Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Siemka.

Możemy coś zakręcić, ja od jutra jestem na urlopie.

Podzielę się z Wami radosną nowiną - urodził mi się w sobotę drugi syn.

to jak zawitam do Suwałk. trzeba to opić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Sylwek! tomcrack Ty swoja b6 masz na norweskich rej? Srebrny avant z felgami sline? Jakis taki fajny mi sie rzucil wczoraj pod plaza kolo 16-17?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie moja tylko moj kuzyn tez w identycznym kolorze ma:wink: ja u siebie mam listwy od s4 i ramki klubowe:decayed:kurde kasjan cos slaby odzew widze z tym spotem:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w tygodniu ciezko jest tak sie zebrac. Z tego co wiem to najlepiej sie zgadac na niedziele, godzina 17-18 wtedy na pewno sie znajdzie chetnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na spota chętnie. W tygodniu jak i w weekend.

BTW: Może pod Kauflandem w Augustowie spota jak za starych dobrych czasów ? Ewentualnie potem podjedziemy nad jezioro ? Co Wy na to ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba zwariuje z swoim autem.. wrr.. chyba pompa wspomagania pada.. napinacz i wisko.. na wtorek umowilem sie z mechanikiem. ( Az dzis z nerwow przegladalem ogloszenia z Octavia II :facepalm:)

A co do spota, kurcze bardzo chetnie szczegolnie ze ladna pogoda.. u mnie maly troche sie rozchorowal i jedzie na antybiotykach, ale moze uda nam sie sprzedac dzieciaczka w sobote i mamy zamiar jechac na Ełk, Ogień & Woda 2013 - Ełckie Centrum Kultury - ECK . Co roku jezdzimy, jesli ktos nie byl mysle ze warto sie wybrac..

Kiedys wspominal ktos aby zebrac BI na terenach BAU, jak by co to do Augustowa mozemy jakos podjechac.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu i ja raczej odpadam, maly dychra i do konca tygodnia zmuszeni jestesmy zostac w domu, mielismy jechac do ełku ale nie zostawiamy malucha z nikim. Jak bedziecie mieli spota to Filip cyknij pare zdjec swojego nowego nabytku :wink:

A co do wspomagania u mnie, mial ktos kiedys problemy albo wymienial pompe wspomagania bo ja juz ciołka dostaje, mechanik mowi smialo wkladac regenerowana pompe ( gdzies z suwałk czy augustowa bierze ) - cena 320 zl :kwasny: , a jak zapytalem sie kolegi ze sklepu z czesciami do samochodow to mowil ze pare takich pomp sprzedal i raczej smietnik, gwarancje daje ale tylko do drzwi swojego sklepu.. za duzo z nimi pozniej sie bujac i poleca uzywana wziasc a tu tez kij go wie co sie wezmie.. i jestem w kropce. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę, że w SUW są jakieś regenerowane pompy. Ja też miałem przypał ze wspomaganiem w swojej - myślałem, że pompa padła a to wąż powrotny pękł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc kto chętny na spota ? Kasjan, ja, tomcrack27 i Lo-buz ? A reszta ?

to co pany jak sie nikt wiecej nie zglosi to spotykamy sie w trojke???w niedziele??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc kto chętny na spota ? Kasjan, ja, tomcrack27 i Lo-buz ? A reszta ?

to co pany jak sie nikt wiecej nie zglosi to spotykamy sie w trojke???w niedziele??

Witam.

Ja tym razem odpuszczam bo nie mam z kim małego zostawić, żona z malutkim nadal w szpitalu. Udanego spota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc kto chętny na spota ? Kasjan, ja, tomcrack27 i Lo-buz ? A reszta ?

to co pany jak sie nikt wiecej nie zglosi to spotykamy sie w trojke???w niedziele??

Witam.

Ja tym razem odpuszczam bo nie mam z kim małego zostawić, żona z malutkim nadal w szpitalu. Udanego spota.

mozemy zrobic spota pod twoja chata:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...