Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro bede w suwalkach to moge zobaczyc. Cos konkretnie Cie interesuje? Czy tak ogolnie czy jakos to wyglada?

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jutro bede w suwalkach to moge zobaczyc. Cos konkretnie Cie interesuje? Czy tak ogolnie czy jakos to wyglada?

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Kamil, super by było sprawdzić ogolnie to auto czy nie jest złożone z dwóch :) ogolny stan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro bede w suwalkach to moge zobaczyc. Cos konkretnie Cie interesuje? Czy tak ogolnie czy jakos to wyglada?

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Kamil, super by było sprawdzić ogolnie to auto czy nie jest złożone z dwóch :) ogolny stan :)

Kamil, zajedź do mnie po czujnik lakieru :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie! Jest tutaj może ktoś z Łomży? Potrzebuję pilnie obejrzeć a4 b5 w Łomży. Sam jestem z Gdańska i daleka droga przede mną, a chciałbym wiedzieć czy warto...

Pozdrawiam, Mateusz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego doslownie przed chwila wrocilem z lomzy. A bylem ogladac dla znajomego bmw. Wczesniej zebys napisal ;) cos na tym podlasiu duzo fur sie zrobilo.

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde co za nie fart... a stoi właśnie ładne 2.8 Q po lifcie Audi A4 14800.00 PLN. Łomża - otoMoto.pl

Długo już na taką poluję... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :wink: ja powoli szykuję auto do zimy, oponki zimowe itd. :whistling:

Autko dla Cubera okazało się bardzo ciekawym egzemplarzem. Z tego co wiem to miało dojść do transakcji. A co tam u Ciebie ? Wróciłeś na swoje tereny ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wróciłem, póki co jest okej, wszystko na dobrej drodze, zobaczymy z czasem jak będzie :wink: ja na szczęście poprzedniej zimy kupowałem stalówki i oponki, więc w tym roku tylko wyważenie i przekładka... Mam nadzieję że zima zaatakuje jak najpóźniej! :grin: Tak lukałem właśnie na to autko i na zdjęciach wyglądało dobrze, zastanawiałem się czy ten przebieg co wpisał był ori :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście przebiegu nie weryfikowałem, więc się nie wypowiem. W każdym razie sprawdzaliśmy go czujnikiem i trzyma się kupy.

Ciekawostką jest fakt, że nie pasował kabelek VCDSa, pomimo faktu, że auto było poliftowe. A u Ciebie podszedł :wink:

Znaczy się pasował do Twojego B5 przed FL, potem pasował do A4 B7, A6 C6 i teraz pasuje do A4 B8 :wink: , a do B5 FL nie bardzo :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to jest, no ale cóż, widocznie mieli taką fantazję żeby zrobić coś odmiennego :wink: A Kamil ogołaca swoją A4-kę? Czyli coś planuje kupić? :decayed: Ja się nastawiałem na zmianę, ale stwierdziłem że ten zostanie nawet jako drugie autko, i tak jest potrzebne xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, rozbieram autko. No i tak po znajomości najpier wystawiam na podlaski: ')

zderzak s4 kompletny bez sprysków i halogenów= 1100zł

Bix od Grzesia + przetwoenice i zarniki = 700zł

Skórka kubły + boczki = 1000zl

Flaty 18' + opony 225/40 = 1500zł

Pioneet avh-3200dvd= 650zł

No to narazie tyle jeszcze dojdzie pare gratófffff ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej nic ;p w be6 juz duzo bylo w podstawiem jak ktos zazyczyl. Ale jak cos/ktos to walcie pod 509 115 773

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasjan, a w co uderzasz? Zdradzisz tajemnicę? Mówiłeś o tym kupcu który się deklarował że przyjedzie gdzieś z daleka, był w końcu czy się nie odzywał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie nie odzywal jednak... wiec musze sie pobawic z gratami ;) a co bedzie dalej to nie wiem. Codziennie sie zmienia mi ;p ale i tak jak cos to najwczesniej w marcu bym cos kminil.

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, rozbieram autko. No i tak po znajomości najpier wystawiam na podlaski: ')

zderzak s4 kompletny bez sprysków i halogenów= 1100zł

Bix od Grzesia + przetwoenice i zarniki = 700zł

Skórka kubły + boczki = 1000zl

Flaty 18' + opony 225/40 = 1500zł

Pioneet avh-3200dvd= 650zł

No to narazie tyle jeszcze dojdzie pare gratófffff ;D

fotele skóry i boczki tez odemnie. i ich stan jest naprawde za***isty. miękkie skóry żadne wycieruchy.

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

powiedz jaki sub miałeś do pionka? bo szukam jakiegoś do passka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...