Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

A co tam za focha strzelilo autko u Ciebie Sylwester ?

Ja dzis troche ogarnalem lakier, bo slonca nie bylo i deszczu rowniez.

DSC_0374_1.jpg

Z checia przyjechal bym na garazowe mody ale wtedy to powrot autobusem :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Autko Sylwka z pomoca moja i Grzeska juz naprawione ;) a i nowa miejscowka jest na spoty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko Sylwka z pomoca moja i Grzeska juz naprawione ;) a i nowa miejscowka jest na spoty :P

Kamil - dawaj fotki ze spota.:decayed: Dopiero dzisiaj sobie przypomniałem, że mam w garażu grill i worek węgla drzewnego - można było zagrilować. Browarek zresztą też był ale chłopaki przyjechali bez drajwerów zastępczych.:wink::decayed:

Damian - moje auto dostało okresu i wylało z siebie płyn do wspomagania (wąż od wspomagania pękł). Jak by tego było mało to reduktor też postanowił zakończyć żywot.:facepalm:

Ale już wyszedłem na prostą - auto sprawne.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to nie bylo drivera :P moj kierowca szalal na zakupach hehe. Jeszcze bedziemy mieli okazje. A fotki jakos niedlugo wrzuce ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to nie bylo drivera :P moj kierowca szalal na zakupach hehe. Jeszcze bedziemy mieli okazje. A fotki jakos niedlugo wrzuce ;p

To mogłeś zostawić samochód dla dziewczyny i przyjechać z Grzesiem - zrobilibyśmy sobie po browarku w garażu.:decayed:

Następnym razem już będziesz wiedział jak załatwić temat.:wink::drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie bo nie chce juz zakladac nowych tematów na forum z tak banalnego powodu, potrzebuj wymienic waz od chlodnicy ten ktory wychodzi z chlodnicy i leci w strone kolo kolektora ssacego. Musze spucic troche plynu i nie wiem czy zlewac z korka przy prawej kratce od zderzaka czy sa inne sposoby, nie chce spuszczac calego plynu bo nie ma potrzeby.

A druga sprawa, wojowaliscie juz z pompka centralnego zamka ? U mnie glosno chodzila jakis czas ale byla sprawna, grafit ok itd. ale od wczoraj przestala dzialac. Wyciagam i patrze ze grafit pociachany i koniec. Tak na szybko poszperalem to mozna na allegro kupic uzywke wirnik caly za ponad 100 zl. i wlasnie zastanawiam sie czy szukac od golfa III i zrobic przekladke bo "ponoc" pasuje, a i kosztuje z 50 zl mniej. :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwester dzialales juz cos z doladowaniem ? Bo kurcze zastanawiam sie na jaki DV zmienic.

Ps. Macie jakies dobre, sprawdzone i fajne miejscowki nad morzem ? Chodzi o spanie i zeby blisko morza. Planujemy w lipcu wybrac sie na jakies 3 dni nad morze, bo cudaki moje jeszcze tam nie byli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwester dzialales juz cos z doladowaniem ? Bo kurcze zastanawiam sie na jaki DV zmienic.

Ps. Macie jakies dobre, sprawdzone i fajne miejscowki nad morzem ? Chodzi o spanie i zeby blisko morza. Planujemy w lipcu wybrac sie na jakies 3 dni nad morze, bo cudaki moje jeszcze tam nie byli :wink:

Jeszcze nie walczyłem, chwilowo mam trochę innych zajęć więc boost musi poczekać. :wink: Zobacz w sklepie SID'a: Zawór DV Alu - SidMotorSport.pl

Ma teraz promocję na zawory DV.

Co do wyjazdu nad morze to ja byłem tu: Willa Bursztynowa - Pokoje Gościnne Co prawda to nie otwarty Bałtyk tylko zatoki ale super miejsce jak jedzie się z małymi dziećmi. Na plażę spacerkiem idzie się max. 2 minuty. Ja miałem pokój z balkonem i widokiem na obie zatoki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecam krynice morska. Dosyc blisko i jest naprawde sympatycznie. Jezdze tam od 5 lat. Tylko ze ja to bardziej z kolegami w innym celu. Ale kazdy tam znajdzie cos dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze ja to bardziej z kolegami w innym celu.

