rant:

to moze podmienic sterownik na inny ... :mysli:

Opublikowano

Zmień przewody wysokiego napięcia. Ja w swojej poprzedniej audi miałem podobnie szukałem i szukałem, a okazało się, że to własnie przyczyną falowania obrotów były przewody wysokiego napięcia. Możesz sprawdzić w ciemnym garażu, czy pomiędzy nimi przeskakuje iskra, ale garaż naprawdę musi być ciemny. U mnie było widać minimalne iskrzenie wręcz prawie nie widoczne, a po wymianie kabli problem zniknął.

Żeby znowu nie inwestować kolejnej kasy pożycz kable od kogoś znajomego może wtedy problem się rozwiąże.

Opublikowano

To nie jest tylko falowanie. Dzisiaj , po wymianie czujnika wału było przez jakiś czas idealnie. Poźniej odpalałem i gasiłem kilkakrotnie i OK. Jakieś dwie godziny poźniej kolejna próba. Odpalił normalnie, ale juz reakcja na gaz nie była taka jak być powinna. Po chwili naciskanie pedału gazu przestało powodować wzrost obrotów , auto zeszło do 500 obr/min i zgasło.

Już mam dosyć. W środę ASO Audi Auto Unia Wolica.[br]Dopisany: 09 Lipiec 2010, 23:26_________________________________________________Podmienić sterownik dobra rzecz -tylko skąd go wziąść?

Opublikowano

BFB jest troche na forum. Mysle, ze jakis chetny sie znajdzie :wink4:

Opublikowano

Podmienić sterownik dobra rzecz -tylko skąd go wziąść?

moze pozyczyc od kogos na probe .... nie siedze w benzynach ale moze od innego 1.8T podpasuje ...

Opublikowano

Witek ma mieć w tym tygodniu. Złoty chłopak :oklaski:

Ale już mam trop. Po odpięciu czujnika temperatury w dolocie samochód nie gaśnie. Wymieniłem czujnik na nowy ( kolejne 150,00 zł) i jest to samo - gaśnie. Czyli czujnik jest sprawny. Krąg podejrzanych się zawęża . Obecnie jest to wiązka przewodów od czujnika temperatury , lub sterownik. A może ktoś ma inne pomysły ???. Tak czy tak, dzisiaj o 11.00 wizyta w ASO Audi Wolica.

Opublikowano

a ja dalej nie mam terminu cos cieżko się wszczelić w terminy ;( ;( ;( ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.