Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

O widzisz.. a u mnie jest tak:

IMG_0236.jpg

Co do opon, kurcze pare razy przejechalem sie na uzywanych oponach w poprzednim samochodzie. Jak nie zaczely pekac to srednio z guma ( mm ) . Za 500 zl za komplet to naprawde swietna cena, bo nowe w miare dobre opony to koszt 1300 zl :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ooo widzisz :decayed: mówiłem że warto:cwaniak:

---------- Post dopisany at 07:21 ---------- Poprzedni post napisany at 06:57 ----------

przymiarkę robiłeś? Pokaż kolegom jakie kółeczka kupiłeś:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie jeszcze nie robiłem przymiarki , może nie pasują , :P , zrzuciłem w domku, leżą sobie i czekają na przemycie :)

ale jakieś foto wrzuce jak się ogarnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie jeszcze nie robiłem przymiarki , może nie pasują , :P , zrzuciłem w domku, leżą sobie i czekają na przemycie :)

ale jakieś foto wrzuce jak się ogarnę

Jaki rozmiar oponowni? to te o których mi mówiłes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225,40,18. Kamil mozliwe ze mowilem:-)

a ty jeszcze w Pl?

---------- Post dopisany at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ----------

Jocker pewnie odrabiasz b8, ahaaaa a mogles wziac passata b5, bys mial wiecej luzu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te tez rsyyy:-) oczywiscie ori w bardzo fajnym stanie z niezlymi rocznymi oponkami.

A kupione dzieki. KArolowi:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jest może ktoś z Hajnówki/okolic kto kojarzy te autko? Jestem zainteresowany a już tyle czasu zmarnowałem na poszukiwania... ;)

Oferta - Audi A4 - Audi A4 1.8T Quattro 180KM Gaz BRC rok produkcji 2000 włoska instalacja gazowa Iv generacji z mocnym reduktorem założona w 2

Chyba znowu wracam do a4 ale tym razem jakoś solidniej by się przydało. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no teraz bym nie mógł chyba sie przyzwyczaić do jeźdzenia czymś starszym, człowiek szybko do luksusu się przyzwyczaja :) B8 jak B8.. uczelnia mnie sporo kosztuje i samo ubezpiecznie B8.. kredyt na B8 to pestka :P ale powoli wychodzę na swoje :) teraz trzeba mysleć o jakimś mieszkaniu i kisić sałatę :)

na wielkanoc wpadam do PL swoją B8, zastanawiam się nad zrobieniem chipa w gdańsku, tylko kwestia tego czy od razu kupowac większe turbo i robić na ponad 200 koni ktorych w norwegi w życiu nie wykorzystam, z resztą własnie nawet nie wiem czy potrzeba robić samego chipa :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

program to chyba jak coś to w tune up.. ale nie wiem czy czasu starczy bo musze jechać na duży serwis do salonu w sopocie.. a kierownik coś wolnego dawać j**any nie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...