Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Sylwek, jak zdrowie ?

Zrobiłem trochę porządku w dziale Podlaskim :whistling:

BTW: Panowie, jedziemy na te rozpoczęcie sezonu VAG ? :wink: Kto chętny ? Może byłaby okazja spotkać się z chłopakami z reszty Podlasia :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kiedys sprawdzalem jakie mam zawieszenie ale nie pamietam juz, ale jest twarde, ale moim zdaniem za wysoko troche stoii, ale jak juz mowilem, narazie tego nie ruszam, chce ogarnac jeszcze halogeny, ale temat poki co zatrzymal sie i jezdze bez kratek, chodz mam 2 komplety. Jest jeszcze troche do zrobienia, ale powoli powoli, jak mam wieczor wolny - garazowy :decayed: to cos tam dlubie, dzis dzialalem z centralnym zamkiem, u mnie musi dzialac wszystko tip top :wink: .

Co do lamp z przodu to jest folia, poruszalem kiedys temat z Gwertym, ale to juz zmiana lamp i bixy a to juz trzeba miec kawalek kwoty, wiec odpuszczam.

Dzis bylem po lozyska do alternatora w elku, bo w grajewie nigdzie go nie ma.. eht.. kupilem juz drazki kompletne i laczniki stabilizatora i rolke od klimy wiec nareszcie bedzie cisza pod maska.

Gdzie dokladnie jest rozpoczecie VAG na podlasiu ?

Aaaa i wpadly duze lusta i obudowy w kol. Antracyt i ramka od grila rowniez w kolor, taki sam jak szary z dekielkow.. hehe, zeby nie bylo ze przez zime nic nie robilem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie uporałem się i mam już kompletne 1be powiem tak, sam przód 1be średnio wyglądał, teraz jest już przód tył i jest malina, taka wysokość mi odpowiada. Aha od godziny i ja jestem w letnich kapciach:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najebany! To do domu! Hehe. Sezon grilowy wlasnie dzis zostal przezemnie rozpoczety. A czemu jeszcze jakiegos spota wiosennego nie krecimy? Kazdy juz na letnich to mozna sie pokazac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najebany! To do domu! Hehe. Sezon grilowy wlasnie dzis zostal przezemnie rozpoczety. A czemu jeszcze jakiegos spota wiosennego nie krecimy? Kazdy juz na letnich to mozna sie pokazac ;)

Ja będę dopiero jutro na letnich :doh: Ale spota można jakiegoś wymyślić :wink: Może tym razem jakaś inna miejscówka niż BS ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh wywołany to się odezwę:decayed:

Można się ustawić np duży parking jest pod nową pływalnia:naughty:

Tylko trzeba mieć dobra pogodę bo niestety nie liczcie na to że w Olecku znajdzie się jakiś parking podziemny:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tu kto? Jak tam Panowie? Mamy w koncu wiosne. Bedziemy jakiegos spocika krecic czy nie bardzo? Gwerty cos wspominal jak z nim rozmawialem ze moze bedzie na weekend majowy... Ale niech sam sie wypowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tu kto? Jak tam Panowie? Mamy w koncu wiosne. Bedziemy jakiegos spocika krecic czy nie bardzo? Gwerty cos wspominal jak z nim rozmawialem ze moze bedzie na weekend majowy... Ale niech sam sie wypowie ;)

niestety na weeeknd majowy nie dam rady . jestem uziemiony w poznaniu przez robote.

w suwałkach bede jakoś pod koniec mają. i chetnie sie spotkam z wami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze prócz Kasjana reflektuje na wyjazd ? Chłopaki z BI zaproponowali, żeby spotkać się pod makro w Białymstoku. W sumie dobry pomysł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znam się na rzeczy to pewnie nikt prócz mnie i Kasjana nie pojedzie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

panowie 23a lbo 23 maja wpadam do suwałk. na weekend. skrecimy jakiegoś spota, ewentualnie grilowego spota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie jako przedstwiciel klasy bezrobotnej mowie czemu nie. Ja jak najbardziej Tak. Czekamy na reszte ekipy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...