Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Spocik bardzo chętnie, bo coś ostatnio bieda w temacie :kwasny: A jak wygląda sprawa z tym weselem i przejazdem w kolumnie ? :naughty:

BTW: Sylwester, jak zdrowie ?

no przejazd nadal aktualny ale myslalem zeby zrobic jakiegos malego spocika i sie dogadac:wink:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 238,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Spocik bardzo chętnie, bo coś ostatnio bieda w temacie :kwasny: A jak wygląda sprawa z tym weselem i przejazdem w kolumnie ? :naughty:

BTW: Sylwester, jak zdrowie ?

no przejazd nadal aktualny ale myslalem zeby zrobic jakiegos malego spocika i sie dogadac:wink:

jestem za :hi:

Opublikowano
Spocik bardzo chętnie, bo coś ostatnio bieda w temacie :kwasny: A jak wygląda sprawa z tym weselem i przejazdem w kolumnie ? :naughty:

BTW: Sylwester, jak zdrowie ?

no przejazd nadal aktualny ale myslalem zeby zrobic jakiegos malego spocika i sie dogadac:wink:

jestem za :hi:

mam nadzieje ze bedzie nas wiecej:decayed:

Opublikowano
Spocik bardzo chętnie, bo coś ostatnio bieda w temacie :kwasny: A jak wygląda sprawa z tym weselem i przejazdem w kolumnie ? :naughty:

BTW: Sylwester, jak zdrowie ?

Siemka. Ze zdrówkiem już dobrze. Co do spota to można coś zmontować.:decayed:

Opublikowano

Teraz jestem wolniejszy więc jestem zaaaaaa!!!!

Opublikowano

Ja tak samo jak Marcinos ;p co gdzie jak?

---------- Post dopisany 27-06-2013 at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany 23-06-2013 at 23:26 ----------

Spocik bardzo chętnie, bo coś ostatnio bieda w temacie :kwasny: A jak wygląda sprawa z tym weselem i przejazdem w kolumnie ? :naughty:

BTW: Sylwester, jak zdrowie ?

Siemka. Ze zdrówkiem już dobrze. Co do spota to można coś zmontować.:decayed:

Sylwek mam nadzieje ze skarboneczke masz juz prawie pelna ;) od sierpnia zaczynam sie wyprzedawac... jade na zlot letni a potem co da rade to sprzedam. A golasa pewnie popchne.

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

No i AUDICZKA sprzedana :thumbdown:

Opublikowano

Filipo to co teraz b4?:D

Opublikowano

Tam b4. B3 mowil ze ma fajne na oku ale ze jak co to bmw e36 316i bedzie bral bo zawsze o takim marzyl ;p

Opublikowano

No i nowe auto kupione. Sąsiad na złom chciał poloneza wywieźć to przechwyciłem taką wersję Caro :naughty:

Opublikowano

Teraz Filip będziesz śmigał bokiem jak Pan Borewicz:decayed::wink:

Opublikowano

A powiem Wam ciekawostkę dotyczącą Pana Borewicza :wink: ostatnio widziałem go w ASO AUDI w Białymstoku- przyjechał nowiutką Q7 na Warszawskich numerach :kox:

Opublikowano

Bo to był Pan Borewicz XXI wieku:wink:

Opublikowano
No i nowe auto kupione. Sąsiad na złom chciał poloneza wywieźć to przechwyciłem taką wersję Caro :naughty:

To popraw podpis bo nieaktualny.:decayed::wink:

Opublikowano
No i nowe auto kupione. Sąsiad na złom chciał poloneza wywieźć to przechwyciłem taką wersję Caro :naughty:

To popraw podpis bo nieaktualny.:decayed::wink:

Niestety nic z gamy FSO nie ma na tym forum do wyboru, więc wstawiłem co innego :decayed:

Opublikowano

siema pany:hi:i co krecimy jakiegos spota??ja juz jestem w pl:wink:

Opublikowano

Ja czemu nie. Ale niech reszta sie wypowie...

Opublikowano

no to czekamy:wink:

Opublikowano

a ja przynajmniej do 20 lipca jestem w poznaniu:kwasny:i dopiero suwałki. na parę dobrych dni.

Opublikowano

Siemka.

Możemy coś zakręcić, ja od jutra jestem na urlopie.

Podzielę się z Wami radosną nowiną - urodził mi się w sobotę drugi syn.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.