Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Karol trafiłeś w 10.. :wink4:

sami powiedzieli że akcja znicz a ja tu prędkość przekroczyłem.. kurde najzwyczajniej zagadałem się z braciakiem i nawet nie spojrzałem ile lecę a i tak trochę przyhamowałem bo byłoby więcej :wallbash:

zacznę powoli rozglądać się za CB bo na te częste trasy do gdańska przyda się jak nic.. i na 11 listopada robimy też wypad do Poznania więc też by się przydało ale CB to pewnie se sprawię dopiero na święta bo teraz i tak słabo z kasą :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

joker za dużo kucy masz pod maską i szalejesz pod tych drogach :decayed::bicz::wink4:

weź tu i nie szalej jak masz Q, koło 200PS pod maską i ponad 400NM.. :kwasny:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja już wymyta :)

Filip to Twoja dziewczyna? :naughty: pożyczyłbyś jej.. ma dobre bimbałki.. na hotdoga w sam raz :polew:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 14:31_________________________________________________te panny to jakieś zboczone.. dałem swojej przyrządy do mycia samochodu a tej zaczęło odpier..dalać :naughty: cala się upierdzieliła pianą i zadowolona.. :kox:

car-wash-girl-004.jpg

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety nie moge,nie wyrobie sie z czasem :no:

nie wpadniesz wcale na spota?? wpadnij chociaż na trochę, jak nie pod ratusz to do plazy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety nie moge,nie wyrobie sie z czasem :no:

a Ty znowu wymyślasz.. :bicz:

to sie spóźnisz.. będziemy albo tam pod ratuszem albo pod plazą.. także wpadaj.. zawsze siedzimy ze 2 godzinki minimum.. także musisz być :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety nie moge,nie wyrobie sie z czasem :no:

a Ty znowu wymyślasz.. :bicz:

to sie spóźnisz.. będziemy albo tam pod ratuszem albo pod plazą.. także wpadaj.. zawsze siedzimy ze 2 godzinki minimum.. także musisz być :bicz3:

popieram- prędko taka okazja się nie powtórzy :kox:

jestem pewien, że jak chcesz to będziesz mógł wpaść na trochę :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze gadasz Filip

Dla chcącego nic trudnego :) mógłbyś wpaść nawet na pół godz. czy 15 minut żeby się z nami osobiście zapoznać.. a nie tu ciągle bajerujemy tylko w cyberprzestrzeni ;)

oto miejsca w których nas możesz szukać:


    • pod ratuszem

    • pod plazą

    • lub plaza gdzieś na herbacie/soku/kawie

także czekamy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lub plaza gdzieś na herbacie/soku/kawie

taaaa :decayed:

jestem z sejn także nie jest to dla mnie kwestia kilku minut,musze więcej czasu skroić na taki wypad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wybaczcie ale nie dałem razy wyskoczyć do suwałek ale zacząłem się budować i wiadomo jaka pogoda dzisiaj była i kurna dopiero o 18 skończyłem.

następnym razem obiecuję poprawę ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak spocenie sie wypadło panowie,jakieś fotki?Sorki ja nie dotarłem baby opanowały świat :decayed:moja mała chora wiec nie ciagnołem jej ze soba.Na następnym powinienem juz być.Pozdrawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

torochę pod ratuszem się postało, czekaliśmy z nadzieją ze ktoś dojedzie ale bezskutecznie, potem do plazy na podziemny ( moja antena cb trochę stropu obdarła :gwizdanie:), i skończyło się na coli w plazie, dosyć długo się posiedziało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...