Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Reprezentacja podlasia idzie spac... dosc juz tego chlania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pewnie nie liczni... :) ... Nie pili.

Co tam słychać u Was ? Juz słońce mocniej grzeje to cos modzicie ? Sylwester skonczyles składać body do audi ?

Kasjan audio jeszcze gra czy modzisz cos więcej ?

Ja nie mam co w samochodzie robić to juz po głowie myśli aby jakieś 18 cali szukać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszysko gra jak nalezy :) ale nic wiecej nie modzilem. I chyba tak zostanie. Trzeba za krawatem sie rozgladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) , jestem nowym czlonkiem a4-klub.pl :banan: pochodze z Suwalki i poszukuje oryginalne felgi do swojej b6 o rozmiarze 17 lub 18'' ktos cos slyszal lub moze posiada na zbyciu ? bede wdzieczny za pomoc :) z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszysko gra jak nalezy :) ale nic wiecej nie modzilem. I chyba tak zostanie. Trzeba za krawatem sie rozgladac.

No tak - na B5B najbardziej poczytny wątek zamknęli to przenosisz się do "krawaciarzy". :decayed::wink:

Sylwester skonczyles składać body do audi ?

Body skompletowane tylko na montaż czasu brak. Muszę najpierw postawić do kumpla na male poprawki lakiernicze bo na tylnych błotnikach ruda zaczyna tańczyć przy rantach i wtedy przy okazji pomaluję nakładki progowe od eSki i założę ale to pewnie dopiero w okolicach wakacji. Teraz zbieram siano na remont kuchni. :facepalm:

Edytowane przez sylwiasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te zamkniecie b5b to niezla afera sie zrobila. Ale na BT widzialem tyl fajnych b6, no i te mozliwosci modzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziekuje dziekuje :) Smacznego jajka! Moze po swietach jakis spot sie ukreci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego Panowie :hi: Zdrowych i zakrapianych świąt! :wink:

Dzięki Łukasz i wzajemnie :hi: Odezwę się do Ciebie po świętach na tel to pogadamy dłużej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest temat Panowie, trzeba zrobić porzadna pierwsza strone naszego tematu, jakis tam zamysl mam, tylko teraz prosze jesli ktos ma jakies fotki ze spotow, zeby podeslal mi na maila [email protected] trzeba rozruszac towarzystwo :) to znaczy Ci co bywaja na spotach to nie ale wiele osób tu zagląda ale chyba jacyś wstydliwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja z tych wstydliwych. Ale mam audi dopiero od paru tygodni wiec mam dobre wytlumaczenie :) milo mi szystkich poznac. Uszanowanie! Na jakis spot tez licze. Pozdrowienia Podlasie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...