Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Kto pisze się na piątkowego spota ? Lo-buz ? michcio1985 ? karolasterka? Kasjan ? :gwizdanie:

Ja odpadam robota ale SILAAAAAAA.Trzymta się panicki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chłopy potrzebuje śmigający oscyloskop tylko nie wyskakujcie z allegro bo tyle to sam potrafie:sick3:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 21:33_________________________________________________ :tongue4: dla johnnego

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto pisze się na piątkowego spota ? Lo-buz ? michcio1985 ? karolasterka? Kasjan ? :gwizdanie:

Ja będę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto pisze się na piątkowego spota ? Lo-buz ? michcio1985 ? karolasterka? Kasjan ? :gwizdanie:

Ja będę. :)

to powinna być oczywistość :decayed:

sorry, ale niektórych wymówki do mnie nie trafiają :gwizdanie:, ja sobie wyjazd do BS od dłuższego czasu planowałem na spota, rozumiem, tych, którzy pracują ( i tu szacun dla sylwiastego, bo nawet jak ma do pracy to na chwilę wpada :good: ), ale kilu osobom notorycznie coś wypada, a to wyjście do kościoła, to na zakupy :wallbash: a robić nie ma komu :thumbdown:

powiedz lepiej jeden z drugim, że szkoda Ci kilka złotych na paliwo, reszta spot'owiczów Ci nie odpowiada, czy coś innego, a nie zawsze wymówka :wallbash::disgust::kwasny::angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bag: w mojej profesji dyżur to dyżur i nie przeskoczy się tego, ale do piątku jeszcze 3 dni i może być tak ze wpadnę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bag: w mojej profesji dyżur to dyżur i nie przeskoczy się tego, ale do piątku jeszcze 3 dni i może być tak ze wpadnę :wink4:

nie o Tobie nie pomyślałem :tongue4:

a tak swoją drogą może byś tam w pracy zakombinował i zorganizował wyjazd terenowy do BS w ramach godzin roboczych :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ja,ale to będzie uzależnione od jutrzejszych cen ropy na rynkach światowych tydzień do tygodnia wg. e-petrol :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie kto będzie na spocie ? Sylwek, Johny, Joker, Michcio? :mysli:

To Filipa nie będzie? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja będę :naughty: jak to nie jak tak :kox: tylko byłoby miło gdyby jeszcze ktoś się pojawił, a nie tak jak ostatnio tylko ja i johnybravo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja będę :naughty: jak to nie jak tak :kox: tylko byłoby miło gdyby jeszcze ktoś się pojawił, a nie tak jak ostatnio tylko ja i johnybravo :gwizdanie:

Filip - ja jestem na 100% - już dzisiaj zająłem miejscówkę. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja będę :naughty: jak to nie jak tak :kox: tylko byłoby miło gdyby jeszcze ktoś się pojawił, a nie tak jak ostatnio tylko ja i johnybravo :gwizdanie:

Filip - ja jestem na 100% - już dzisiaj zająłem miejscówkę. :tongue4:

Sylwek namiot w strefie żółtej rozbił i koczuje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro to może być niezły tłok w plazie - gorączka ostatnich zakupów. :)

no niby racja, ale może jakoś upchniemy kilka autek :)

BTW: będzie też pewnie więcej ochrony, która nas będzie chciała przegonić :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...