Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej

mnie juz skresl :)) bylem przelotem i przelotowo mam 200ps :))

obiecane piwo tez bedzie jakos Ci podrzuce przy okazji :))

Opublikowano
  • Autor

Hej

mnie juz skresl :)) bylem przelotem i przelotowo mam 200ps :))

obiecane piwo tez bedzie jakos Ci podrzuce przy okazji :))

haha to zajebioza.

Lepiej daj sie furą 200km :shocked: kajtnać :> :> :>

pozdrawiam

Opublikowano

Kileeer możesz mnie w końcu wykreślić jestem po :cool1::good: :good:

Witek się sprawił na medal na początku było nieciekawie 117,5hp 313,4 nm :blink: :blink: :blink:

a wyszło 143,2 hp i 339,2 nm :kox: :kox: :kox:

i teraz to jakoś przyśpiesza ale pewnie nie na długo...

Opublikowano

MAXITO jak sie jedzie ?

jak sie tylko dodzownie to porównamy co u mnie wypluje wstepnie 18.09. godz 10

Opublikowano

MAXITO jak sie jedzie ?

jak sie tylko dodzownie to porównamy co u mnie wypluje wstepnie 18.09. godz 10

100% satysfakcji wież mi

Opublikowano
100% satysfakcji wież mi

u mnie jak doszlo 60 Nm to dopiero był mega rogal

Opublikowano
  • Autor
100% satysfakcji wież mi

u mnie jak doszlo 60 Nm to dopiero był mega rogal

U mnie to już chyba konie uciekają bo jakoś mało mi juz.... :polew:

Opublikowano

No mało się zaczyna robić trza modzić dalej i już zapisy na następną grupówkę robić bo ta się gdzieś za 2 lata skończy to akurat się drugą rozpocznie :naughty:

Opublikowano

Kileeer możesz mnie w końcu wykreślić jestem po :cool1::good: :good:

Witek się sprawił na medal na początku było nieciekawie 117,5hp 313,4 nm :blink: :blink: :blink:

a wyszło 143,2 hp i 339,2 nm :kox: :kox: :kox:

i teraz to jakoś przyśpiesza ale pewnie nie na długo...

No Max wreszcie! :good: :good: I co? Warto?! :kox: :gwizdanie:
Opublikowano

Czy ktoś się orientuje czy Witek robi silnik 2.0 TFSI 211km Q (B8) ?

Opublikowano

z tego co ja wiem to robi

skoro s3 benzyne robi to ten napewno robi a czy w q czy bez nie ma roznicy

Opublikowano

kileeer, możesz mnie wykreślić. Ja już po, no i mega zadowolony :) na razie mam 148.5km i 346Nm, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia więc może na tym się nie skończy :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=156821.0

:good: :good: :good:

Opublikowano

Panowie, nie bijcie proszę za pytania poniżej ale niestety trochę mi zajmie czytanie całego wątku a jestem na 20 stronie.

1. Mam A4 B6 AVF 2003. Kroi mi się rozrząd+zmiana oleju i filtrów przy 175k km. Czy jest jakaś prawidłowość że np "lepiej zrobić rozrząd po zmianie charakterystyki lub przed" czy to wszystko jedno kiedy robi się chipa?

2. W mojej A4 mając te 131KM jest prawie wszystko ok za wyjątkiem tego że jest on dość mułowaty na 1 i 2 biegu - właściwie bez rozkręcenia go do 3000rpm przyśpiesza bardzo słabo (dużo słabiej niż focus 1.8diesel 115km 5bieg którym też mam okazję jeździć). W związku z tym moim priorytetem jest zmiana charakterystyki na "dynamiczniejszą" na pierwszych biegach - powiedzcie czy to możliwe? czy dzieje się to jakimś kosztem np. utrata dynamiki na wyższych biegach ? czy taka zmiana charakterustyki musi wiązać się z podwyższeniem mocy ?

3. Czy gdybym chciał jednak bezpiecznie podnieść moc (bez obawy o wymianę innych komponentów) - jaka jest to ilość km - chodzi mi o przedział 140-150 czy 150-160 - a może jest to zależne od silnika i trzeba dogadywać bezpośrednio na Mineralnej?

4. Kiedy szykuje się kolejny rzut Warszawski - macie może już datę i wolne miejsca ?

Pozdrawiam i dzięki z góry za pomoc.

Opublikowano

1.Rozrząd lepiej przed zrobić.

2.Jak cos niedomaga to znajdź przyczynę i ją usuń bo nie zrobisz programu na nie domagającym silniku.Najlepiej zrób logi (na forum znajdziesz opis jak to zrobić) lub zadzwoń do Witka i umów się na diagnostykę to Ci powie co najpierw musisz zrobić.

3.Nie bój się Witek zrobi Ci tak żeby było dynamicznie i bezpiecznie a ile wyjdzie to zależy od kondycji w jakiej masz motorownie.

4.Dzwoń powiedz że z forum jesteś i dogaduj cenę indywidualnie bo następna grupówka w tym tempie to za 2 lata będzie :wink4:

Opublikowano

Nyna a ty już zrobiłeś virusa ? ile ci wyszło ?

Opublikowano

Dzięki NYNA !!!

Zatem jadę najpierw na rozrząd.

Co do logów - czy wystarczy jak wpadnę na zlot i któryś z kolegów podepnie się z VAG-iem ?

Pozdrawiam

Placek

Opublikowano

Dzwoniłem dzisiaj do Witka i termin mam umawiać po 24.09. najbliższy początek października. Także chwilkę jeszcze poczekam.

Opublikowano

no i po zabiegu :good: padlina wypluła 169,4KM i 385,0Nm... wykresem pochwalę się jutro.

Wielkie podziękowania dla Witka za cierpliwość i piękne krzywe! :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.