Znaczy się tak bardzo lubicie spacerować brzegiem morza i zwiedzać zabytki ? :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolegami wyskoczyc 300 km na piwko czy na flaszeczke to raczej juz nie te czasy, teraz to tylko wyjazdy sluzbowe tzw. szkolenia :drunk:

A nad morze chce wyskoczyc ze swoja rodzinka, ja bywam w Gdansku co rok, ale zazwyczaj sam i sluzbowo. I szukamy czegos innego, nie jestesmy wymagajacy ale standart jakis tam musi byc i zeby bylo mozna poplywac i troche miec radosci bardziej dla dziecka i mojej kobity bo oni ani razu nie byli nad morzem. Miejscówka podana przez Sylwestra wyglada calkiem sympatycznie. Poczekam i poszperam z tydzien i bedzie trzeba dzwonic i rezerwowac. Morze na pomorskie jeszcze cos skrobne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian dla szkraba to najlepsza miejscówka na jakiej byłem, blisko do plaży, cicho. Fajną sprawą jest też to, że idziesz na jedną plażę i masz wodę spokojną jak na jeziorze, przechodzisz 50 metrów na drugą stronę i masz fale jak na otwartym - dla mnie miejscówka rewelacja. Nie ma takiego tłoku jak we Władku, że ciężko znaleźć miejsce na plaży. Pod samym nosem za***ista restauracja na plaży gdzie można naprawdę dobrze i za przyzwoitą kasę zjeść i wypić browarka.

Ja w przyszłym roku znowu tam się wybieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian, zagadaj do klubowicza wladi - bardzo w porządku człowiek, mieszkający na Helu, który powinien Ci coś ciekawego doradzić :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem do niego ale cisza ..

Sylwester, kupilem od sida owa DV-ke i wszystko gra i buczy :decayed:

Zapodalem zolta sprezyne bo ponoc jest od 1.0 B do 1.6Bar-a i trzyma rowno. Co zaobserwowalem to ze na 5 biegu jak dowale do konca to z lekka faluje od 0.9 do 0.8 Bar-a. Gdzie przy pelnym bucie np. 4 czy tez 3 to w peaku mam 1 bar a pozniej spada do docelowego 0.9 i nie spadnie ani troche. Szczegol i narazie w to nie wnikam bo jezdzi dobrze :wink: . Zostalo mi do wymiany wisko i lozysko ktore je napedza bo swierszczy, ale to pewnie w lipcu ogarne i mozna jechac w polske.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlaskie R.I.P? :decayed: co tam kombinujecie Panowie? taka cisza... Pot po jajcach płynie, ale nie ma co bluźnić na pogode ;) od tego jest lato :) Sylwek... tak jak mówiłeś z Grześkiem to zrezygnowałem z tych mastersportów i zarzuciłem komplet febiego, 1000zł :facepalm::facepalm: i weź teraz auto sprzedaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlaskie R.I.P? :decayed: co tam kombinujecie Panowie? taka cisza... Pot po jajcach płynie, ale nie ma co bluźnić na pogode ;) od tego jest lato :) Sylwek... tak jak mówiłeś z Grześkiem to zrezygnowałem z tych mastersportów i zarzuciłem komplet febiego, 1000zł :facepalm::facepalm: i weź teraz auto sprzedaj.

czołem Kamil.

to jak inwestujesz to polataj nim jeszcze. ewentualnie powoli rozsprzedawaj graty wracając do serii i wtedy do żyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to macie dobrze chociaż pogoda dopisuje a tu temperatura nie robi szału.ale jeszcze ze 2 tygodnie i do Pl to się podelektuje pogoda:wink:może jakiś spocik integracyjny panowie by się zorganizowało tak po 8 lipca co wy na to???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spocik bardzo chętnie, bo coś ostatnio bieda w temacie :kwasny: A jak wygląda sprawa z tym weselem i przejazdem w kolumnie ? :naughty:

BTW: Sylwester, jak zdrowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...