Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ejej ej a skąd wiadomo że sprzedaje? :P No dokładnie sprzedaje... ale narazie tylko z czystej ciekawosci wystawilem czy bedzie zainteresowanie. Bo mam na oku s4 w szwabach i może w końcu marzenia by się ziściło... Jak do wrzśnia nie sprzedam w całości to sprzedaje wszystko na czesci, a bude oddaje na złom :P

Kamil jak coś to daj znać jak będziesz zderzak przedni sprzedawał - z chęcią przytulę.:wink: Nie będę musiał malować.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No narazie jeszcze wolalbym w calosci pogonic. A jak sie nie uda to pod koniec wakacji bede rozbieral. Nie wiem tylko czy mi serce nie peknie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No narazie jeszcze wolalbym w calosci pogonic. A jak sie nie uda to pod koniec wakacji bede rozbieral. Nie wiem tylko czy mi serce nie peknie...

w czawrtek w nocy wpadam do suwałk i bede do niedzieli.

jakiś spot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czawrtek w nocy wpadam do suwałk i bede do niedzieli.

jakiś spot?

W piątek czy w sobotę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piątek rano robie zawieszenie i przeguby z przodu. do wieczoram mysle ze sie wyrobię

wiec mi bez roznicy niech wiekszosc zdecyduje ja sie dostosuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja w sumie też be różnicy, myślę że piątek wieczorem byłoby idealnie, no może tak koło 18:00?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie tak z braku zajecia i co mozna przy samochodzie porobic to pomyslalem nad zmiana koloru kol.. a moze sobie odpuscic i na sile sie nie uszczesliwiac ?

Obecnie wyglada :kox:

IMG_20130519_074954.jpg

I bym pomalowal plastidipem kola na mietowo albo fiolet . Sam juz nie wiem.. :wink:

BTW. W piatek wyjezdzam na weekend zwiedzac łotewskie klimaty do Rygi :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie tak z braku zajecia i co mozna przy samochodzie porobic to pomyslalem nad zmiana koloru kol.. a moze sobie odpuscic i na sile sie nie uszczesliwiac ?

Obecnie wyglada :kox:

http://s22.postimg.org/62r5me6n1/IMG_20130519_074954.jpg

I bym pomalowal plastidipem kola na mietowo albo fiolet . Sam juz nie wiem.. :wink:

BTW. W piatek wyjezdzam na weekend zwiedzac łotewskie klimaty do Rygi :banan:

co

do koł to jak plastidip to proponuje serie blaze

do ciemnego auta bedzie fajnie wygladało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie tak z braku zajecia i co mozna przy samochodzie porobic to pomyslalem nad zmiana koloru kol.. a moze sobie odpuscic i na sile sie nie uszczesliwiac ?

Obecnie wyglada :kox:

http://s22.postimg.org/62r5me6n1/IMG_20130519_074954.jpg

I bym pomalowal plastidipem kola na mietowo albo fiolet . Sam juz nie wiem.. :wink:

BTW. W piatek wyjezdzam na weekend zwiedzac łotewskie klimaty do Rygi :banan:

Na vagu wygrałem znizke 35% na zmiane koloru auta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na plasidipa czy folię?

i gdzie?

mam passaa b4 varian do ogarnięcia. kolor biały i chodzi mi po głowie zeby pneumatykiem z papierem 1500 zrobić z niego mat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś lecą przez Suwałki

Dziś od 11.00 do 15.00 startować będą z Wilna. Wjazd do Warszawy zaplanowany jest od 17.00 do północy. Organizatorzy ambitnie zakładają, że drogę tę przebyć można tylko w kilka godzin. Zaskoczeniem z pewnością będzie więc dla nich sytuacja na drogach naszego regionu. W korku na suwalskim odcinku drogi krajowej nr 8 suwalczanie będą więc mogli zobaczyć takie postaci jak aktor David Hasselhoff, gwiazda internetu Robert "Kosku", Johnny Knoxville z Jackass oraz skater Tony Hawk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co spot w piątek o 18?

miejsce tesko?

---------- Post dopisany 23-05-2013 at 08:24 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2013 at 15:57 ----------

za dwie godziny ruszam. to robimy spota?

jak bedzie coś ustalone to prosze o info na tel. o której i gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja jutro o 18:00 jestem tam pod tesco? Dobrze mówie? Więc przybywajcie rodacy :D Johny, Olecko, Sylwek, Marcin, Filip, i cała reszta która czyta wątek i się wstydzi wpaść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam też jestem w suwałkach tylko nie wiem kiedy ruszę, jak będe jeszcze jutro stał to też się zjawię tylko że dużym jestemi nie wiem jak z dojazdem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przełożymy na jutro? Kuźwa, auto strzeliło focha i dzisiaj muszę trochę podłubać bo w poniedziałek na Białystok muszę lecieć.:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:/ no Panowie, no a może późniejsza godzina? No szkoda, to może spot u Sylwka w garażu? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:/ no Panowie, no a może późniejsza godzina? No szkoda, to może spot u Sylwka w garażu? :P

Śmiało możecie wpadać pod garage.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...