Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

felgi robią robotę :slina: ciekawe jak będzie z trwałością...

jak dobrze zrobione to bedzie trzymac .

ja na zimówkach mam miętowy plastidip.

byłem w górach , trochę po polsce jeździłem i zero prolemów. trzyma jak powinno nigdzie nie odłazi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Na prawde fajnie wyszedl. Nie mam zbytnio porownania ale wydaje sie byc ok. Jutro foto z bliska zrobie to zobaczysz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz jutro bedzie tydzien jak na letnich smigam. Filip widziales taka fajna ciemna c6 w aug? Chyba nowa. Na rsach18 czarnych. Zacnie wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, zależy o której mówisz C6 bo ostatnio ich kilka w BAU przybyło. Zarówno w avancie jak i w sedanie, ale na czarnych RSach nie widziałem :wink:

BTW: Jest też jedna A6 C6 FL w sedanie. A6 C7 jeszcze nie ma :grin:

Marcin, sorrka, zapomniałem. Nie mam pojęcia gdzie mi czwarty dywan wcieło :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też setup wiosenny zagoscil:) wkońcu cieplo :)

Ja ostatnio widuje b7rs p[od aquaparkiem ,chyba ori , bo wszystkiezderzaki jaki środek od rs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też setup wiosenny zagoscil:) wkońcu cieplo :)

Ja ostatnio widuje b7rs p[od aquaparkiem ,chyba ori , bo wszystkiezderzaki jaki środek od rs

Ori,ori miałem przyjemność polatać nią-znajomego ta RS4 .Powiem tak,jak wysiadłem z niej to mi się jeszcze przez chwile nogi trzęsły.Mały pocisk....zapier===ala.

Johny =skończona polerka wreszcie?Jak wrażenia na 18-calach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zaproś Marcin Kiedyś znajomego na spota:)będzie do czego się poślinić :P

Korekta lakieru zrobiona mimo , ż erobiłem to ponad pół roku temu , no cóż takie są uroki akrylu :/ ale zapał jest to mozna robić :)

18 szczerze jakoś kolosalnej różnicy nie ma między 17 , więc jak ktoś się wacha to polecam jak najbardziej .

teraz jeszcze 2 kominy wyrezać i będzie okii:)

---------- Post dopisany 17-04-2013 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2013 at 23:58 ----------

wydech.jpg

o cos takiego :P heheheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I u mnie juz letnie kapcie na aucie. Walczylem z jednym kolem chyba z godzine bo nie chcialo odejsc, az przyszedl klocek z wielkim mlotem.

Na AVUS-ach wyglada fajnie, ale przeswit duzy eht.. z przodu to jak czolg, dziwnie tak, ale poki sprezyn albo amortyzatorow nie bede zmienial to tego nie ruszam i nie pojdzie na dol oo nie nie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I u mnie juz letnie kapcie na aucie. Walczylem z jednym kolem chyba z godzine bo nie chcialo odejsc, az przyszedl klocek z wielkim mlotem.

Na AVUS-ach wyglada fajnie, ale przeswit duzy eht.. z przodu to jak czolg, dziwnie tak, ale poki sprezyn albo amortyzatorow nie bede zmienial to tego nie ruszam i nie pojdzie na dol oo nie nie :decayed:

A mam fajne spręzynki HR i amorki koni komplecik :D w dobrej cenie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I u mnie juz letnie kapcie na aucie. Walczylem z jednym kolem chyba z godzine bo nie chcialo odejsc, az przyszedl klocek z wielkim mlotem.

Na AVUS-ach wyglada fajnie, ale przeswit duzy eht.. z przodu to jak czolg, dziwnie tak, ale poki sprezyn albo amortyzatorow nie bede zmienial to tego nie ruszam i nie pojdzie na dol oo nie nie :decayed:

A mam fajne spręzynki HR i amorki koni komplecik :D w dobrej cenie :)

tak z ciekawości... za ile?:decayed: Z tego co pamiętam to było nisko:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie z modami musze przystopowac, i robie tylko to co musze, tzn. wymienic drazki, i stabilizatory i rolke od klimy, regeneruje tez alternator, i mamy zamiar gdzies pojechac na wycieczke wiec kasa potrzebna, a i nie chetnie chce sztywno, bo mialem Astre F na HR czerwonych i beton byl, swietnie sie prezentowal ale komfortu nici, i nie chce poki co z audi zrobic kolejnej zabawki ( chodz i tak jest :wink: ) Narazie stoii tak:

IMG_20130417_070147.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie z modami musze przystopowac, i robie tylko to co musze, tzn. wymienic drazki, i stabilizatory i rolke od klimy, regeneruje tez alternator, i mamy zamiar gdzies pojechac na wycieczke wiec kasa potrzebna, a i nie chetnie chce sztywno, bo mialem Astre F na HR czerwonych i beton byl, swietnie sie prezentowal ale komfortu nici, i nie chce poki co z audi zrobic kolejnej zabawki ( chodz i tak jest :wink: ) Narazie stoii tak:

http://s23.postimg.org/cscea6jnr/IMG_20130417_070147.jpg

Damian a jaki masz zawias - 1BA? Ja u siebie wsadziłem 1BE i jest kozak, w sam raz żeby podróżować z rodziną, nie za twardo ale wystarczająco sztywno żeby fajnie się prowadziło auto. Nie wyobrażam sobie posadzić auto jeszcze niżej - na 1BE i tak nie dojeżdżam do samych krawężników bo zaczepiam.

Widzę, że zdecydowałeś się na AVUS'a III.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też polecam 1BE mam już rok czasu na przód założone, tył zmienie dziś bo od roku się zabieram za to i jakoś nie po drodze, a dziś przy okazji zmiany kół na letnie wymienię tył na 1 BE:kox:

---------- Post dopisany at 08:45 ---------- Poprzedni post napisany at 08:44 ----------

Aha Damian masz lampy przód US? bo jakiś pomarańczowy kierunek widzę:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...