Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zapraszamy do zamawiania kalendarzy klubowych na rok 2012 :good: Wszystkie informacje są tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=232338.0

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nieźle :polew:

sprawdziłem dziś i to padł tylko żarnik a nie przetwornica, zajechałem do sklepu motoryzacyjnego zobaczyć czy mają, ale jak zobaczyłem cenę zwykłych żarówek (60zł/szt :shocked:) to palniki se odpuściłem - wymienię w polsce :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieźle :polew:

sprawdziłem dziś i to padł tylko żarnik a nie przetwornica, zajechałem do sklepu motoryzacyjnego zobaczyć czy mają, ale jak zobaczyłem cenę zwykłych żarówek (60zł/szt :shocked:) to palniki se odpuściłem - wymienię w polsce :gwizdanie:

Łukasz - jak będziesz ceny w Norwegii przeliczał na złocisze to nawet chleba sobie tam nie kupisz. Skoro siedzisz w Norwegii to przeliczaj to na stawki godzinowe za jakie pracujesz w Norwegii. Wtedy okaże się, że ta żarówka wychodzi połowę tego co musiał byś zapłacić w PL. :>

Jak byłem na robotach w DE to też patrzyłem, że drogo ale jak porównałem do stawki godzinowej tam a w PL to wychodziło jak za darmo. :)

To może spontona w sobotę wieczorem zmontujemy? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spotu to i chętnie wpadnę, tyko chcę wiedzieć wcześniej bo nie wiem czy wracać do domu z białego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi niestety wogóle nie pasuje :(

a chętnie zobaczył bym wasze pyski poraz kolejny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie zapowiada się cienka frekwencja - 3-4 osoby. Karol z Damianem prawdopodobnie polecą w PL po samochód na swapa (chyba, że się coś zmieniło).

Ja tka jak pisałem wcześniej tylko sobota mi pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś, to ja już będę 22.12 w Suwałkach więc można zrobić jakiegoś spota przed świętami ;) ale :audi: zostaje w norway[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 22:54_________________________________________________chłopaki.. w czasie gdy świecą światła do jazdy dziennej to postojówki też się świecą? czy są wyłączone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki.. w czasie gdy świecą światła do jazdy dziennej to postojówki też się świecą? czy są wyłączone?

Wg nowych przepisów postojówki się nie świecą przy światłach dziennych. Kiedyś musiały się palić z dziennymi postojówki, teraz nie muszą a wręcz nie powinny (w samochodach fabrycznie wyposażonych w światła dzienne tak właśnie jest). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak? sobota 18? :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 09:22_________________________________________________Kasjan, może gdzieś się w BAU złapiemy i razem polecimy do BS ? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...