Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A właśnie Jonatan, Ty nie masz przypadkiem młodszego brata? Bo widzieliśmy kolesia kręcącego się przy kebabie i był rażąco do Ciebie podobny:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

padł mi telefon a z nim wszystkie kontakty.

dorwałem jakis stary aparat. ale jakbyście mogli powysyłac na pw swoje nr telefonów.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki i dziewczyny nadeszła taka chwila , że trzeba organizować spotaaaaaaaaaaa co wy na too??

chętni ja i chyba Filip :P

jak Wam terminy pasuja week czy środek tygodnia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to czekam na Grześka więc ja będę mógł wtedy kiedy On :P

Ale Grzesiek to chyba już wrócił do Poznania chyba, że nie przyjechał w ubiegły weekend. Ja prawdopodobnie od następnego tygodnia będę na urlopie więc spot jak najbardziej - najlepiej w tygodniu, chyba że pogoda będzie do bani (deszcz, zimno) to może być i weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem info od Gwertego że wyrusza w piątek w nocy i bedzie na sobote rano. To teraz kwestia kiedy się spotykamy? Mi pasowało by niedzielne popołódnie ale to jest kwestia dogadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Tak jak pisałem, jak będę mógł to wpadnę. Na niedzielę zapowiadają fajną pogodę to pewnie standardowo jak co niedzielę będę grał w siatę. Obecność na spocie w niedzielę potwierdzę w niedzielę w ciągu dnia. Jeśli będzie w sobotę to pewnie będę.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej w niedzielę. :decayed:

BTW: Ma ktoś z Was w aucie wycieraczki VALEO ? bo mam komplecik nóweczek po taniości....

Ale to chcesz kupić czy sprzedać?:decayed: Bo jak chcesz sprzedać to może bym przytulił jak cena spoko.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pasi niedziela tak o 17 stej np.Rano na rybki lece.Filip daj cyne ile za wycieraczki bo poszukuje ,zjadlo mi jedną jak wracałem z wawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Pany :)

jak tam rezanie fur?

ja mam zabookowany następny urlop jakos na św zmarłych więc mam nadzieje że tym razem się zobaczymy :)

rozglądam się ciągle za furą ale te ceny za golasy mnie zabijają :) ale mam jeszcze z jakieś 2-3 tyg :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co chcesz ostatecznie Łukasz kupić ? B8 ? :naughty:

---------- Post dopisany at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ----------

dobra, skoro nie ma zainteresowania wycieraczkami to sprzedaję je pierwszemu który się na forum zdecyduje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! To dziś spot o 17 pod TESCO? Ktoś będzie? Filip? Sylwek? Olecko? Marcinos? Johnny? Gwerty mówił że mu pasuje. Mi też, także piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co chcesz ostatecznie Łukasz kupić ? B8 ? :naughty:

---------- Post dopisany at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ----------

dobra, skoro nie ma zainteresowania wycieraczkami to sprzedaję je pierwszemu który się na forum zdecyduje :wink:

myślałem nawet o A5 ale w sumie za krótko pracuję żeby bawić sie w takie poważne kredyty.. wole mieszkanie w 3mieście za tą kasę kupić :)

budżet jest bliżej nieokreślony.. ale szukam czegoś dobrze wyposażonego za w miare normalne pieniądze, B5 polift, B6, C5, C5 poliftowe lub passek B5 polift,

przeglądam ogłoszenia i w sumie fajną opcją jest passat FL dobrze wyposażony, ale osobiście wolałbym audi, jeszcze trochę czasu mam więc może trafi się jakieś audi, tyle że audi to zazwyczaj golasy, no ale zobaczymy, jestem dobrej myśli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...