Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Sylwek dawaj fote tyłu autka.....ja na rozpoczecie VAG nie lece mam urodziny córki więc sami rozumiecie ale chciałem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A co ma tyl auta Sylwka? Ja pewnie bd. Moze bi w koncu sie pozna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma tyl auta Sylwka? Ja pewnie bd. Moze bi w koncu sie pozna ;)

Odczepcie się od mojego tyłu zboczuchy.:decayed::naughty: Tylko Wam d*py w głowach.:wink:

Ja na Białystok też pewnie nie pojadę. W tym miesiącu mam kilka innych wyjazdów. Ale jak coś to duchem będę z Wami.:wink:

W ostatnią sobotę reznąłem sobie w końcu kratki z polifta oraz zegarki w środkowych kratkach. Zrobię fotkę to zapodam. Jeszcze muszę zamontować czujnik ciśnienia oleju i podłączyć do zegarka.

Panowie wczoraj dostałem info od kumpla, że jest w SUW do kupienia RS4 B5, świeżo sprowadzony ze Szwajcarii. Podobno w dobrej cenie. Jest ktoś zainteresowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma tyl auta Sylwka? Ja pewnie bd. Moze bi w koncu sie pozna ;)

Odczepcie się od mojego tyłu zboczuchy.:decayed::naughty: Tylko Wam d*py w głowach.:wink:

Ja na Białystok też pewnie nie pojadę. W tym miesiącu mam kilka innych wyjazdów. Ale jak coś to duchem będę z Wami.:wink:

W ostatnią sobotę reznąłem sobie w końcu kratki z polifta oraz zegarki w środkowych kratkach. Zrobię fotkę to zapodam. Jeszcze muszę zamontować czujnik ciśnienia oleju i podłączyć do zegarka.

Panowie wczoraj dostałem info od kumpla, że jest w SUW do kupienia RS4 B5, świeżo sprowadzony ze Szwajcarii. Podobno w dobrej cenie. Jest ktoś zainteresowany?

srebrna jak dobrze kojarze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwek, z tą RS'ą to ja zawsze mówię- kwestia ceny. Jeżeli bardzo dobra okazja to czemu nie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak srebrna na nie ori felach. Cena cos kolo 46 juz widzialem ja dosyc dawno... Wiec moze cos z noa noe tak?? Ale nie wiem bo nie widzialem. Ale dla mnie to najladniejsze auto na swiecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak srebrna na nie ori felach. Cena cos kolo 46 juz widzialem ja dosyc dawno... Wiec moze cos z noa noe tak?? Ale nie wiem bo nie widzialem. Ale dla mnie to najladniejsze auto na swiecie ;)

Kamil - prawdopodobnie chodzi o inną, świeżo sprowadzona. Ale mogę się mylić bo kumpel, który mi o niej mówił był tak podjarany, że nawet o cenie zapomniał.:decayed: Dzisiaj na siłce go zapytam, może jak ochłonął to sobie coś przypomniał.:decayed:

Ta o której mówisz to pojawiała się w ogłoszeniach. Z autkiem może być wszystko OK, tylko kto jest gotów dać 40-50 tysia za 13-to letnie auto jak za taką kasę można nowym z salonu wyjechać. Na takie auto musi być napaleniec czyt. zboczuch na punkcie RS. No i trzeba mieć kasę na eksploatację bo po zakupie nawet 10 tysia może być malo a co dopiero późniejsze naprawy eksploatacyjne. Same hamulce to kilka tysi.:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o co chodzi... Teraz tak mowie ze chcialbym miec taki i wgl. Ale jakbym mial w reku te 50k to ciezko byloby wydac je na 13letnie auto. Pomimo ze darze wielka miloscia te auto :) chyba zebym byl za***iście bogaty i to autko sluzylo mi do patrzenia i lizania co nie dziele to tak. Ale jako jedyny uzytkowy samochod to nie bardzo... Dlategp s4 jest w sam raz :D kiedys sobie kupie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Dlategp s4 jest w sam raz :D kiedys sobie kupie :)

Ale S4 to nie to samo co RS4. S4 to taka mocniejsza A4'ka.:wink: Tylko RS4/B5 ma w sobie to coś. Tak samo jak RS2. Nowsze RS'ki już tego nie mają bo nie różnią się aż tak bardzo od cywilnych Audi (jakieś tam pakiety stylizacyjne, mocniejsze silniki). RS4/B5 to całkowicie inne nadwozie w porównaniu z A4/S4.

Ku%$a chyba zagram w totka.:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

out.php?i=543033_dsc-0081.jpg

W końcu pozbyłem się ściem :D Przygotowania przed VAG Podlasie w trakcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://fotoo.pl//out.php?i=543033_dsc-0081.jpg

W końcu pozbyłem się ściem :D Przygotowania przed VAG Podlasie w trakcie :)

Się tak nie rozpędzaj, bo się zawstydzę i nie pojadę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe zegarki i kratki podświetlane z polifta:

WP_000381.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie :) co słychać? :)

widzę że RS4 na sprzedanie :) gdyby nie plany kupna mieszkania to pewnie bym przemyślał, na przyszly rok myślę nad E46 coupe 3.0 wlasnie coś do ok 35tyś zł żeby na weekendy sobie w polsce polatać, ale mieć RS4 to już koks by był :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie :) co słychać? :)

widzę że RS4 na sprzedanie :) gdyby nie plany kupna mieszkania to pewnie bym przemyślał, na przyszly rok myślę nad E46 coupe 3.0 wlasnie coś do ok 35tyś zł żeby na weekendy sobie w polsce polatać, ale mieć RS4 to już koks by był :)

Powitać Waćpana :decayed:

upały przyszły w nasze regiony :wink: a jak tam w NO ?

Jutro na 14:00 jestem umówiony do Auto Hańczy na serwis, więc gdyby ktoś reflektował się spocić to zapraszam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też było parę bardzo ciepłych dni :) dziś pochmurno i trochę padało,

Filip bierzesz Kasjana i wpadacie za tydz w sobotę w to miejsce gdzie będę na wesele w BAU? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będę w BAU to bardzo chętnie, ale na chwilę obecną jeszcze nic powiedzieć nie mogę :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też było parę bardzo ciepłych dni :) dziś pochmurno i trochę padało,

Filip bierzesz Kasjana i wpadacie za tydz w sobotę w to miejsce gdzie będę na wesele w BAU? :)

Oba oba ja pierwszo slysze, jakies konkrety poprosze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 maja, w Bpis (czy jakoś tak) wesele :D Kasjan bierz dziewczynę za kierownicę i wpadajcie z Filipem to jakieś piwo razem przed lokalem się wypije :D na wesele raczej nie dam wkręcić ale pogadać pól godz i wypić piwo czy wódkę będzie można :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 maja, w Bpis (czy jakoś tak) wesele :D Kasjan bierz dziewczynę za kierownicę i wpadajcie z Filipem to jakieś piwo razem przed lokalem się wypije :D na wesele raczej nie dam wkręcić ale pogadać pól godz i wypić piwo czy wódkę będzie można :D

No i o to chodzilo ;D jestem na TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...