Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Cisza przed burzą :> ja się nie odzywam bo juz tydzień czasu choruje :wallbash:

ja juz od dawna na zimóweczkach latam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co tu ostatnio taka cisza?

bardzo dobre pytanie :decayed:

jak tam ? u wszystkich już zimówki na pokładzie ? ja za tydzień w sobotę wymieniam olej, filtr oleju i powietrza i auto do zimy gotowe, ew. jeszcze jak mrozy się zaczną to uszczelki czymś się potraktuje :)

u mnie bez zimówek jazdy by nie było :gwizdanie: codziennie w nocy mróz a w dzien odwilż i czasami nawet deszcz popada :decayed: można się domyslic co dzieje się na bocznych drogach i chodnikach :naughty: na podwórku mamy lodowisko :polew: zastanawiam się nad kupnem łyżew :decayed: rozbimy jakiegoś spota przed świętami w czwartek lub piątek? :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filip widziałem Twego ojca tydzień temu w a6 :wink4: niegłupia fura,szkoda ze w kombi :decayed:

bardzo możliwe :wink4: a gdzie ? :naughty:

i mnie i jeszcze częściej ojca można często spotkać w Gołdapii, Olecku, Ełku, czasem w BS i kilku innych :wink4:

rozbimy jakiegoś spota przed świętami w czwartek lub piątek? :mysli:

no a nie ???? :foch::ban::baseball::co::bokser:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym nie mial duzo roboty w pracy to rowniez pisze sie na spotkanie :) tylko, ze ja tak 50/50 bo u mnie zazwyczaj ostatnie dni roku sa baaardzo zalatane i nie wiem co tu wymysla :confused4: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.rs-quattro.de/see11/html/default-1.html

ale fury na zlocie w DE :slina: zagłębie RS czwórek dosłownie :kox:

piekne fury :slina: nasze spoty w suwałkach też kiedys tak będa wyglądały :decayed:

to kiedy bardziej pasuje spot? czwartek czy piątek?

może wypowiedziałby się też i Gwerty bo on chyba zawsze najpóźniej zjeżdża w nasze strony :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dla mnie pasuje piątek 23.12 bo w czwartek mam nockę w robocie. :) W piątek to może już i Grzesiek się zjawi w naszych stronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czekamy na Grześka z informacją kiedy będzie. Fajnie by było zrobić spota, żeby było chociaż z 5-6 aut :)

Chociaż ostatnio były 2 osoby w tym ja i też był spot :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhmmm w piątek lepiej żeby było trochę wcześniej, 17? [br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 10:04_________________________________________________http://www.auto-swiat.pl/petycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam pasi obojętnie która :> a jak reszcie?[br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 19:33_________________________________________________Filip co do tej petycji to bardzo fajny pomysł.. tylko ciekawe jak będzie z wprowadzeniem tego :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jak na razie to pasują obie godziny.

Co do pomysłu utworzenia bazy danych z przebiegami na przeglądach to pomysł dobry tylko co z samochodami dopiero co sprowadzonymi? Gość cofnie zegar, pojedzie na przegląd i dalej będzie wałek. Taką bazę jak np. w Szwecji powinna mieć cała unia europejska - wtedy nie było by problemów z kręconymi licznikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czekamy na Grześka z informacją kiedy będzie. Fajnie by było zrobić spota, żeby było chociaż z 5-6 aut :)

Chociaż ostatnio były 2 osoby w tym ja i też był spot :decayed:

cholera ja dopiero w piątek najprawdopodobniej około 15 ruszam z poznania.

wiec nie dojade na 17 ani na 18:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czekamy na Grześka z informacją kiedy będzie. Fajnie by było zrobić spota, żeby było chociaż z 5-6 aut :)

Chociaż ostatnio były 2 osoby w tym ja i też był spot :decayed:

cholera ja dopiero w piątek najprawdopodobniej około 15 ruszam z poznania.

wiec nie dojade na 17 ani na 18:(

a do kiedy zostajesz w suwałkach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie godzinka spota raczej obojetna :)

A teraz tak z innej beczki, macie facebooka to wysyłac zaproszenia , zawsze to będize weselej :naughty: Janusz Sadłowski :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej odpadam, pracuje do 16.30 i mam gdzies jechac pozniej ze swoja kobieta, wiec nie bede lecial do SUW. Chyba ze chcecie zleciec sie do Grajewa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak to że wymieniłem dziś termostat :decayed: rok leżał w szufladzie :naughty: robota prosta byłem zaskoczony łatwością, co do spota to zobaczymy w piątek po południu,bo wczesniej trudno wyrokować :kwasny:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 21:28_________________________________________________no jakby nie było trzeba ten pierwszy raz sie przełamać ,TWIX :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...