Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pany widać weekend nie pasi to może po weekendzie ? bo do mnie rodzinka przyjeżdża akurat w niedzielę i tak o :kwasny:

I tak jak Kasjan mówi, kupiłem Renault :decayed: i to od jednego ze znanych klubowiczy tego forum :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w niedziele byłem właśnie w Augustowie i przemknęła mi przez miasto srebrna B5 avant na 8-nastkach w kolorze orange :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w niedziele byłem właśnie w Augustowie i przemknęła mi przez miasto srebrna B5 avant na 8-nastkach w kolorze orange :wink:

O to to to ;) Pozdro ;) tomcrack a kiedy sie wybierasz do maski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w niedziele byłem właśnie w Augustowie i przemknęła mi przez miasto srebrna B5 avant na 8-nastkach w kolorze orange :wink:

O to to to ;) Pozdro ;) to co spocik w tygodniu wieczorkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno się zastanawiam nad propozycją kolegi tomcrack27 dotycząca wsparcia na wesele, ile osób się wybiera? Ktoś z okolicy Ełku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem do niego ale cisza ..

Sylwester, kupilem od sida owa DV-ke i wszystko gra i buczy :decayed:

Zapodalem zolta sprezyne bo ponoc jest od 1.0 B do 1.6Bar-a i trzyma rowno. Co zaobserwowalem to ze na 5 biegu jak dowale do konca to z lekka faluje od 0.9 do 0.8 Bar-a. Gdzie przy pelnym bucie np. 4 czy tez 3 to w peaku mam 1 bar a pozniej spada do docelowego 0.9 i nie spadnie ani troche. Szczegol i narazie w to nie wnikam bo jezdzi dobrze :wink: . ...

Damian zapodaj fotkę jak u Ciebie wygląda po zamontowaniu Sid'owej DV'ki. Bo jak wyjąłem ją z pudełka to wydaje się jakaś gigantyczna.:decayed: Zastanawiam się czy się zmieści tam gdzie ori (mam TIP'a i ledwo N75 podłączyłem a co dopiero taką gruchę jak DV'ka).:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciasno bedziesz mial ojj ciasno :decayed: na scisk mi weszla ale wyginania to mialem troche, mysle ze jak by lampe wywalic to lepsze dojscie bylo. N75 wywalilem bo ciezko bylo reka obracac, a tak to pozniej wypinasz z uszy ten waz i do siebie, pozniej przykrecasz i wkladasz w uszy i pozniej upychanie i sprawdzenie czy waz nie obciera o pasek od klimy i skladasz N75 i reszte. Jutro popoludniu wkleje zdjecie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno się zastanawiam nad propozycją kolegi tomcrack27 dotycząca wsparcia na wesele, ile osób się wybiera? Ktoś z okolicy Ełku?

osob troche bedzie z augustowa,bialego,goldapi nawet z ketszyna:wink:

---------- Post dopisany at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany at 09:17 ----------

Mocno się zastanawiam nad propozycją kolegi tomcrack27 dotycząca wsparcia na wesele, ile osób się wybiera? Ktoś z okolicy Ełku?

bedzie nas kilka audiczek z roznych miejscowosci takze wybor juz zalezy od ciebie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Ci pisałem Tomku, z Serfinem się wybieramy do Ciebie na pewno :decayed:

Spoko resztę dogramy przez telefon :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz w domu ;) jeszcze raz Tomek dzieki za zaproszenie bylo milo poznac. No i do soboty ;) a koledzy z olecka moze by sie zjawili ? W sumie niedaleko macie. To jak tam bedziecie mieli czas to sie odezwijcie.

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jestem prawie spakowany. niedługo ruszam w droge.

jakis plan na sobote gdzie sie spotykamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jestem prawie spakowany. niedługo ruszam w droge.

jakis plan na sobote gdzie sie spotykamy?

Grzesiek a na długo wpadasz do Suwałk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może po niedzieli zmontujemy jakiegoś spota? Bo jutro w końcu żona z malutkim wychodzą ze szpitala i w weekend się z domu nie ruszam żeby się rodziną w komplecie nacieszyć.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...