Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak dach trdycyjnie black, bez fanaberii, a felgi ida w orange blaze, ramka grilla w czrny mat i znaczek audi w orange. No mozna pokminic nad wyjazdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak i ja będę w Pl i nie będzie śniegu też chętnie pojadę :D

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

Hu..owe te zdjęcie, kieliszki puste :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile mozna jezdzic w tym samym kolorze. nie stac na rs4b5 to se chociasz kolor zmienię.

mozecie obstawiać nastepny ja już wiem co to będzie.

kasjan jak sp***dolą powłokę to reklamuj i nie odbieraj. bo ta powłoka co mam teraz wyszła naprawde bardzo fajnie. gładka jednolita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No autko juz odstawione. No mam nadzieje ze dachu nie sp***dola i felg... No jak cos to bede tam wojowal z nimi. Btw dzwonil wlasnie do mnie ten chlop i sie pytal co z dekielkami... Zostawic ori? Pomatancz taki jak felgi? Czy czarne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, ale skoro mogą pomalować na pomarańcz to jak sie nie spodoba to sobie zerwę z dekielków, przynajmniej zobacze jak to odchodzi :) a powiedz mi Grzesiek jak moje felgi miały delikatne ubytki w lakierze, płytkie, to czy to bedzie mocno widac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie. mat niestety nie wybacza zadnych błedow:( wiec wszystkie niedoskonałosci co były na aucie tez widac:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:/ byłem na to gotowy. Dach akurat mam zdrowy bez jakis skaz. Ale felgi jednak w kilku miejscach bezbarwny lakier sie złuszczył. No mam nadzieje ze jakos bedzie to trzymało się kupy. Jak bedzie lipa to się zerwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo pogoda brzydka :P moglem dzis odebrac ale dopiero powiedzieli ze na 19 wiec nie lepiej bez pospiechu i dopiero jutro rano odbieram ;) fotki na pewno wrzuce ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzis na szybko z kalkulatora. Jutro w domu bd to podesle. Felgi byly nie idealbe a wyszlt kozak. Jutro bd wiecej i dokladnie.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...